Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új médiatörvénynek?

Örültök az új médiatörvénynek?

Figyelt kérdés

Kérlek, korotokat és pártőreferenciátokat is adjátok meg!

Kérlek, indokoljatok. Írjátok le, hogy mi tetszik, és mi nem tetszik benne!


2011. jan. 25. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:

Komment, szóhasználat, stílus, részleteznéd? Pont ezt mondtam, hogy ne így általánosságban. Noh?


33 évesen, nos hát gáz, ha 55 éves stílust ütsz meg 33 évesen.


"s jó, hogy szigorítják a törvényt, bár lenne még szigorúbb"

szerintem fogalmad nincs, hogy mi volt a törvény és miben lesz most másabb.

Mondok valami érdekeset. Valamikor 1999 és 2000 környékén volt talán, hogy betiltották a dragon ball rajzfilmet mert brutális volt és káros volt az ORTT szerint a gyerekekre. A régi ósdi médiatörvénnyel. Miben másabb a mostani ebben a szituációban amivel te vagdalkozol? Hm? figyelek, nagyon.


Cenzúra.

Lesüt belőled az ostobaság. Ha cenzúra van, akkor ki vállalna felelősséget? Tekintettel arra, ha mindent cenzúráznak, akkor csak az kerül a médiába amit a kormány megenged.


Idáig is volt felelősség, felelősség nincs szabadság nélkül.


Mocskolódni, nos, tudsz példát mondani? Várom, olyan sablonszövegek ezek, bár kicsit inkább agresszív, tudod, jah nem, fogalmad sincs.

2011. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
0%

Kedves előttem szóló "Gyártulajdonos"! :)

Nekem is egy hároméves kisfiam és egy másfél éves kisfiam van. Mi is mindent megteszünk azért, hogy boldog kiegyensúlyozott emberek legyenek.Rengeteget foglalkozok velük. Nagyon szeretjük Őket, hogy is ne lehetnék gyerekimádó?! Teljes mértékben egyet értek Veled. Sok boldogságot kívánok Neketek a két kicsikéhez! :)

2011. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:

Kedves gazdag nagyzoló gyártulajdonos!


Egy szóval se mondtam, hogy nem vagy gazdag és nagy gyártulajdonos.

Megint engem igazol az, hogy az első védekezésed az, hogy biztos nem hiszem el. :)


Amúgy a kérdéseimre nem válaszoltál, nem írom le újra, ne kérd.

És persze van egy réteg akinek nagyon jól megy, de elég szánalmas amikor ez a réteg úgy érzi, hogy mindenkinek ennyire jó vagy mindenki hülye aki nem annyira jó (sicc) mint ő.


A szitu az, hogy a fél fórum unja már szerintem, hogy mindenhova ezzel jössz be kérkedni. Hidd el, nagyon sokan tudnánk kérkedni a vagyonunkkal, a munkánkkal, fizetésünkkel. De nem tesszük. Próbálj meg rájönni, hogy miért nem.


És mellesleg egy másik degenerált beütés az, hogy aki kritizálja a kormányt az csak sikertelen ember lehet.


Neked van egy kisebbségi komplexusod, amit ezzel a gyártulajdonos szöveggel próbálsz kompenzálni. Egy a gond, hogy az anonim fórumon ez visszájára sül el.


Ha annyira sikeres vagy, akkor mi szükséged van rá, hogy itt egy anonim fórumon próbáld az észt osztani?

2011. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az én hibám, hogy leállok vitázni idiótákkal.
2011. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kamumail!

Tök szar Neked. Hát igen, az élet kegyetlen! :)

Megmondta a politikatöri professzorunk is: "Jegyezzék meg, egyetlen igazság van, hogy nincs igazság, s ez az egyetlen igazság." :))

De ne haragudj megyek aludni, mert korán kelek, majd holnap újjúlt erővel beszélgetünk. Addig is előállítok Neked egy jó kis latin szavakkal teletűzdelt diagnózist, hogy kielégítselek. Ok?

2011. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
36%
"Ha annyira sikeres vagy, akkor mi szükséged van rá, hogy itt egy anonim fórumon próbáld az észt osztani?" Teljesen igazad van.Nálad nem sikerült.Viszont pont ezért le se tudom magam járatni,mert senki nem tudja ki vagyok,hol csinálom ezt az egész céget.Egyszerűen csak ráakadtam valahogy erre az oldalra,és mivel ahogy mondod,elvakult Fideszes vagyok,ami nem véletlen,ezért elkezdtem szabad időmben írogatni.És tudod nem bántam meg,mert ez az egész úgy ahogy van VICC!Én pedig imádok nevetni.Érvelni?Szociknak?Na ne nevettesd már ki magad!Egy Fidesz pártinak meg nem kell semmit elmagyarázni.
2011. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
0%
óvónő: nincs mit hozzáfűznöm, szerintem elmondtál mindent magadról, ennyi.
2011. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
0%

Nagy gazdag és sikeres gyártulajdonos:


Már szocizol is, tipikus vagy:)

Lehet, hogy gazdagabb vagy nálam, de reálisan nézve azt hiszem mérföldekkel szegényebb inkább.


Az a tény pedig, hogy neked a szórakozás abból áll, hogy egy oldalon trollkodsz, az több okból is szomorú és szánalmas:


1. ha annyira gazdag vagy, akkor lenne pénzed rendes szórakozásra.


2. a kreativitás hiánya, hogy nem találsz jobb elfoglaltságot. Talán mégis meg kéne próbálnod azt a videó játékot, hidd el, sokkal izgalmasabb lenne mint ez.


és 3: Vicc, tehát te magad mondod, hogy amit itt összeirkálsz az vicc, tehát nulla. És látod, ezt is te mondtad ki.


Nah jóéjszakát!

2011. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
Kedves óvónő!Én is ugyanezt kívánom neked,meg nagyon sok kitartást,mert a gyerekek otthon sajnos nem azt kapják amit kellene,és egy óvónő ezzel nap mint nap szembesül.Csak egy óvónő a legtöbbször nem azt kapja amit megérdemelne.Mert ugye ő a felelős a gyerekért,véletlenül sem a szülő.Az egyik legfelelősségteljesebb munka,csak sajnos már nem a legszebb,köszönhetően a magukat szülőnek valló emberek miatt.
2011. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
Bocs kamumail,de este 10 óra tájban lehet ez is szórakozás,nem?Azt meg nem tudod,hogy napközben miket csinálunk.Nagyon sok mindent,elhiheted,de inkább nem írom le,mert megint kiverném a biztosítékot.Mindegy,én sok sikert kívánok neked,lassan belátom,hogy értelmetlen ez az egész vita két vadidegen embernek.
2011. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!