Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttam a rólam kiírt kérdést....

Láttam a rólam kiírt kérdést. Tényleg ennyire ellenszenves vagyok a többségnek?

Figyelt kérdés
Pedig nem állt szándékomban. Én csak azt akartam elérni hogy lássa mindenki, nem annyira rossz ez az ország, ahogy a kormány sem, és ebbe belevettem a saját példámat is. Nem tagadom, utána kissé elfajultak a dolgok. Egyébként be tudnám linkelni a címet ahol megtalálható minden amit csinálunk, de ott van a telefon szám és az e-mail cím is, és azért igen sok emberrel keveredtem már konfliktusba, valahogy nem hiányozna hogy egyesek elkezdjenek majd szórakozni. És ugye itt reklámozni sem szabad. Úgyhogy amikor kedvem tartja, reagálgatok továbbra is.
2011. jún. 6. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem vagy ellenszenves, csak a sok kommunista, "lelkiismeretes", munkásparaszt prolinak!
2011. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
35%
Hát kicsit nagy arcnak tűnsz néha, de alapvetően semmi baj nincs veled. Elértél egy olyan szintet, amire büszke vagy, és kiállsz a Fidesz mellett is rendületlenül. Amit én tanácsolnék neked az annyi, hogy mivel már úgyis sokan ismernek itt, a kérdésre adj választ, ne azt írd le mindig hogy te mit értél el, és hogy mindenki maga tehet arról hogy nem tart sehol, mert ez az ami nem tetszik itt a legtöbbünknek szerintem. Amúgy meg én is a Fideszben bízom továbbra is, úgyhogy remélem igazad lesz a jövőt illetően. Végezetül a helyedben én sem adnám ki itt az elérhetőségét a cégednek. 25/F
2011. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első két válaszolónak, nem erre számítottam. Valóban, kicsit már sokszor leírom a történetemet, ezen fogok változtatni. Bár ahogy az első válaszoló írta, van akinek már az sem tetszik hogy elégedetten írok az életemről és a kormányról, úgyhogy szerintem akik nem kedvelnek ezután sem fognak.
2011. jún. 6. 23:43
 4/62 anonim ***** válasza:
89%

Fogalmam sincs, hogy ki vagy és nem is érdekel.

Ha ennyire zavar, minek tetted fel kérdésben?

Hogy még inkább rád irányuljon a figyelem?

"És ugye itt reklámozni sem szabad"


Van egy olyan érzésem, hogy mégis ez a szándékod...

Csak annyit láttam itt belőled, hogy írogatod, hogy mennyire gazdag vagy stb.

ez itt a kutyát nem érdekli.

vedd észre.

2011. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
72%
Még ha igaz is a meséd, szerinted mi köze van az országhoz, a kormányhoz? Tekintettel arra, hogy a sztorid szerint semmit sem értél volna el, ha valami milliárdos külföldi nem karol fel és irányít. hm?
2011. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
26%

sok embernek a fidesszel van baja, de nem veled.


de itt jönnek a személyeskedő kocsmatöltelék jobbikosok, akik érvelés helyett jól leantimagyaroznak, fenyegetőznek.

tisztelet a kivételnek.

2011. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
37%

"A válasz megírásának időpontja: ma 23:30"


Ők tartják el a fajtád...

2011. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
57%

"Ők tartják el a fajtád..."


Történetesen árufeltöltő vagyok egy TESCO-ban, de mégse leszek attól még munkásparaszt proli, mert szellemileg nem vállalok közösséget az olyan emberekkel akik hetente munkásforradalmat és gazdagmészárlást rendeznének, meg az iszlám fundamentalizmust és a rasszizmust támogatják.


Lehet attól még valaki fizikai munkás és kiskeresetű, hogy nem lesz belőle proletár, dühöngő, ősemberagyú jobbiknyik.


Az a szomorú, akinek olyan fekete-fehér a világnézete, hogy "vagyunk mi a munkások. Eszetlenek és erőszakosak vagyunk. Csapjunk össze a gazdagok ellen, akik műveltek ugyan, de mit ér ez a műveltség, ha az egész csak zsidó áltudomány!"


Na én az ilyenektől vagyok rosszul!

2011. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
47%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:59


Talán jobb lett volna a lelkiismeretes jelzőt nem hozzákeverni a proli jelzőhöz, mert így elég félreérthető voltál...

2011. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Figyelj Kamumail, nem hiszem hogy azt magyaráznom kellene hogy a tudás és a tőke nincs meg mindig egyben az elején. De ha valaki nem tud felmutatni valami különlegeset, akkor egy külföldi milliárdos sem fog hozzád csak úgy odamenni. Ehhez le kell tenned valamit az asztalra. És nem újra a középpontban akarok lenni, hanem tisztázni szeretném egyszer és mindenkorra ezt az egészet.
2011. jún. 7. 00:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!