Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új médiatörvénynek?

Örültök az új médiatörvénynek?

Figyelt kérdés

Kérlek, korotokat és pártőreferenciátokat is adjátok meg!

Kérlek, indokoljatok. Írjátok le, hogy mi tetszik, és mi nem tetszik benne!


2011. jan. 25. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
62%
De azért adtam egy nevet,amint láthatod.És tényleg jól le lettem pontozva.De nincs jelentősége.
2011. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
0%

És még hazug is vagy a több loginoddal:)

és még mindig a felfedezésed akarod bizonygatni, tleg beszarok már :D:D


hallod, beteg vagy:) előző oldalakon nagy betűkkel leírtam többször is, hogy nem érdekel ,de mondod, mondod, mondod:) és nem esik le. nah jól van, menj egyél egy kockacukrot, adj áldást a fidesznek amiért neked jobb lett és feküdj le:)


én itt most befejeztem, én voltam a bolond tényleg, hogy hülyékkel vitáztam, de most korrigálom.

2011. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs,de ez az ertulo fogalmam sincs kicsoda. De hogy nem én,az biztos. Valaki szórakozik velem,itt a fórumon már nem az első eset. Már több válasz alá láttam odaírva hogy gyártulajdonos,és nemcsak politikai oldalon. Hát mit mondjak,nem lettem népszerű. De az is lehet hogy igen,mert miért írnának többen is a nevemben? Gúnyolódás? Úgysem tudja senki hogy ki vagyok. Elég ha én tudom.
2011. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:

Ehj gyárember de hazug egy f..sz vagy:) Talán még gyárember se vagy:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1466..



ertulo írta itt a kommentet ami úy kezdődik, hogy:

"Az én cégemben 60 ember dolgozott normális fizetésért.A Gyurcsány kormány alatt 40 főre kellett csökkentenem.Miért?Mert"


A kérdező válaszolt rá.

Utána te a másik loginoddal válaszolsz a kérdezőnek.


hazudsz mint a vízfolyás. LEbuksz, utána meg még letagadod, viseld el becsületesen, tudod a hazug ember meg a sánta kutya.


U.I.: nem hazudtad magad régebben az oldalon fehér bányásznak meg cigánynak? Volt egy kommentelő aki ugyanilyen bénán bukott le előttem:)


szánalmas vagy, tudod ki hisz el neked bármit is ezek után :) És tudom, hogy számodra ez a legnagyobb csapás.

2011. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:

noh azért kutatgatok.


A feleséged nem is óvónő, hanem titkárnő, hm?:)

2011. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
Köszi a linket.Az ertulo nem én vagyok.Mindegy mit gondolsz erről,úgysincs jelentősége.Még csak nem is egyeznek meg az adatok.De ha te ettől jobban érzed magad,tarts hazugnak.Jogod van hozzá.
2011. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:

még mindig hazudsz, oksa, akkor folytatom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


gondolom a feleséged írt a loginoddal, vagy a te női alteregód.


Tök furcsa, hogy ennek az ertulo-nak szintén ikrei vannak és furcsa, hogy a férjének pont egy gyára van (mármint ezt állítja)


ugye micsoda véletlenek vannak? meddig hazudozol még? meddig süllyedsz? Ilyen lenne egy vezető, egy főnök?

2011. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:

ebben a topicban pedig magaddal beszélgetsz (még ha nem is te lennél mind2, akkor is hazug lennél, mert azt kamuztad most is, hogy nem tudod ki ő, pedig már beszélgettél itt vele, bocs magaddal):


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__1..



nah jól van megyek aludni, holnap hosszú napom lesz, sajnos rád bsztam el egy részét, de nem baj, megérte, hisz bebizonyítottam mekkora egy hazug állat vagy:)


tudom, hogy kapkodsz és figyelmetlen vagy, tehát felszólítalak, hogy feljebb van még egy hozzászólásom, olvasd el azt is:)


nah csácsá hazug ember:)

2011. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
Küldj még párat,mert engem is érdekel.Anonim miért ne ismerném be szerinted? De ez akkor sem én vagyok.
2011. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
40%
Csak kikívánkozik belőlem még valami.Honnan kellene nekem emlékeznem ennyi oldal után, hogy beszéltem már egy magát ertulo-nak nevező egyénnel?Meg annyi eszem lett volna,hogy nem pont két megegyező dolgot választok,főleg hogy ilyen nincs is másik a fórumon,így egyértelmű lenne a lebukás.Ez csak véletlen egybeesés.Volt már ilyen a történelemben.De ha még igaz is volna,de nem az,akkor csak egy a mi pénzünkből tollászkodó,adót nem fizető mszp szimpatizáns képe ugrana be.Én inkább erre nem lennék büszke.
2011. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!