Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új médiatörvénynek?

Örültök az új médiatörvénynek?

Figyelt kérdés

Kérlek, korotokat és pártőreferenciátokat is adjátok meg!

Kérlek, indokoljatok. Írjátok le, hogy mi tetszik, és mi nem tetszik benne!


2011. jan. 25. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
Amúgy nem írtam idáig olyan dolgokat magamról amit nagyon kétségbe kellene vonnod. Így logikus, hogy nem gondolsz arra, hogy nem mondok igazat. De ha mégis kételkednél, akkor be fogom tudni neked bizonyítani személyes találkozó nélkül is. Ennyi. Ha akarom, mert annyira nem szokott izgatni, hogy egy idegen hisz e nekem vagy sem. egy anonim fórumon.
2011. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
28%

Na szép napot kamumail, megjöttem.Nem én vagyok a gyártulajdonos, bár szerintem, ha egy kicsit is súrolná az IQ-d a 80-at, rájönnél. Míg alszanak a gyerekek, szánok a dignosztizálásodra egy kis időt. Nem mindenkinek csinálom meg ingyen, terápiával együtt, de veled kivételt teszek. Te igazán rászorulsz, s szórakoztatónak talállak. Látom, a gyártulajdonos is megszánt.Az az igazság, a pontos diagnózishoz több adatra lenne szükségem, jósnő nem vagyok.Egy anamnézist kéne felvennem, különböző tesztekkel fel kéne mérnem a tudásodat, teljesítményedet, társuló fogyatékosságod meglétét. Vizsgálnom kéne és megítélni a kompenzáció, korrekció, felzárkóztatás lehetőségét, megítélni a fejlesztési, terápiás esélyeket, még fokozhatnám, de egy komplex vizsgálathoz, még szükség lenne pszichológiai és orvosi vizsgálatra is. Sajnos az én kompetenciám, csak egy része a Te zavaraidanak a feltárásához. De, mint látom segítségre szorulsz. Igyekszem hát támogatni, elesett embertársaimat.

Vén óvónő

2011. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
0%
988 karakter null információval, gratula :)
2011. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
0%
és teszem hozzá: sortörések nélkül:)
2011. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
40%

De igazán nem értelek, azt várod, hogy minden mélyebb vizsgálat nélkül mondjam azt, hogy Asperger szindrómás vagy, vagy szociopata?

Minden diagnózist vizsgálatok előznek meg. Tippelni lehet, de az nem elég, azzal sokat árthatunk.

2011. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:

Kollegina, ha megbocsájtasz, nem adnám ki a kórtörténetemet, előzményemet akárkinek, neked főleg nem.


Egy igazi pszichológus sokat ki tudna elemezni az itteni hozzászólásaimból, gond nélkül. És nem kell hozzá betegséget párosítania, főleg tekintettel arra, hogy pszichés zavarokra, személyiségzavarokra stb nem lehet rábökni, hogy te xyz-pata vagy.


Ezenkívül miért gondolnám, hogy bárkiről is jó diag-ot tudnál felállítani amikor még arra se voltál képes, hogy itt válaszolj a vitában feltett kérdéseimre. nem nem ismétlem meg. egy igazi pszichológus, pedagógus figyel a "páciensre".

2011. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük a nulláról kezdtem,mivel egy szabadalmam végett....A fene se fogja újra leírni.Amúgy meg most itthon leszek egy darabig.Szerinted nincs helyettesem?De neked mindent többször kell leírnom,hogy megértsd?Amúgy meg kit érdekelnek a fórumozók fekete pöttyei?Attól nekem még nem lesz rosszabb semmivel.Kár hogy nincs merszed találkozni,így egyikünk sem fog bebizonyítani semmit egymásnak.Mindegy is,nincs jelentősége annyira.
2011. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:

nem kell bebizonyítanod nekem semmit és szerintem nekem se neked.


fel sem fogtad amit írtam ugye? Vedd már észre egy egy ciklusban pörögsz megállás nélkül. Csak annyit fogsz fel, hogy gazdag vagy és nem hiszi el senki. Ezt ismételgeted. Az előző hosszú kommentem kb 90%-a nem erről szólt.

2011. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos ki kell ábrándítsalak, de megértem, mert a Te IQ-dal nehezen érthető és felfogható, esetleg össze is keverheted, de én NEM pszichológus vagyok.

De semmi baj, megértelek, s nem is sértődök meg, nem tehetsz róla.

Most mennem kell, de szívesen kommunikálok Veled, mert roppant szórakoztatónak találom. :)))

2011. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
okés óvónéni, ha az IQ-m annyira alacsony lenne, akkor neked pont meg kéne találnod velem a hangot, mivel állítólag gyerekekkel dolgozol ;) ennyit rólad, menj a dolgodra. ne égessed magad. az meg egy dolog, hogy nem vagy pszichológus, de az alap diagnózis ugyanaz lenne ott is. ne kérkedj inkább olyan tudással ami nincs a birtokodban.
2011. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!