Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megéri kiköltözni külföldre?...

Megéri kiköltözni külföldre? Azért kérdem mert ha 2026-ban a Fidesz nyer akkor mindenképp kiköltözök.

Figyelt kérdés

júl. 13. 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
79%

Nyugat Európába szeretnék költözni azt hogy melyik országba még nem tudom és még az sem érdekelne ha sz@r lenne a fizetésem.

Ilyen felfogassal inkabb meg aludj meg parat. Vagy tobbet. Kulfold sem valami mesebeli hely, ahogy minden problema megszunk, es kolbaszbol van a kerites.

Igenis szamit hogy melyik orszag, es miert az.

A zsar fizetessel meg olyan eleted se lenne mint otthon jelenleg.


elvárom a politikusoktól hogy dolgozzanak és hogy ne kövessenek el bűncselekményeket

Ha holnaptol dolgozni fognak es nem kovetnek el buncselekmeny, neked miben fog valtozni az eleted?


En pl erdelyi vagyok, es 2 eve koltoztunk el, es nem az aktualis politikusok miatt.

Szoval beszelgess el onmagaddal, vagy kulfoldon se leszel boldog.

júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi célod, nem értesz semmihez, akkor nem éri meg. Nekem.van saját vállalkozásom, kint nősültem, azaz kvázi kaptam egy új családot, új nyelvet, teljesen beintegralodtam. De látok egy csomó magyart, akik nem akarnak, nem tudnak nyelvet tanulni, rohadtul magányosak, a helyiekkel képtelenek integrálódni, szóval személyiség függő, de oltári rossz is lehet, ha csak nyitott szájjal várod a sült galambot. Nekem pl sosem volt a pénz motiváció.
júl. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
68%
10 éve sem igazán érte már meg, most meg pláne nem, de te menj!;) Én 16 évet húztam le Írországban és anyagi téren segített, de az életem tropa. Egy normális nőt nem találtam ott viszont elvesztetten kettő jó kis magyar barátnőmet ott. A szüleim közben megöregedtek, apám meg is halt, nem voltam itt hogy támogassam öreg napjaira, még élt mikor hazajöttem de már nem volt igazán tudatánál. Aki elmegy, számoljon ikyen tényezőkkel is. A pénz annyira nem jó ott sem. Persze ha valakinek már annyira kilóg a se..e s gatyából utthon az úgy is elmegy.
júl. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 A kérdező kommentje:

42-es általánosban meg közép suliban is németet tanultam meg németből van érettségim szóval valószínűleg német nyelvű országba fogok költözni, már munkákat is néztem, de persze ha a Tisza párt nyer 2026-ban akkor maradok itt szépen Magyarországon

[link]

júl. 15. 16:50
 45/75 anonim ***** válasza:
Álmodj, királylány... :D
júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:
41-es én itt Magyarországon is boldog vagyok, csak nagyon fel vagyok háborodva a Fideszre. Amúgy meg kezdetben lehet hogy rosszabb lenne a pozícióm meg több lenne a munkám de legalább többet tudnék félre rakni és mivel a német nyelvű országok nincsenek olyan messze Magyarországtól ezért időnként haza is tudnék látogatni.
júl. 15. 17:33
 47/75 anonim ***** válasza:

"időnként haza is tudnék látogatni"

Minek? A családod életéről akkor is lemaradnál, ha időnként hazalátogatnál...

júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:
47-es csak barátnőm van és nincs gyerekem, meg így 30 éves kor alatt amúgy sem akarok gyereket még csak 25 éves vagyok, és ha a barátnőm nem akar velem költözni akkor szakítok vele. Amúgy a szüleimet meg a testvéremet így is ritkán látom szóval nem lenne ezügyben akkora változás az életemben.
júl. 15. 22:21
 49/75 anonim ***** válasza:

"ha a barátnőm nem akar velem költözni akkor szakítok vele"

Ja, akkor nem komoly kapcsolat. Remélhetőleg ő is tudja...

júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen az egész kérdésböl sugárzik az átgondoltság.

Mintha létezne magyarország, meg "Külföld". Mindegy, hogy Kirgizisztán, vagy Hollandia.


Az ilyenek szoktak pár hónap után visszogva visszamenekülni.

júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!