Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttam a rólam kiírt kérdést....

Láttam a rólam kiírt kérdést. Tényleg ennyire ellenszenves vagyok a többségnek?

Figyelt kérdés
Pedig nem állt szándékomban. Én csak azt akartam elérni hogy lássa mindenki, nem annyira rossz ez az ország, ahogy a kormány sem, és ebbe belevettem a saját példámat is. Nem tagadom, utána kissé elfajultak a dolgok. Egyébként be tudnám linkelni a címet ahol megtalálható minden amit csinálunk, de ott van a telefon szám és az e-mail cím is, és azért igen sok emberrel keveredtem már konfliktusba, valahogy nem hiányozna hogy egyesek elkezdjenek majd szórakozni. És ugye itt reklámozni sem szabad. Úgyhogy amikor kedvem tartja, reagálgatok továbbra is.
2011. jún. 6. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Doboszoli,Kamumail,Simon Patrik,

Köszi, lekörmöltétek helyettem a véleményemet,egy emberről aki valóban szinte minden kommentjében a saját vállát veregeti(kétkézzel)biztositva minket arról,hogy "mi vagyunk a hülyék,naplopók,szerencsétlen fa@kalapok.

De egyet nem értek.Ha valakinek ilyen tág baráti köre van,méghozzá az értelmiségi "fajtából"akkor mi a lófa@t keres ezen a fórumon szinte napi rendszerességgel.A szabadidejét,unalmát, elüthetné a diplomás baráti körében méregdrága italokat szürcsölve a medencéje mellett.Ez után bátran megkérdezem:mi ez, ha nem merő rosszindulat?mi ez,ha nem a szegények hergelése?Gondolkodjál el Kolopele barátom.....

2011. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként arról vitatkozhatnánk, hogy mi az a szegénység, ugyanis elég sokféle fajtája, dimenziója van.
2011. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

Ötvenen túli diplomásként közel 30 év munka után munkanélküliként mehetek utcát seperni. A városunkban élő roma testvéreknek, akik soha egy napot nem dolgoztak, osztják a segélyt, nem kell közmunkát végezniük. Szerinted ez is igazságos, elvégre miért vagyok ilyen, magamnak csináltam.

Azt gondolom, épp elég rossz ez nekem, nem igazán hiányzik, hogy megérdemeltem, stb. Válaszaid általában ilyesmi hozzáállást tükröznek, azt vettem észre.

2011. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:21-

Igazad van! Kolopele a gyk-án éli ki magát és roppantul nem tetszik neki, ha a többség nem hiszi el amit ír és esetenként hülyét csinál belőle. Sehol egy bizonyíték, sehol egy normális válasza sincs. 48 évesen, négy gyerek mellett egy "óriási cég" vezetése után itt lebzsel. Még az is lehet, hogy megbízott "bérírói" vannak.

Nem érdemes tovább foglalkozni vele - szerintem csak szórakozni jár ide.

2011. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem ez a lényeg. Nem a szegények dimenziójáról kell vitatkozni. Csak emberek vannak, azon belül pedig sokrétűek. Szegény, gazdag, irigy, lusta, alul művelt, rosszindulatú, aljas, bosszúálló, alkoholista, drogos, agresszív, és még lehetne sorolni. Ha jobban megnéznétek, a legtöbb politikai kérdés elment egy adok-kapok vitába, nem mentesülve a trágár, anyázó beszólásoktól sem. És ehhez énrám nincs szükség. Nálatok az verte ki a biztosítékot, hogy megjelent valaki, aki józanul próbált válaszolgatni, ha kell a saját példájával bizonyítani az igazát, és nem kezdtem el trágár módon bunkózni a másikat, és ami nagy hibám itt a topic - ban hogy nem szimpatizálok a jobbikkal és nem akarom az összes cigányt kinyírni. Akkor adtam volna hamis képet magamról ha azt írtam volna hogy ezekkel mind egyetértek, az élet meg úgy rossz ahogy van. Akkor biztos nagyon népszerű lettem volna. Legalábbis százalékban az ilyen emberek állnak az élen. Nem vagyok igazán társasági életet élő ember, nekem a család jelenti a kikapcsolódást, alkoholt meg nem iszom. És az hogy napközben egy-két választ elküldök, utána pedig este is ideülök egy kicsit, nem hinném hogy nagy bűn volna. Egyáltalán nem nézem le a szegény embert és nincs is szándékomban hergelni, akiket én itt hergelek az nem szegény, hanem az írásai alapján egy sötét bunkó. Az, hogy mellette lehet hogy csóró is, már mellékes. Azokkal a szegényebb emberekkel nagyon jókat tudok beszélgetni, akik nem mindjárt azzal indítanak, hogy ez neked miből van, biztos összeloptad, stb. Az ilyen emberek váltják ki belőlem a rosszindulatot, akik mint az embert nézik bennem azokkal nagyon jól megvagyok, függetlenül attól hogy szegény, gazdag vagy cigány. És kedves utolsó, igazad van. Valóban szórakozom itt egy kicsit. Linket meg megmondtam már, miért nem küldök.
2011. jún. 9. 20:41
 36/62 anonim ***** válasza:

