Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pintér miért beszél úgy,...

Pintér miért beszél úgy, mintha a többségnek soha nem kellene rettegnie a kisebbségtől, csakis fordítva? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Poénból rá szoktam nézni ezekre a videókra is, minthogy igyekszem jobb és baloldali médiumot egyaránt olvasni (nagyon tanulságos amúgy, gyakorlatilag mindenki hazudik:)). A lényeg:


http://www.youtube.com/watch?v=rQh2G0jBdsg


Ez a rész fogott meg: "... nem tűri, hogy Magyarország területén kisebbségeket, népcsoportokat félemlítsenek meg ...". És azt tűri, hogy Magyarország területén a többséget, egy egész népet félemlítsenek meg kisebbségiek bizonyos megyékben?! Ez a kérdésem. Az nem probléma, hogy hetente 2-3 magyart ölnek meg a saját házában? Azt tűri? Fel vagyok háborodva, az én hazám ez egyáltalán, érezhetem én magamat otthon egyáltalán ebben az országban? Mert egyre inkább idegennek érzem magam, tényleg csak annyi, hogy a nyelvet értem...


2011. márc. 26. 05:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
20 éve így természetes.
2011. márc. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Csak addig beszéltek a cigánybűnözésről amig meg nem kapták a szavazatunkat :( utána pár napig még úgy tessék-lássék mondogatták, hogy tesznek valamit ellene, de most már megint ők a "szegény, üldözött kisebbség" és az, hogy a magyarság magára hagyottan szinte élethalálharcot viv a falkába támadó cigányokkal, már nem érdekli őket! :(
2011. márc. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

"Ez a rész fogott meg: "... nem tűri, hogy Magyarország területén kisebbségeket, népcsoportokat félemlítsenek meg ...""


Miért, szerinted mit kellett volna mondania? Azt, hogy tűri, sőt élvezi?


Nem Voncsi van kormányon, szokd már meg.

2011. márc. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

A poén az, hogyha demokratikus elveket vall a kormány, akkor az baj. (Demokratikus elvek: minden állampolgár egyenlő, és egyenlő védelmet kell kapnia.)


Ha meg diktatórikusat, akkor meg az a baja mindenkinek.


Komolyan, egyetlen baj van ebben az országban: mindenki csak azt tudja, hogy mit NEM akar. ÉS közben fingja sincs arról, hogy voltaképpen mik is volnának az ő céljai.

2011. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy valóban kevesebb embernek van miért félnie a kisebbségektől, mint amennyinek van. Legalábbis országos szinten. Valószinűleg ha Kelet-Magyarországot vizsgáljuk, akkor ott valóban a többségnek kell félnie, bár ott meg lassan azért nem a többségnek kell félnie, mert a "kisebbség" lesz a többség, nagyon hamar.
2011. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 08:37


Az ország lakosságának többsége nem olyan debil, mint a gyk politika rovat trolljai.


Vagyis reméljük, nem, mert ha igen, akkor az országnak vége.

2011. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Miért, szerinted mit kellett volna mondania? Azt, hogy tűri, sőt élvezi?


Nem Voncsi van kormányon, szokd már meg."


Miért csúsztatsz? Nem a kisebbségről rettegéséről kellett volna beszéljen, mivel nem őket gyilkolják heti szinten, nem gondolod? Éppenséggel magyar időseket gyilkolnak heti szinten, erre ő neki áll hadoválni a kisebbség védelméről, ennek semmi értelme. Különben meg nem értem, hogy ha valakit zavar, hogy hetente 2-3 magyart ölnek meg, akkor az miért automatikusan jobbikos. Az előítéletek ellen ágálsz, mégis azonnal megbélyegzel! Már amennyiben annyira szörnyűséges az, ha valaki jobbikos... Inkább el kellene gondolkodni rajta, hogy hogyan lehet egy cigánybűnözésről beszélő, rasszistának tartott pártnak 15%-a, nem? Én a Kelet-Magyarországi jó Jobbik eredményt pl. segélykiáltásnak fogom fel, te meg annak, hogy milyen nácik a magyarok, ez a különbség.

2011. márc. 26. 13:36
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezekkel a jobbikos helyi demonstrációkkal különben az a baj, hogy akiknek félniük kellene, azokat pont hidegen hagyja, a szerencsétlen, tudatlan, beparáztatott cigányok meg rettegnek a semmitől, ugyanis ha jól tudom, még egyetlen ilyen felvonuláson sem történt semmiféle cigányok elleni atrocitás. Persze biztosan az ilyenkor kivonuló kisebb hadseregnek köszönhetően, mert ha nem lennének ott a rendőrök, akkor valószínűleg cigány gyerekeket akasztanának a jobbikosok, na persze...


Az a baj, hogy a magyar valóság szerint, amíg "csak" a helyieket terrorizálják a cigányok (szintén helyiek?), addig a rendőrség a füle botját sem mozgatja, de ha megjelenik egy-két gárdista, akik végül is azonkívül, hogy "félelemkeltőek", az ég világon semmit nem tesznek, akkor azonnal nagy számban megjelennek. Ez azért jó érzés lehet az ott élőknek... Konkrétan olyan, mintha azt mondanák, hogy a ti életetek le van szxrva, de ha egy cigánynak egy kicsit is "rettegésre" lehet oka, akkor azonnal jövünk. Az ilyenek miatt is érzem úgy, hogy ez nem a mi hazánk - talán már régóta nem, csak mostanában már látványosabb, érezhetőbb ez a helyzet.

2011. márc. 26. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért, hogy beszéljen?

"(nagyon tanulságos amúgy, gyakorlatilag mindenki hazudik:))"

Nem mondod... erre magunktól biztos nem jöttünk még rá :)))

2011. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pl. ne állítsa be úgy, mintha a kisebbségnek rettegnie kellene bármitől is, miközben pont a többség retteg a kisebbségtől rendszerint. Amúgy mindig teszed a hülyét, ez bejött neked a baráti körödben?
2011. márc. 27. 04:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!