Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttam a rólam kiírt kérdést....

Láttam a rólam kiírt kérdést. Tényleg ennyire ellenszenves vagyok a többségnek?

Figyelt kérdés
Pedig nem állt szándékomban. Én csak azt akartam elérni hogy lássa mindenki, nem annyira rossz ez az ország, ahogy a kormány sem, és ebbe belevettem a saját példámat is. Nem tagadom, utána kissé elfajultak a dolgok. Egyébként be tudnám linkelni a címet ahol megtalálható minden amit csinálunk, de ott van a telefon szám és az e-mail cím is, és azért igen sok emberrel keveredtem már konfliktusba, valahogy nem hiányozna hogy egyesek elkezdjenek majd szórakozni. És ugye itt reklámozni sem szabad. Úgyhogy amikor kedvem tartja, reagálgatok továbbra is.
2011. jún. 6. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

hehe, a végén valóban fogsz küldeni linkeket, előre látom én:)

tudod, ha be is bizonyítod, hogy valóban gyárember vagy, akkor se lesz semmi másképp. nem veszed észre, hogy rajtad röhögünk? Én azt teszem, egyszerűen vicces, hogy írjuk a sok kommentet és neked csak annyi esik le, hogy: "Nem hiszik el, hogy gyárember vagyok.." Ez korlátoltság.


A lényeget pedig nem fogtad fel. Bizonyítási kényszerben szenvedsz. Keress fel egy orvost és agyalj el azon, hogy mi hiányzik az életedből?


Amúgy én sejtem:)

Egy korábbi beszélgetésünkkor nagyon felkaptad a vizet amikor említettem. Talán tényleg gyárember vagy. Talán feltaláltál valamit. De senki nem ismeri a nevedet. Azt se tudják, hogy létezel, nyilván más aratja le helyetted a közösségi babérokat. talán ez zavar, és ezért kényszerülsz ilyen piti módszerekre, hogy egy kis fos fórumban próbálsz bizonygatni a sok 14-17 éves között.

szar lehet, de lehet más az indok, persze a tény nem változik.


Amúgy azt felfoghatnád, hogy a gazdagságodnak (ha létezik), semmi köze a kormányhoz, az országhoz. A magas fizetések se. Sőt, gyakorlatilag te szar bért fizetsz a dolgozóidnak (ha tényleg gyárember vagy). Hisz külföldön sokkal jobban keresnek az emberek, és te külföldről kapod a pénzt.


Noh de ez feltételezésen alapul, miszerint te egy gyárember vagy.

2011. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

"Ezt a linket meg még lehet hogy átgondolom, végtére is pár idétlen e-mail még nem a világ vége ha jönne is."


vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, öbb kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

2011. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
azzal, hogy mutat egy linket, hogy "itt dolgozom", még nem fogja senki sem kitiltani.
2011. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

ma 21:29 vagyok:

Látod, igazad van! Én megyek és beiratkozom egy iskolába. Te meg légyszíves privátba küld el a web linket és nem fogok vele visszaélni.

Sőt, ha igaz amit írsz akkor elnézésedet fogom kérni, ha nem igaz akkor csak annyi lesz a megjegyzésem, hogy "léggömb ember vagy". Oké?

2011. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudsz rólam Kamumail. Veled is beszélgetnék egyszer szívesen személyesen, de valamiért ehhez senkinek nincs bátorsága, holott rajtam nem múlna, útjaim során tudnék egy kis időt szakítani. Egyébként is szívesen beszélgetek bárkivel. Eddig csak te vagy aki "röhögsz" rajtam, vagy legalábbis nagyon úgy tűnik. De csak nyugodtan, ha ettől jobban érzed magad. Nem akarok én bebizonyítani semmit, csak leírom a véleményemet egyes kérdéseknél. Ha nem az én válaszomra reagálnának, nem is írnék több választ egy kérdésnél. Lesz link, legfeljebb ha utána már nem írok sehol, akkor kitiltottak. Egyébként te nagyon értesz a programozáshoz, ha jól emlékszem, másik regisztrációval vissza lehet térni ilyen esetben, vagy az IP alapján történik a beazonosítás?
2011. jún. 9. 22:53
 46/62 anonim ***** válasza:

Mitől lenne másabb személyesen beszélgetni mint itt a fórumban? (írnék még mást, de előbb kíváncsi vagyok, a miért-re)


első szabálysértésnél max a kommented és/vagy kérdésed törlik. ha kitiltanak is csak a mail címed tiltják ki. de nem fognak. Ip-t nem tiltanak ilyen helyről.

2011. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valahogy emberibb egy személyes beszélgetés, és sokkal hitelesebb, mint itt. Te meg Doboszoli nagyon intelligens embereknek tűntök innen a monitor elől, még ha kissé ellenségesnek is tűnik ez az egész. Csak egy ötlet volt, írni már nem nagyon tudok mit magamról és a nézeteimről. Így már csak egy fórumos veszekedés marad az egész. Annak meg nem látom értelmét.
2011. jún. 9. 23:16
 48/62 anonim ***** válasza:
Miről kéne beszélgetni személyesen? Mi az amit nem lehet itt megbeszélni? Tényleg érdekelne, hogy miben lenne másabb. Attól, hogy látjuk egymás arculatát még a véleményem nem változik. Persze lehet, hogy személyesen egy totálisan rendes ember vagy, de jelenleg a téma a fórumról szól, arról amit ott írsz.
2011. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:

amúgy szöget ütött a fejemben a mondatod amiben intelligensnek tituláltál.

a legutóbbi kérdésben amit rólam írtál, épp az ellenkezőképp vélekedtél.


tekintettel arra, hogy már akkor se nagyon és azóta még kevésbé vagyok jelen a fórumban, nem értem, hogy mitől változott a véleményed.

2011. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Rendben van, megértettem és elfogadom. Csak tudod az ember személyesen sokkal könnyebben elmondja amit gondol, leírni több oldal is volna. Azt meg már tudod rólam hogy nem szeretek regényeket írni. Meg az az igazság hogy az életben te is egy rendes ember vagy szerintem, bár valószínű hogy a véleményünk nem változna az adott témában. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a rendvédelmi szervek korkedvezményes nyugdíjának eltörléséről hogy vélekedsz, mert én úgy gondolom hogy egy egészséges ember csak azért mert mondjuk nem villanyszerelő még nem kellene hogy jóval hamarabb nyugdíjba mehessen. Egy bányász más, de rájuk nem is vonatkozik. Így valamelyest a nyugdíjalap sem ürülne ki teljesen. Vagy szerinted ezt is rosszul látom? Ez most Fidesztől független. Közben láttam az új hozzászólásodat. Valóban változott rólad a véleményem, mivel azóta azért találkoztam olyan emberekkel itt a való életben, akik sajnos elvesztették az állásukat, bedőlt a vállalkozásuk, és nekem panaszolták el ezt sokan, mert ismerem jó néhányukat. Van aki már 50 éves elmúlt, és sajnos esélye nincs hogy lazán elhelyezkedjen újra. Te nagyjából ezekről írtál, én meg mindig jöttem a saját példámmal ilyenkor. Azt azért továbbra is fenntartom, hogy azért ennek nem a Fidesz az okozója, ez már a válság idején megkezdődött, azért a gazdaság akkor már nem állt túl jó lábakon.
2011. jún. 10. 00:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!