Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új médiatörvénynek?

Örültök az új médiatörvénynek?

Figyelt kérdés

Kérlek, korotokat és pártőreferenciátokat is adjátok meg!

Kérlek, indokoljatok. Írjátok le, hogy mi tetszik, és mi nem tetszik benne!


2011. jan. 25. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
0%

"Tudod egy értelmes felnőtt már nem játszik videó játékokkal.Ha tetszik,ha nem ez a véleményem."


ez a te véleményed, ennyi.

2011. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak az Ő véleménye, hanem az enyém is. :)
2011. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
0%

78-as fogalmad sincs szerintem az emberekről, az agresszióról. Az pedig, hogy óvónő létedre a hozzáállásod az, hogy a TV-t kell szabályozni (amúgy kell hát), és nem a szülőt, az gáz.


A Cápás hasonlatod pedig, nocomment.. :)

ezzel sok mindent elárultál magadról, hogy milyen lehetsz.


Először is vannak gyerekeid, több is. 25-30 éves minimum vagy, de mivel óvónő vagy, ezért úgy gondolod, hogy nagyon értesz hozzájuk, nyilván nem most születtek a gyerekek, hogyhogy 35-45 év. A cápa film felhozatala mint horror meg véres példa után a korod inkább olyan 50-55 év közé tehető.


Ebben a korban már nehéz valakivel vitázni, hogy a TV és főleg, a szgépes játékok rosszak e vagy sem.

Mellé az a tény, hogy óvónő vagy és odavagy a gyerekekért, nagy valószínűséggel az ártatlanságot véled felfedezni bennük, mindenképpen ártatlanok lesznek a szemedben és csakis valaki vagy inkább VALAMI más, valami nagyobb lesz a hibás, pl egy hatalom, a TV.


tipikus.


Amúgy. A TV szabályozásra nagy ívben teszek. Engem az internet szabályozása aggaszt. De ugye olvastad a médiatörvény,t bár erről fogalmad sincs :)


Noh de azt azért ecsetelhetnéd, hogy miben is nyilvánul meg, hogy én agresszív vagyok? Figyelek nagyon! Bár gondolom ha csak azt mondom, hogy "szar", akkor már fogod a szádat és menekülsz. Végülis aki a Cápa filmeket tartja véresnek és durvának....

2011. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
60%
Kamumail,feladtam.Én vagyok az a gazdag gyártulajdonos,emlékszel még?Aki embereknek ad munkát,magas fizetést.Gondolod hogy én ezzel a felfogással meg tudtam volna mindezt teremteni?Ezért nem jut itt senki semmire,ha én a fejlesztések helyett játszottam volna,most a gyerekeim jövője forogna veszélyben.Szerintem itt a fórumon a legtöbb Fideszt mocskoló ember azt csinálja amit te,aztán szid mindenkit mert nem jut sehova.Ahogy a kedves óvónőt is leszóltad.Gratulálok!
2011. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
68%
Csak még annyi:A médiatörvény azért nem tetszik sokaknak,mert a médiatanácsot Fidesz tagok alkotják.De könyörgöm:kik alkotnák kétharmados többségnél?Még jó hogy ők.
2011. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
47%

Hát kamumail én is feladtam,-én vagyok az a szent, szánalmas vén ovónő-. :)))

Az okfejtésed olyan logikus és követhető-s nem utolsó sorban meggyőző, hogy nincs mit mondanom. Természetesen mindenben igazad van. :))))))

Tudod inkább leszek "öreg", gyermek megszállott, szeretettel körülvett ember, mint gyűlölettől fröcsögő, szánalmas -valószínűleg magányos- emberke. Mert, ha normális életed lenne, nem szitkozódnál ennyire. Mellesleg nem csak óvónő, hanem gyógypedagógus is vagyok, ilyenekkel is foglalkozom, mint te. :)))

2011. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
0%

Igen kedves gazdag sokra jutó gyártulajdonos, tudom, hogy nem bírod ki, hogy ne kezdj el azzal kérkedni minden 3. kommentedben, hogy gazdag meg sikeres stb vagy.


csak tudod amikor valaki egyfolytában ezt mondogatja csak, akkor az már mást is jelent, de ezt már ecseteltem egy másik kérdésben, nem kezdek bele.


Egyrészt nem tudom miből gondolod, hogy én nem értem még el semmit. A gondolatmeneted kicsit hibádzik...

2011. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Vén gyógypedagógus óvónő, azt még mindig nem tudtam meg, hogy miben is nyilvánul meg az, hogy agresszív vagyok. (az kevés, h "há meg agresszívúú írsz")
2011. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
47%
Hát a kommentedben, a szóhasználatodban, stílusodban. De ha tévedtem, bocsi. Akkor valószínűleg, egy doromboló kismacska vagy, aki erős kandúrt játszik. Basszus, még én is tévedhetek... Elárulok egy titkot: 33 éves vagyok, s ha megkövez a világ, akkor is imádom a gyerekeket, s jó, hogy szigorítják a törvényt, bár lenne még szigorúbb.Ha meg cenzúráznak, hát tegyék. Mindenki kénytelen lesz felelősséget vállalni a munkájáért, s nem mocskolódhat vaktában.
2011. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
40%
Kedves óvónő,az én párom is az,és szerencsére ugyanígy gondolkodik a gyereknevelésről.Két 3 éves iker fiam van,mindent megteszünk majd azért,hogy ne ezt a sok szemetet látva kelljen felnőniük,hanem minket követve.És ha a médiatörvény csak egy kicsit is segítene ebben,már megérte.Neked kamumail meg csak annyit üzenek,hogy mi értelme lenne szerinted nem igazat mondanom itt,egy teljesen anonim oldalon?Én csak azt szerettem volna közölni,hogy nem olyan rossz az élet mint ahogy itt sokan beállítják,meg vannak meglátásaim is az élettel kapcsolatban.Nagyzolásnak azt nevezzük,amikor egy élő személynek mondom el szemtől szemben hogy én ilyen meg olyan nagymenő vagyok,mert akkor látom rajta az irigységet,és utána büszkén beülök a Lexus GS kocsimba.De itt ugyan mi lenne az értelme???Egyébként nem is vagyok ilyen,enélkül is van elég irigy a környezetemben.Nehéz megemészteni egy magyar embernek ha valaki jól él,ezt ne is vitassuk.Amúgy meg ha nem is teljesen agresszív,de tiszteletlen voltál az óvónővel.Részemről lezárva a téma.
2011. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!