Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ellenszenves velünk az...

Miért ellenszenves velünk az ország fele? És ti az alábbiak közül hova raknátok az x-et?

Figyelt kérdés

Magyar gárda .

Betyár sereg.

magyarok nyilai védőhadsereg.

magyar nemzeti arcvonal.

nnm(neo náci mozgalom)

Örző magyar gárda.

jobbik.

Szebbik magyarországért és székelyekért mozgalom

HVIM(hatvannégy vármegye ifjusági mozgalom)

nemzeti őrsereg .

nemzeti csendőrség.

SkinHeadek.(mi)

Rákoczi mozgalom.

Trianon társaság.

Kossuth mozgalom.

Székely gárda

Ti hova raknátok az x et ? (ez az összes magyar mozgalom /szervezet csak kiváncsi vagyok ,hogy meik et választanátok .


2009. dec. 7. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
42%

Indiánok

Winetou

Manitou

Scoobydoo

Batman

Spiderman

2010. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
42%

Ezeket miért hagytad ki?

Spiderman

Batman

Scooby doo

Manitou

Winetou

Süsü

Misi mókus

Háry János

Mikka-Makka

Benten

Power Ranger

Cowder

Wolker

Tini Titánok

Gitt egylet

Ökörköri-kör


Ezek sem elhanyagolhatóak!

2010. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
47%
Hála az égnek az őseink nem voltak ilyen beszariak mint a mai átlag ember Magyarországon!!! Nem lennének ránk büszkék atyáink akik a vérüket áldozták hazánkért ha látnák nemzetünket mekkora kárt tettek bennünk a nagy hatalmak a pénz!!!!Pedig mindannyiunkban ott csörgedezik az ősi Magyar vér! Ha nem állunk fel és képezünk egy nemzetet, ha marjuk egymást mondva csinált ellentétekkel (bármivel), ha széthúzunk, nem sokáig tartjuk meg őshazánk utolsó darabját! Én egyet értek ezekkel a szervezetekkel részben, mert tudom hogy a Nemzetünkért a Becsületünkért küzdenek, és ők legalább tesznek valamit a kis hazánkért...nem úgy mint az internet előtt puposkodó , média befolyásoltsága alatt élő emberek nagy része a "csőcselék". ...Ameddig ezek a szervezetek vannak akár csak egy is addig érezhetjük hogy még vannak saját jogaink az országunkban! Ha nem lesznek akkor jön az igazán nagy baj , eltörlik Magyar nemzetet a térképről!
2010. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
46%
Egyetlen józanul gondolkodó ember sem akarhatja, hogy a parlamentbe neonácik, terroristák, skinheadek meg őrseregek üljenek. Semmit nem tanultunk az elmúlt 50 év diktatúráiból? Vagy ráférne az országra még 50? Amíg sokan ilyen idióta álmokat kergetnek, addig halálra van ítélve ez a nemzet. Árpád a fejét verné a falba a felsorolt szervezetek nagy része láttán.
2010. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
40%
De hogy verné!Megszakadna a röhögéstől!
2010. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
83%
ez hül*e kérdés, viszont aki annélkül gyűlöli a Kossuth mozgalmat vagy tegyük fel a Trianon társaságot, hogy bármit is tudna róluk, az semmivel sem jobb mint azok a skinheadek akik folyton csak hitlerezni, zs*dózni és c*gányozni tudnak. Habár manapság már azt is lenácizzák akinél magyar zászló van, ezzel ellentétben a drogosokat,bu*ikat,c*gányokat,bűnözőket még a média is népszerűsíti, hát nem is tudom kit kéne utálni... tegyük fel azokat a politikusokat akik szétlopták az országot vagy azokat a hazafiakat akiket ez zavar. el lehet ezen gondolkozni
2010. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
69%

Én a Jobbikra raknám az x- et, hogy miért?

Mert hiszek nekik, nem úgy, mint a fideszmszpmdfszdsz-nek.

2010. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, szánalmas vagy. A magadfajták eltakarodhatnának az országból. Neked és a társaidnak köszönhetjük, hogy a Jobbikot és a gárdát a legtöbb ember egyenlővé teszi a fasizmussal, erőszakossággal, nácikkal.


Egy antimagyar

(amúgy jobbikos)

2010. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező:

Egy kis helyesírás: Betyársereg (így egyben), Magyarok Nyilai Nemzeti Felszabadítő Hadsereg (már ha létezett egyátalán)Őrző MGM, Jobbik (nagybetű), és a többi is nagy betűvel írandó. Mi a frász az a neo náci mozgalom, életemben nem hallottam. Rákóczi (hosszú ó-val): ezt illene leírni egy nagy magyarnak.


Egyébként ezek közül a nemzeti szervezetek közül az MNA a legtapasztaltabb. 20 éve vannak a nemzeti oldalon, katonai és szellemi képzést kapnak tagjai, és van markáns ideológiájuk.

2010. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
63%

Rákoczi mozgalom, Szebbik magyarországért és székelyekért mozgalom nem ismerem.

SkinHeadek nnm(neo náci mozgalom)

magyarok nyilai védőhadsereg.

magyar nemzeti arcvonal. Őket szélsőségesnek és haza árulónak tartom. Ezen szervezetek arra valók, hogy a többitől elriasszák az épeszű magyar embereket!

A többit pedig pozitív szervezetnek tartom. A Magyar Ellenállás és a Váralja Szövetséget ill Magyarok Világszövetségét kihagytad sztem. A többi szervezettel, Mozgalommal Párttal egyet értek

2010. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!