Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új médiatörvénynek?

Örültök az új médiatörvénynek?

Figyelt kérdés

Kérlek, korotokat és pártőreferenciátokat is adjátok meg!

Kérlek, indokoljatok. Írjátok le, hogy mi tetszik, és mi nem tetszik benne!


2011. jan. 25. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
60%
Nem unalmas már hogy Magyarországon mindenki ezzel az átkozott médiatörvénnyel foglalkozik,mintha más nem is volna?Ez a legkevésbé lényeges,az igazán fontos dolgok meg igenis sínen vannak,érezhetőek.Mi eddig is jól éltünk,most még jobban.Ki az Istent érdekel a médiatörvény?Azokat akik nem dolgoznak,meg akik csak kötekedni akarnak.
2011. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
49%
Nem örülök neki.
2011. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:

Láttátok h melyik lap volt a kezükben a minap, üresen censored felirattal az EU parlamenteben a magyar médiatörvény ellen tiltakozók kezében?:D

Na ennyit a dilettantizmusról.

Csak azt látom ,hogy mindenki nagy hévvel tiltakozik ellene.

Szólásszabadság!, meg nehogymá ők mondják meg közbe vidáman írhat továbbra is bárki bármilyen baromságot ide vagy ahova jólesik neki. A híradó is durrog puffog tovább szenzációra és nézettségre hajtva.A mesterségesen életben tartott sztárkultusz is virágzik fényesen, valószínűleg mert arra van igény , az hoz nézettséget.Hogy nekem hányingerem van tőle, semmi gond , vannak még adók ahol nem az a trend.

A magyar népzene miért fáj a magyaroknak?Más országokban több csatorna 24 órában nyomja a zenéjüket és vígan megél belőle.

Mondják , hogy nem jó a médiatörvény ,de konkrétan nem igazán azt , hogy mi nem jó benne.

Nem vettem észre túl nagy változásokat, bár nem túl sokat bámulom a tv-t...

Sokkal inkább idegesít az ,hogy már alig jut idő műsorra a reklámok közt.

2011. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
csak úgy kíváncsiságból azt itt megszólaltak közül hányan olvasták el a törvényt?
2011. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
44%
Elolvastam a törvényt, s nagyon jó!!! Akinek van gyereke, az megérti, hogy miért. S az hülyeség, hogy a néző dönti el. Nem hiszem el, hogy a gyerekműsorokba a gyerekek akarják az agressziót. Az embereknek kell korlát.Hazudik aki azt mondja, hogy nem. Amit tettek ésszerű.Hálás vagyok a reklámok szabályozásáért is. Olvassátok el, s csak utána kritizáljatok. Annyira szarok voltak már a műsorok, hogy a spektrumon kívűl már semmi nem tudtam nézni. Hogy tudnám én (mi) szabályozni???!!!Mellesleg most se nézek semmi mást, mert nem érdekelnek a rossz hírek, meg a hazugságok. Van elég rossz az életemben. S a média alakítja a közízlést, s nem fordítva. 33/N
2011. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
0%

iggen 33 éves N, látom neked csak annyi jött le az egészből, hogy a TV-t szabályozzák. ennyit fogtál fel az egészből ugye? és nem lehet, hoogy amúgy a kölködet neked kéne megnevelned, hogy ne tanulja el az agressziót a TV-ből?

Én néztem sok véres filmet gyerekként, játszottam millió darabolós játékkal, mégsem lettem agresszív, sőt!

2011. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
65%
14:26-os,teljesen egyetértek veled.Kamumail,a te szüleid hol voltak amikor horrort néztél és gyilkoltál a videó játékokkal?És miért vagy ilyen agresszív?
2011. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
0%

az én szüleim 10 évesen nem hagytak horrort nézni. és nem is mondtam, hogy horrort néztem volna, csak azt, hogy véres.


az én szüleim megtanítottak rá, hogy ne bántsam azt aki nem érdemli meg, és amúgy is ha lehet, akkor kerüljem az erőszakot. ettől függetlenül örömmel lövöldözök és belezek a mai napig a játékokban, ketté tudom választani a valóságtól, mert engem neveltek.


és nem vagyok agresszív.

2011. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
47%

Kamumail, hát persze, hogy nem vagy agresszív, ez világosan kivehető a kommentjeidből...

Mellesleg a gyerekeim nem néznek agresszív filmeket, s nincsennek tele frusztrációval, s látens agresszióval, mint egyesek.S nem kedvenc filmük a cápa középsős korukban, s nem ébrednek ordítva éjszaka, hogy szellem. Ugyanis óvónő vagyok, tudnék mesélni...

2011. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
62%
Tudod egy értelmes felnőtt már nem játszik videó játékokkal.Ha tetszik,ha nem ez a véleményem.
2011. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!