Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttam a rólam kiírt kérdést....

Láttam a rólam kiírt kérdést. Tényleg ennyire ellenszenves vagyok a többségnek?

Figyelt kérdés
Pedig nem állt szándékomban. Én csak azt akartam elérni hogy lássa mindenki, nem annyira rossz ez az ország, ahogy a kormány sem, és ebbe belevettem a saját példámat is. Nem tagadom, utána kissé elfajultak a dolgok. Egyébként be tudnám linkelni a címet ahol megtalálható minden amit csinálunk, de ott van a telefon szám és az e-mail cím is, és azért igen sok emberrel keveredtem már konfliktusba, valahogy nem hiányozna hogy egyesek elkezdjenek majd szórakozni. És ugye itt reklámozni sem szabad. Úgyhogy amikor kedvem tartja, reagálgatok továbbra is.
2011. jún. 6. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
"Nem fognak szórakozni ha bebizonyítod az igazad." Azért én ebben nem volnék ilyen biztos. Átgondolom még. Tetris, neked köszönöm, még ha kissé csodálkozom is. Magamból indulok ki mindig, persze hogy a Fidesszel nincs semmi bajom. De nem csak az adócsökkentés miatt, hanem sok törvényükkel egyet értek, akár a média, akár a rendvédelmisek kapcsán. Fenntartom továbbra is, hogy sok ingyenélőt tartunk el az adóinkból, akik most majd vagy dolgoznak, vagy nem kapnak segélyt csak rövid ideig. Persze hogy sok olyan ember is van akik dolgozni szeretnének, csak nincs meg rá a lehetőségük, mert mondjuk nincs munka ott ahol él. De diplomásokból is túl sok van már, ennyi embert már nem lehet elhelyezni. Lassan már lámpással kell keresni a kétkezi munkásokat, mert mindenki diplomás. Nem szégyen az ha átmenetileg közmunkát kell végezniük, vagy jobb ha inkább nem csinálnak semmit, csak a segélyt veszik fel? Egyébként vagy 100 diplomás ismerősöm van, és mindnek van jól fizető állása, úgyhogy nagyon nehéz engem eltántorítani attól az álláspontomtól hogy valaki nem tud elhelyezkedni ha nagyon akar és kitartó, és minden követ megmozgat ha kell. 32 ezer diplomás van most munka nélkül, de szerintem mint pályakezdők nem hinném hogy pár sikertelen próbálkozás után mindjárt a kormányt kellene hibáztatni. Próbálkozni kell tovább. De vállalkozásba is lehet kezdeni, ismerősöm vett fel 500 ezer ft kölcsönt hogy megvegye az induláshoz szükséges eszközöket, a kormány pedig havonta 80 ezer forint vissza nem térítendő támogatást ad neki fél évig. Ebből szinte vissza is fizetheti a hitelt, mivel az üzlet jól beindult neki. Most a kormány ezzel is támogatja a vállalkozásokat, ahogy a családi adókedvezményekkel a családokat. Egy hölgy ismerősömnek van két gyereke, eddig 110 ezret kapott kézhez, mostantól 140 ezret. Nem tudom, én a környezetemben sokkal több pozitív visszhangot hallok, mint itt a gy.k. - n. Majd kiderül a 2014 - es választásokon kinek volt igaza.
2011. jún. 7. 22:22
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
Az adókedvezményes részhez szólnék hozzá:nekem 1 gyermekem van,Gyeden vagyok itthon vele."Adócsökkentésem" előtt kaptam 82ezer Ft-ot,azután pedig 76 ezret...Na ezt magyarázza már meg valaki,milyen jól jártam..
2011. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
igen.
2011. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:

"Az okosember nem lelkiismeretes, azaz nem buta, betanult reflexekre hallgat, hanem gondolkodik, elemez és aszerint cselekszik."


Az okos ember felismeri,hogy a lelkiismeret nem buta reflex.

ennyit rólad.

2011. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22


Azt hiszem ebben a válaszban benne van a lényeg...

2011. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

Elfelejteted, hogy honnan indultál! Mifelénk úgy tartják, hogy aki megtagadja múltját, annak nincs jövője.

Átestél a "dicsekvő varga" szerepébe. Lehet, hogy az általad említett szabadalmakban spéci vagy, de az emberekkel való kommunikálásod siralmas.

Gonoszkodás nélkül: például elküldhetted volna privibe a web lapod és akkor az azt jelenti, hogy nem publikus. Akkor a normális fajta ember ezzel nem él vissza, te pedig adsz egy esélyt arra, hogy hihető legyen amit leírsz. Ráadásul az elismeréseket is bezsebelhetnéd.

2011. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
"Átestél a "dicsekvő varga" szerepébe. Lehet, hogy az általad említett szabadalmakban spéci vagy, de az emberekkel való kommunikálásod siralmas." Ez valószínűleg csak itt tűnik úgy. Ha nem tudnék az emberekkel kommunikálni, akkor nem hinném hogy fenn tudnám tartani a dolgozókkal sem a jó viszonyt, mint ahogy a külföldi partnerekkel sem lenne jó a kapcsolatom. Pont ezért tanultam meg 4 nyelven beszélni, hogy ezzel se lehessenek gondok. A privát web lap küldés pedig ugyanúgy célpont lehet, hiszen én sem lehetek biztos hogy akinek elküldöm az éppen nem "gonoszkodásra" készül. Tapasztalat az életből. A magyar ember többsége irigy, és "dögöljön meg a szomszéd tehene is" elven él. Ez van, sajnos.
2011. jún. 9. 17:23
 28/62 anonim ***** válasza:

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:52


Itt nem lehet reklámozni.

2011. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%

komment megírásának időpontja: ma 17:23


Mond csak, tudsz értően olvasni?


Pont ezt írta itt egy csomó válaszoló, hogy ne írkálj ilyeneket, mert

1. senkit nem érdekel

2. ezzel csak rontasz a helyzeteden (már ha tényleg ennyire fontos, hogy egy anonim oldalon ki mit gondol rólad)

3. attól még nem lesz valaki irigy, hogy utálja azt mikor valaki a saját vállát veregeti.

2011. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz az embernek a saját vállát veregetni hogy úgy nézzenek rá mint a véres rongyra. Elég az is ha nem úgy élsz mint az átlag. És ezt még látják is. De nem fogok sztorizgatni, próbálok "alkalmazkodni".
2011. jún. 9. 18:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!