Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megéri kiköltözni külföldre?...

Megéri kiköltözni külföldre? Azért kérdem mert ha 2026-ban a Fidesz nyer akkor mindenképp kiköltözök.

Figyelt kérdés

júl. 13. 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
26%
Nem éri meg.
júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudnánk?


Ez attól függ, hogy te Magyarországon milyen helyzetben vagy és hová mész, ott milyen helyzetben leszel.


A magyarok jellemzően Nyugat-Európába költöznek és sokaknak bejön, de van egy jelentős rész, akiknek meg nem.

júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Miért 1-es? Jobb Orbánisztánban élni mint a fejlett nyugaton?
júl. 13. 23:04
 4/75 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem érné meg, mert nem lenne ott senkim. Évtizedekig voltam teljesen magányos, kb 10 éve lett néhány barátom, semmi kedvem újra magányosnak lenni.
júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
32%
Ha Schmidt Marist és Bayerzsótit kérdezed akkor nem éri meg, mert úgyis azt mondanák, hogy Németországban középkori állapotok uralkodnak nincs wifi és faxot használnak, Németország tulajdonképpen nem is létezik.
júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 felkelhetetle ***** válasza:
70%
Mindig megéri kiköltözni, bárcsak minden magyar legalább 1-2 évet egy fejletebb felfogású országban élne és hazahozná tapasztalatait, mindjárt másképp néznénk ki.
júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
28%

"Miért 1-es? Jobb Orbánisztánban élni mint a fejlett nyugaton?"


Ha te a nyugatot meg a fejlettséget egy mondatba bírod zárni akkor nagyon csüngő orral fogsz visszajönni.

júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
81%
attól függ hova... nyilván van jobb hely magyarországnál, de vannak rosszabbak is. Europába rosszabbak között vagyunk, de a világba középmezőnybe.
júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 felkelhetetle ***** válasza:
92%

4


Ha így gondolkodsz, nem lesz jó neked sehol sem, nem a politika fogja jobbá tenni az életed, hanem te magad vagy senki!

júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
85%

Ha Nyugat-Európával vagy Észak-Amerikával akarod összehasonlítani Magyarországot, akkor általánosságban nem jobb Magyarország, de aki itt nőtt fel, itt van az otthona, annak lehet, hogy itt könnyebb.


Nekem például itt van lakásom, jó munkahelyem, szüleim, testérem, barátok, idegen nyelveket nem beszélek jól, ezért szerintem nekem nem éri meg kivándorolni, ott nehezebben boldogulnák több szempontból.

júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!