Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új médiatörvénynek?

Örültök az új médiatörvénynek?

Figyelt kérdés

Kérlek, korotokat és pártőreferenciátokat is adjátok meg!

Kérlek, indokoljatok. Írjátok le, hogy mi tetszik, és mi nem tetszik benne!


2011. jan. 25. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
40%
Szegény szegény kamumailt senki nem érti meg, senki nem fogja fel, amit mond. Borzasztó. De nem gyanus? Az egész világ Téged bánt...Szomorú... Éppen ezért szeretnék segíteni neked. Te szánni való kis lény. De most tényleg menem kell. Visszatérek! :)))
2011. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
0%
Kedves óvónő, a válaszaid gyerekesek, a stílus szintén. Végül is gyerekek között vagy, a célnak megfelel.
2011. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
100%
"Miért alulfizetettek a magyar munkavállalók Magyarországon?" Kamumail,ezen az oldalon mindent leírtam magamról,azt hogy mit is csinálok,mert egy nyugdíjas kérdező nagyon felhúzott.Ha akarod olvasd el,ha akarod elhiszed,ha akarod nem,engem ez már nem érdekel.Viszont nekem te innentől ne oszd az észt,mert csak most figyeltem jobban az egyik hosszú írásodban hogy hivatalosan nem dolgozol és nem is akarsz.Magyarul feketéző adócsaló vagy,és az is akarsz maradni.Ennyit a hozzád hasonló hozzászólókról.
2011. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
0%

Aha, elolvastam, majd utánajárok.


Viszont 1: amit leírtam egy oldallal korábban, annak kb a 80%-ra még mindig nem reagáltál, mert még mindig a nagy arcodat próbálod betuszkolni az ajtón, hogy elhiggyem, hogy te micsoda májer vagy. Figyu, elhiszem, hogy kitaláltál valamit és gazdaggá tett, DE ettől még SZAR ALAK vagy érted? Egy szar önző NAGYKÉPŰ ember. Felfogtad? Nem azért írom mert fel van cseszve az agyam, csak azért, mert képtelen vagy felfogni.


Leírom lassan, de tudom, hogy nem fogod megérteni, szelektíven olvasol. A végén csak azt fogja a kicsi agyad felfogni, hogy "kamumail nem hiszi el, hogy gazdag és sikeres vagyok, ahhhh", nem nem erről beszélek, ismétlem, nem erről volt szó, arra voltál kíváncsi, hogy miért kapsz annyi negatív "csapást" az oldalon tőlem, leírtam, de nem is reagáltál rá. Elismétlem újra mert tudom, hogy már megint azon agyalsz, hogy tuti nem hiszem el, hogy gazdag vagy és sikeres. ELHISZEM, érted? Leírom újra. EL-HISZEM. Oké? Felfogtad? Lassan is írom oké? lassan olvassad, E-L-H-I-S-Z-E-M.


okkés? tuti? Szerintem nem. Olvasd el újra még 2x 3x, akkor talán megérted.


Most már tuti majd felrobban az agyad, hogy miért nem hiszem el, hogy gazdag vagy ugye?



A feketemeló pedig krvára nem jön ide. És pont te ne oktassál ki aki megmondta a másik topicban is, hogy sehol se lenne az amerikai azaz külföldi milliárdos nélkül. Ergó ha nem lenne aki fogja a kezedet, akkor nem tudnál magas fizetést osztani a dolgozóidnak. Nem mondom, hogy nem hibásak a munkáltatók azért, mert feketén dolgoztatnak, mert azok, de azért érthet, viszont nem hiszem, hogy emiatt beugathatnál. Nyilvánvalóan te mindent mindig törvényesen csináltál, soha nem végeztél fiatalon se el melót adózatlanul.


Most azt akarod válaszolni, hogy "huhh, hahh, kamumail te mekkora állat vagy, nem is kommentálom"


vagy megint majmozol meg felajánlod a nemzőszerved fogyasztásra, esetleg nekiállsz még szapulni kicsit, sorolhatnám, de talán egyszerű lenne arra reagálknod, hogy miért is tartalak szar embernek.


