Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ellenszenves velünk az...

Miért ellenszenves velünk az ország fele? És ti az alábbiak közül hova raknátok az x-et?

Figyelt kérdés

Magyar gárda .

Betyár sereg.

magyarok nyilai védőhadsereg.

magyar nemzeti arcvonal.

nnm(neo náci mozgalom)

Örző magyar gárda.

jobbik.

Szebbik magyarországért és székelyekért mozgalom

HVIM(hatvannégy vármegye ifjusági mozgalom)

nemzeti őrsereg .

nemzeti csendőrség.

SkinHeadek.(mi)

Rákoczi mozgalom.

Trianon társaság.

Kossuth mozgalom.

Székely gárda

Ti hova raknátok az x et ? (ez az összes magyar mozgalom /szervezet csak kiváncsi vagyok ,hogy meik et választanátok .


2009. dec. 7. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
39%
Ezen összes """""magyar""""" mozgalom tagjait és segítőit lelövetném. X-et hova tennék? Max a homlokukra.
2009. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
40%
én a homlokukra raknék x-et az összesnek, utána könnyebb megtalálni őket
2009. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
-.- ne legyetek már ilyen "anti " magyarok .... többet tettünk mint ti és ezt bekell vallanom de ha elbukunk mindannyiunkra börtön vár csak h ez nemfog megtörténni ...
2009. dec. 7. 17:20
 4/72 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire gyűlölöd a magyart, akkor miért nem költözöl valahová messze?
2009. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
42%

"..ne legyetek már ilyen "anti " magyarok.."

honnan veszed a bátorságot, hogy te határozd meg, hogy ki a magyar és ki az antimagyar?

2009. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
48%
ne haragudj, de ezek a gittelgyletek nem tudnak lázba hozni...
2009. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
70%

ne haragudj, de ezek a gittelgyletek nem tudnak lázba hozni...


És akkor kik a nem gitt egyletek? Az SZDSZ?


Nevezz már meg egy mai nem gitt egylet, ami a magyar nemzettudatot akarja erősíteni!

2009. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
gittegyletek ... hát mi sokra vittük(nnm) meg a betyár sereg is . pl ahonnan a a bácsikát kirakták a cigók(uzsora) segitettek neki visszakerülni a házába .... mi meg maradunk a jó őreg cigányverésnél .
2009. dec. 7. 17:31
 9/72 anonim ***** válasza:
56%

Én bízom abban, hogy egy igaz magyar soha nem rázza az öklét és mutogat. Anti-magyarnak tartasz valakit? Az anti-magyar az igaz magyar. Ehhez mit szólsz? Ez bánt téged? De miért? Én ezt állítom, tehát ez van.


Ne röhögtess, már elmentem a cinizmusig is. Vagy cionizmusig? Elírtam volna? Na most ne érts félre semmit!

2009. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
50%
Ez az egész bagázs úgy en bloc nem hiányzik a hátam közepére sem. Magyar vagyok (mint az ország úgy 95%-a), de elég primitívnek tartom, ha valaki a politikai hovatartozástól teszi függővé az ember nemzeti identitását. Hihetetlen, hogy a gyűlölet mennyire képes kifordítani az embereket a józan, épeszű mivoltukból.
2009. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!