Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászok azt mondják,...

A nőgyógyászok azt mondják, hogy a TÖBBSÉGnek akkor jön meg kb. az első menstruációjuk, mint amikor az anyukájuknak. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nőgyógyászok mit mondanak, de szerintem a mai lányoknak átlagban pár évvel előbb jön meg az első.
2011. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb igen. Mint ahogyan azt is megkérdezik szülésnél, hogy az anyuka hogyan szült, mert a többségnek hasonló lefolyású szülése lesz.

De ez nem törvényszerű. (Bár nálam bejött)

2011. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első: azért az a pár év elég sok. Több 10 év alatt jutunk el eleve oda, hogy akár egy évnyi változás is legyen. Egy generáció alatt nem telik el több év.

Kb 100 éve jött meg a lányoknak 18 évesen. Most átlagban 10-12 évesen jön meg az első menstruáció.

2011. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

anyámnak 16 évesen jött meg


nővéremnek 9 évesen


nekem 12 évesen


a MI esetünkben ez egyáltalán NEM igaz.

2011. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
anyának 12 évesen jött meg, rá két hónapra, mikor ugye betöltöttea 12-t. akkor nekem valószínű előbb fog, mert aztmondja, hogy ő az én koromban éretlenebb volt.
2011. júl. 1. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, de nem törvényszerű!
2011. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukamnak 13 evesen jott meg,nekem 11 evesen.
2011. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!