Tudod ismerek és kbaszott sikeres vállalkozás vezetőt, akit elég sokan ismernek, a vállalkozást is, stb, sikeres és gazdag és az alkalmazottait megfizeti. De ettől még ő is egy szar alak, attól, hogy sikeres vagy és jól fizetsz az embereidnek, még nem leszel szent. Közel sem.

2011. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy esetleg karbonszálas technológiáról van szó?
2011. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom az vagy e akinek gondollak vagy az a cég e stb. De olvasgattam 1-2 cikket oldalt stb, és azt hiszem rájöttem miért ismételgeted folyamatosan ezt a gazdag vagy sikeres és kitaláltál valamit stb.


Tudod keresgélek a neten és egy fikarcnyi infót nem találok szinte erről a technológiáról vagy a cégről, vagy a magyar úriemberről aki kitalálta, ha így volt. És gyakorlatilag az amerikai milliárdos cég elhappolta az ötletet, nyilván leesett neked is valami, de ugye senki sem ismeri a nevedet és ez fáj. Erről van szó? Bár úgyse vallanád be ha így lenne sztem:) mind1 is, spekuláltam egy sort.

2011. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
62%
Csak megmutattad végre milyen egy agresszív tapló vagy.Keresgélhetsz a neten,ez nem olyan amit ott megtalálsz.És az is világossá vált,hogy csak egy kis senkiházi irigy magyar vagy,aki csak fekete munkából tartja fenn magát,míg más adót fizet.Meg abból is lejött ez,hogy minden embert szar alaknak nevezel aki vezető pozícióban van.Igaza van az óvónőnek,keress fel egy szakembert,mielőtt még kárt tennél magadban.Te programozó.
2011. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
40%
Kamumailnak nem gyógypedagógus kell, hanem pszichiáter, ugyanis általában ők foglalkoznak gyógyszerezéssel, amire neki is nagy szüksége lenne. Különben vagy felrobban, vagy agyvérzést kap. Nem tudja kezelni a stresszt. Menjél fuss 2 km-t, s lenyugszol,termelődik egy kis endorfin, (amire nagy szükséged van) s nem teszed magad nevetségessé.
2011. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
0%

pff, hát rátok már nem lehet mit mondani, mellesleg ennyi telik tőled is hogy csak ismétled amit mondok, hogy "szar alak" ennyit érsz. A kommentemre nem reagáltál, minősíted magad.


tudod gyárember, van egy különbség kettőnk között. Én tudom ki és mi vagyok. Nekem nem kell bizonygatnom másoknak. Én tudom mit akarok merre haladok, attól, hogy teleugatsz nem fog elpattanni az agyam.


Te viszont felrobbansz, ha valaki nem hiszi el, hogy ki vagy mi vagy, neked bizonygatnod kell ismeretlen embereknek, mert ennyire béna vagy. ennyi. :)


Az agresszivitás pedig tőled jön le, nézz tükörbe. Gondolom te pedig nem vagy magyar, ha ilyen lenézően "irigy magyarozol". ugyan egyszer se utaltam irigységre, de hát, te azt szeretnéd, hogy mindenki irigyeljen:)


Mindenesetre jó látni, hogy azért be-be találtam egy két dologgal, mert látszik, hogy felrobbansz, nah menj vissza a gyáradba, nem is értem ,hogy mit keresel még itt köztünk "irigy magyarok" között.


Óvónéninek meg nincs mit mondanom, egy fél szót se érdemel..

2011. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted van itt értelme bármiféle reagálásnak?Ez már el van lőve.Azon meg ne csodálkozz hogy nem írom le mi a technológia.Azért ezt csak én tudhatom,nem gondolod?Meg ha az anyag nevét leírom,kidob a kereső jó pár találatot,de ez nem jelentene semmit,mert másra is használják.De amúgy szerinted ha itt irigyeket akarnék magamnak toborozni,nem az lenne az ésszerű hogy a nevemet is adjam hozzá?Gondolkozz logikusan.Csak felbosszantott kicsit ez a tömény Fidesz gyűlölet meg okoskodás.Ennyi és nem több.Azért nincs harag.Részemről legalábbis.
2011. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!