"Nálatok az verte ki a biztosítékot, hogy megjelent valaki, aki józanul próbált válaszolgatni, ha kell a saját példájával bizonyítani az igazát, és nem kezdtem el trágár módon bunkózni a másikat, és ami nagy hibám itt a topic - ban hogy nem szimpatizálok a jobbikkal és nem akarom az összes cigányt kinyírni."


Nem,nem és nem.Nem ez a bajuk az embereknek.

Az a bajuk,hogy úgy adod elő a saját példádat,hogy közben lekezeled a másikat.

Emlékezz vissza 1-2 kommentedre.

Lusta,csak az ő hibája,hogy nincs munkája és a hasonló kaliberű válaszok.

Izgulnod mondjuk emiatt nem kell az ilyesfajta lekezelő kommentekkel nem vagy egyedül...

A legrosszabb az egészben,hogy nem érted a probléma forrását.

Mi a probléma?

Vegyünk egy egyszerű példát.Te Fideszes vagy.Vannak még rajtad kívül Fideszesek itt a gyk-n.

Ez rendben van.

Egyszer felmerült,hogy a Fidesz a gazdagok pártja.

Ha jól emlékszem te és még a kedves 53%-os Fideszes válaszoló is váltig állítottátok,hogy ez nem igaz,nincs rá bizonyíték.

Amióta ide írogatok kiderült,hogy ő is gazdag,te is gazdag vagy.

Józan parasztésszel gondolkodva ha itt a gyk-n a Fidesz a gazdagok támogatják a szegényebbek meg nem támogatják a Fideszt,a gazdagok jól jártak a Fidesszel a szegények nem,akkor végeredményben a Fidesz a gazdagok pártja.

Ha továbbra is ennek ellenkezőjét állítjátok akkor érvelésetek,eszmefuttatásotok hiteltelenné válik.

2011. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:

"Nálatok az verte ki a biztosítékot, hogy megjelent valaki, aki józanul próbált válaszolgatni,"


Nálam te nem verted ki a a biztosítékot. Annyira azért nem érdekelsz.

Továbbá kinek mi a normális

2011. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:

"Linket meg megmondtam már, miért nem küldök." Olyan lettél mint az Országos Vezéred, ha megmondtam, hát akkor megmondtam.

Hát ami nincs azt nehéz is elküldeni!


Egy kicsit még kellene iskolába járnod 48 évesen, legalább az "érett"-ségiig - pusztán jó indulatból írtam.

Üdv.

2011. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 doboszoli ***** válasza:

Kolopele!

Most komolyan! Kell még ezt erőltetni?

2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29" Jobban tennéd ha nem írogatnál olyanokat merő jóindulatból, amit neked kellene elvégezned. Doboszoli, mikor tudnánk már összefutni? Kedves Patrik, a Fidesz az "emberek" pártja, még ha vannak olyanok is akik lejjebb csúsztak. De ez messze nem a többség. Amúgy ameddig van reagálás, miért ne írnék? Ezt a linket meg még lehet hogy átgondolom, végtére is pár idétlen e-mail még nem a világ vége ha jönne is.

2011. jún. 9. 21:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!