Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új médiatörvénynek?

Örültök az új médiatörvénynek?

Figyelt kérdés

Kérlek, korotokat és pártőreferenciátokat is adjátok meg!

Kérlek, indokoljatok. Írjátok le, hogy mi tetszik, és mi nem tetszik benne!


2011. jan. 25. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:

nohát te nagy és sikeres gyárember


furcsa dolog e, hogy egy totál más százalékú embert látok a fórumon aki pontosan úgy henceg mint te?:) Hány loginnal tolod a gyakorin az ipart?:):):):) Talán még az óvónő is te vagy:) szánalmas, egyre lejjebb süllyedsz kedves gyárember.

2011. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
látom sikerült szétoffolni a kérdést!
2011. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
47%
Én is észrevettem már.De az nem én vagyok,ahogy az óvónő sem.Te tényleg azt hiszed hogy itt mindenki szerencsétlen?Ne magadból indulj ki légyszi.
2011. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
40%
Meg most láttam az egyik oldalon (kapjon e gyurcsány méltó büntetést?) hogy egy 61 százalékos szidja Orbánt is meg a rendszerváltást is,a másik 61 százalékos viszont pont az ellentettje,akit most hozzám hasonlítottál.Van hogy ugyanaz a százalék,és még olyan is van hogy nem,a nézetek mégis hasonlítanak.Több ilyent is láttam már itt.Nem mindjárt rosszat kell feltételezni,mint már mondtam is,nem volna értelme,hisz anonim az egész.De látom képtelen vagy ezt felfogni.
2011. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen csak te lehetsz, hogy még délben is kaja helyett az oldalt püfölöd:)


nah részemről befejezve, már uncsi az egész, menj inkább csinálj valami hasznosat gyárember:)

2011. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
40%
Te meg csak szimplán kapd be,majom ember.Volna bátorságod egyszer ahhoz hogy találkozzunk személyesen?Most már csak azért is be akarnám bizonyítani neked hogy mi is a valóság.El is megyek érted,és vissza is viszlek.Benne vagy?Most pár hétig itthon leszek,mert az egyik kicsimmel gond van.Eddig még senkire nem voltam kíváncsi,de rád nagyon.
2011. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
Miért akarod egy anonim fórumon bebizonygatni, hogy ki vagy mi vagy? Miért olyan fontos ez neked?
2011. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem akarnék veled személyesen találkozni, mivel nem vagyok rád kíváncsi. A bátorságról meg ne papolj nekem, te aki csak nagyzol itt névtelenül.
2011. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
Oké,tudomásul vettem.Én megpróbáltam.Azért akartam csak veled találkozni,mert ennyi negatívumot még sehonnan nem kaptam,meg hátha keresni fogsz még munkát,és ki tudja milyen messze vagyunk egymástól.Egyébként te is itt írogatsz egész nap,nem tudom ez milyen munka lehet.Egy főnök amúgy is megteheti,de lehet hogy te is az vagy,én nem feltételezem rólad hogy nem mondasz igazat.Látod,ez is különbség.Ha tetszik neked,ha nem,egy darabig még maradok.
2011. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:

Hivatalosan most nincs munkám, de nem is keresek. Programozó, webfejlesztő vagyok. Itthonról dolgozom most. Egy dolog, hogy gépen dolgozom, de mivel webfejlesztő vagyok, ezért a munkaterületem a böngésző, így kb 2 kattintás, hogy a netre is átugorjak meló közben.


Amíg volt munkám is volt időm jó fizetés mellett netezni, bevett szokás a szakmában. Megtehetem.


Nem fogunk összekerülni, nem fogok gyárban dolgozni. És szerencsére megtehetem az is, hogy válogatok.


Negatívumot kapsz, de nem ok nélkül. Előfordul, hogy én kezdem az oldalon a személyeskedést időnként, de kisebb adagokban és általában akkor amikor az illető olyat ír amire már nem lehet normálisan válaszolni.


Te viszont napok óta gyűjtöd a fekete pöttyöket. Ahogy látom nem csak nálam.


Fogd fel elsősorban, hogy a pénzel és sikerrel val kérkedés nem pozitívum. Senki sem fog többet adni a szavadra egy médaitörvényben csak azért, mert gazdag vagy. Ezer gazdag embert ismertem aki sík hülye volt. (amúgy had kérdezzem meg, hogy nulláról indultál ugye? Tehát semmi támogatás szülőktől meg ilyenek ugye?)



Második pont. Önző vagy, nagyon. Legalábbis itt ezt mutatod. Leírtad ebben a topicban is, hogy miért foglalkozik mindenki ezzel, téged nem érdekel, mert idáig is jól éltél és most mág jobban fogsz. Szerinted ez nem felháborító? Azért mert neked jobb, még nem jelenti, hogy másnak is jobb, de akinek nem jobb az is kussoljon mert neked jobb lett.


Harmadik: többször is azzal vágtál vissza több embernek is, hogy te sikeresés gazdag vagy, és aki visszaszól, az csakis irigy, sikertelen lehet és ezért teszi. Ez egy szűk látásmód, ami egy dolog, de megint csak sértés, lekezelés, és alaptalan, érted?


Negyedik: ebben a topicban is te kezdtél el személyeskedni az "agresszív" szöveggel. És ez csak egy topic volt. A sok közül.


Olvasd végig, szerinted nem cseszi fel az agyát egy ember, ha így kommunikál vele egy másik ember mint ahogy te tetted? Jogtalan lenne a negatív reakció?


Amúgy meg pont a főnök nem teheti meg, hogy egész nap itt lóg, mivel neki lenne a legnagyobb felelőssége és feladata. És mellesleg ha ő megteszi, hogy lazul munkaidőben, akkor rossz példát mutat az alkalmazottainak.

2011. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!