Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az ellenszenv a szellemi...

Mi ez az ellenszenv a szellemi munkát végzőkkel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 06:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
61%
10:42 - Anyu 25 év tanítás alatt magas vérnyomásos lett, előtte nem volt vérnyomásproblémája, most gyógyszert szed rá... No igen...
2010. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
49%

Na ide figyelj!!!Nem ismersz úgyhogy ne ossz engem.Mint mondtam nem kellene versenyeztetni az egyes foglalkozásokat.

És most csak azért ülök itt mert jelenleg munkanélküli vagyok.De ha már itt tartunk hogy kinek van jobban kikészülve az anyukája, kinek dolgozik keményebben az anyukája.Én is írhatnék.De én nem megyek le a szintedre.

2010. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
37%

10:33

vagy a másik alternatíva, hogy azért mert kb azt tudja az internetről, hogy hol kell bekapcsolni a számítógépet ... ez azért inkább jellemző, ahogy tapasztalom

2010. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
50%
Azt hiszem meg van a válasz!!!Azért mert a "nagy értelmiségiek" ezt gondolják mint a kedves válaszoló akinek tanárnő az anyja.
2010. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

09:28


Ha ilyen jó meló a tanári, akkor te miért nem vagy az? Esetleg te is csak a szájaláshoz értesz?

A heti óraszámuk valóban 25, ezen felül van egy csomó adminisztráció, minőségbiztosítás, stb. Ha egy tanár tanít 5-6 30 fős osztályban, akkor hetente alaphangon 100-120 dolgozatot kell neki javítani, ami nem 10 perc és ezt mind a 25 órán felül. Semmiféle 30 napos alapszabadság nincs, a szabadság az évközi szünetek. Ha ezen felül el akar menni szabadságra akkor azt csak óracserélgetésekkel tudja megoldani. A nyári szünetük meg 2 héttel később kezdődik és 2 héttel előbb fejeződik be mint a diákoknak. Úgyhogy mutass példát, menj be egy olyan osztályba tanítani, fegyelmet tartani, ahol 30 idióta kölyök ül, akibe az súlykolták otthon, hogy a tanárba nyugodtan bele lehet rúgni, meg lehet alázni.

2010. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
64%
10:52 - Örülj, hogy van szabadidőd, anyunak NINCS!
2010. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
51%
10:56 - Egyetértek. Én látom anyut szép lassan elmorzsolódni, már nem tudom, hogy segíthetnék neki, az ilyen barmok, mint az a hozzászóló, verik a mellüket és lenézik és balhéznak a tisztességes pedagógusok kárára.
2010. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
76%

most megint mi ez a tanárok elleni gyűlölködés ?

én is tanítottam, és mondhatom, nem igazán volt se szabadidőm se sok nyugalmam

2010. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
67%
10:47 - Jobban tennéd, ha állást keresnél inkább és nem itt pofáznál, én megtettem és találtam, a mai interjúnak sikerülnie kell és fog is, mert aki keres, aki törekszik, az talál munkát előbb-utóbb, aztán nem látsz itt munkaidőben. Anyunak legalább van munkája, még ha sokan megvetik is a szakmát és kikészül idegileg benne és már biztos nem egészségesen megy nyugdíjba, míg te élősködsz munkanélküliként és itt cseverészel. Én mentem, és hasznossá teszem magam! Több kommentem nincs, leírtam, amit akartam, majd a többiek helyedre tesznek.
2010. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
50%
De nagyon tudsz szájalni!!!Ismersz???Szerintem nem hála a jó égnek.Szerinted én nem keresek munkát???De rohadt okos vagy!!Honnan veszed hogy én nem keresek munkát???Nem látszik, hogy édesanyád tanár.Jó nagy s eggfej vagy!!!!
2010. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!