Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új médiatörvénynek?

Örültök az új médiatörvénynek?

Figyelt kérdés

Kérlek, korotokat és pártőreferenciátokat is adjátok meg!

Kérlek, indokoljatok. Írjátok le, hogy mi tetszik, és mi nem tetszik benne!


2011. jan. 25. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:

szánalmas vagy:)


a másik topicban, az első oldalon oldalon az ertulo mond valamit, utána 1-2 kommenttel lejjebb te erre folytatod amit ertulo írt, sőt visszautalsz arra, hogy TE MONDTAD "fogalmad sincs arról amit leírtam" a kulcsszó a leírTAM. egyes szám első személy. Ami azért vicc, mert előzőleg te ide nem írtál semmit, folytatod azt amit az e betűs fórumozó írt. ennyi. ÉS furcsamód itt is ahova már senki nem jár be a szétoffolás miatt, fel lettél pontozva, vajon ki volt? Nyilván egy fantom:)


szánalmas vagy, hihetetlen, hogy tök egyértelműen lebuksz és akkor több topicban is nekiállsz mentegetőzni. Gyerekes. és hozzáteszem, hogy piti.

2011. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
28%
Jó lenne ha egy adócsaló befejezné már ezt a vagdalkozást.Ha valakinek,hát neked nincs jogod ítélkezni.Úgy látszik nem mindenki hiszi el amit itt kamuzol,kamumail.
2011. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
hát látom csak ez az adócsalószöveget tudod tolni, ennyit tudsz csak? Idáig se tartottalak itt nagyra, de ezek után már annyira se:)
2011. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
40%
Ez kölcsönös.
2011. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
40%
Jót lehet itt a neten szórakozni.Bocs kamumail,ha te nem írsz,én sem fogok már többet,ezt megígérem.Látod,ertulo sem veled van,haha!
2011. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!