Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pintér miért beszél úgy,...

Pintér miért beszél úgy, mintha a többségnek soha nem kellene rettegnie a kisebbségtől, csakis fordítva? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Poénból rá szoktam nézni ezekre a videókra is, minthogy igyekszem jobb és baloldali médiumot egyaránt olvasni (nagyon tanulságos amúgy, gyakorlatilag mindenki hazudik:)). A lényeg:


http://www.youtube.com/watch?v=rQh2G0jBdsg


Ez a rész fogott meg: "... nem tűri, hogy Magyarország területén kisebbségeket, népcsoportokat félemlítsenek meg ...". És azt tűri, hogy Magyarország területén a többséget, egy egész népet félemlítsenek meg kisebbségiek bizonyos megyékben?! Ez a kérdésem. Az nem probléma, hogy hetente 2-3 magyart ölnek meg a saját házában? Azt tűri? Fel vagyok háborodva, az én hazám ez egyáltalán, érezhetem én magamat otthon egyáltalán ebben az országban? Mert egyre inkább idegennek érzem magam, tényleg csak annyi, hogy a nyelvet értem...


2011. márc. 26. 05:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Különben nem baj, hogy ezt mondja, mert nemsokára úgyis mi magyarok leszünk kisebbségben.... :((
2011. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!