Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttam a rólam kiírt kérdést....

Láttam a rólam kiírt kérdést. Tényleg ennyire ellenszenves vagyok a többségnek?

Figyelt kérdés
Pedig nem állt szándékomban. Én csak azt akartam elérni hogy lássa mindenki, nem annyira rossz ez az ország, ahogy a kormány sem, és ebbe belevettem a saját példámat is. Nem tagadom, utána kissé elfajultak a dolgok. Egyébként be tudnám linkelni a címet ahol megtalálható minden amit csinálunk, de ott van a telefon szám és az e-mail cím is, és azért igen sok emberrel keveredtem már konfliktusba, valahogy nem hiányozna hogy egyesek elkezdjenek majd szórakozni. És ugye itt reklámozni sem szabad. Úgyhogy amikor kedvem tartja, reagálgatok továbbra is.
2011. jún. 6. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Ja, és nem irányít, a pénzt adta a terveim megvalósításához, amiből persze ő is profitál, és erőteljesen kiveszi a részét az üzletek megszerzésében, de a szakmai dolgokba soha nem szól bele.
2011. jún. 7. 00:14
 12/62 anonim ***** válasza:
89%

Úgy látom még mindig nem fogtad fel:

Pont ezért lehetsz ellenszenves a többségnek, mert állandóan magadról beszélsz. Tök fölösleges "tisztába tenni" ezt a kérdést.

2011. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 doboszoli ***** válasza:
94%

Na figyelj kolopele!

Előrebocsátom, hogy nekem nem vagy ellenszenves, mert akkor nem vitatkoznék Veled, hanem átnéznék rajtad. De:

Induljunk ki abból, hogy igaz a történeted.(miért is ne volna). Dicséretes, amit elértél, hogy adakozol,jól fizeted a melósokat, stb.

Ám az, hogy nem vagy hajlandó tudomásul venni, hogy a többségnek ez nem adatik meg, (mert nincs tehetsége a szabadalomhoz, mert nem jött szembe a német milliárdos, mert sárga a villamos, stb.), olyan, mintha szándékosan irritálnád a közönséget, minden második kommentedben leírva, hogy csak akarat kérdése a boldogulás, akinek nem megy az élhetetlen, meg ilyenek. Lázár mester stílus, ő sem volt emiatt túl népszerű. Akitől a Fidesz elvett, ne várd, hogy isteníti őket, és javaslom ne is győzködd az ilyen embereket.

Most, hogy felismerted azt, hogy ellenszenvessé válhatsz ezzel, már tettél egy lépést az igaz út felé.

Kevesebb önimádattal, "fentről lefelé" való ész osztással, még kedvelni is tudnálak, mert alapjában látszik, hogy művelt, értelmes ember vagy.

A fenti sorokat kérlek ne vedd a személyed elleni támadásnak, jó szándékkal írtam. Hiába a gazdagság, ha elszigetel emberektől.

2011. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
69%

Igen!


De nem azért mert te " vagy igen vagy nem" sikeres vagy.

Hanem mert ennek semmi köze a Fideszhez az általad leírtak alapján,még ismindíg erre hivatkozól.

De említhetném azt hogy ez csak erősíti a Fidesz ellenességet sokakban,hiszen amíg a nagy magyar átlagnak egyre rosszabb, adig te a kivétel hasznot húzol " szerinted" a Fideszből. Ez egy politikai oldal, itt a nagy átlag van jelen, és te mindíg olyanokkal példálózolaminem vasalható a magyar állapotokra.

Visszább az arcból, több empátiát, és ha meg is jegyzed hogy neked jó, de az általános helyzetet is nézd!

És ne hencegj, ha nem linkelsz, mert nekem 150e ember dolgozik 250e Ft/ fő fizuért a Románhatár mellet, és nem is dolgoznak semmit szinte!

2011. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

Okés gyárember, kérlek magyarázd el akkor újra, hogy mi köze a kormánynak ahhoz, hogy téged valami német milliárdos felkarolt? hm? Tudod, mindig azzal hencegsz, hogy nálad az emberek 200-300-400 stb ezer Ft-ot kapnak havi szinten és, hogy te mennyire istencsászárkirály vagy, mert bezzeg a sok proli KKV aki adót csal és feketén fizet.


De ha igaz az esti meséd, akkor ki is tette lehetővé ezt? A kormány? Nem. Az a milliárdos. Akkor miről is beszélünk?


Mellesleg a pénz a legkevesebb. Volt lehetőségem nekem is többször is, hogy olyanba vágjak, ugorjak bele amiből jól profitálhatok, de mint mondom a pénz kevés.


Te egyértelműen elcseszted. Te nem érted el a célod. Ha elérted volna, akkor elégedetten élnéd otthon az életed és nem itt hencegnél.


Én úgy gondolom, hogy sok proli, sokkal gazdagabb mint te. (nem pénzre gondolok, jelzem, mert úgyse esik le)

2011. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
83%

mellesleg látod mennyire különbözünk egó témában?


Mindkettőnkről írtak ki kérdést. (jah, rólam speciel te:) )


de mégis csak te voltál az aki kapásból kérdéssel kellett válaszoljon rá. Miért nem volt elég ahhoz a kérdéshez válaszolni? Kellett az új kérdés, hogy lássa mindenki.


ember... nem tudom, nem irigyellek az tuti.

2011. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
0%

"Talán jobb lett volna a lelkiismeretes jelzőt nem hozzákeverni a proli jelzőhöz, mert így elég félreérthető voltál..."


Az úgynevezett "lelkiismeret" nem más, mint egy birkaszellemű szociális kényszer, ami abszolút nem biztos, hogy minden megfelelő cselekedetekre vezeti az embert, a közhiedelemmel ellentétben. Az okosember nem lelkiismeretes, azaz nem buta, betanult reflexekre hallgat, hanem gondolkodik, elemez és aszerint cselekszik.

2011. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem vagy ellenszenves bár hozzáteszem számomra senki se az.

Viszont sokak számára az lehetsz.

Mint azt le is írtam a rólad szóló kérdésben,hogy mi a véleményem a "hencegésedről".

Egyszerűen nem vagy hiteles ha tetszik ha nem.

Sokaknak nem tetszik hogy lehurrogod őket "nem panaszkodni kell hanem tenni" címszóval,amikor valószínűleg nem is tudod,hogy mondjuk ő egy tök jó szakember csak éppen nem kap munkát.

Bármennyire is nehéz elhinni az az 1 millió ember aki nem dolgozik nem lustaságból és nem akarásból ül otthon vagy él a minimális segélyen.

Talán ha nem azzal kezded válaszaid nagy részét,hogy a saját történetedet prezentálod hanem csak szimplán elmondod a véleményed akkor elképzelhető hogy nem fognak leugatni.


"Egyébként be tudnám linkelni a címet ahol megtalálható minden amit csinálunk, de ott van a telefon szám és az e-mail cím is, és azért igen sok emberrel keveredtem már konfliktusba, valahogy nem hiányozna hogy egyesek elkezdjenek majd szórakozni."


Nem fognak szórakozni ha bebizonyítod az igazad.

2011. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 tetris ***** válasza:
10%

Én kifejezetten szimpinek talállak kolopele!

Sok dologban egyetértek veled!

2011. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
8%
Ha névvel írnék, rólam is lenne már tömegesen kiírás. Le van szarva mindenki, akinek fáj az igazság.
2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!