Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megéri kiköltözni külföldre?...

Megéri kiköltözni külföldre? Azért kérdem mert ha 2026-ban a Fidesz nyer akkor mindenképp kiköltözök.

Figyelt kérdés

júl. 13. 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
38%
Az egyes vagyok, nemcsak én írtam, hogy nem éri meg. Szerintem neked nem is igazán Orbánékkal van a bajod. Volt még egy pár miniszter itt '90 óta, és véleményem szerint ők sem voltak jobbak Orbánnál, sőt inkább rosszabbak. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Fideszes.
júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
16%

"Németországban középkori állapotok uralkodnak nincs wifi és faxot használnak"


Németország 2020 környékére összetákolt magának egy viszonylag működő mobilhálózatot. Messze nem olyan mint a magyar de a 2020 előtti állapothoz képest maga a kánaán.

júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
29%
Nyugat-európai országba megéri.
júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
12-es azt mondod hogy akkor nem a Fidesszel van a baj hanem a magyarokkal?
júl. 13. 23:13
 15/75 anonim ***** válasza:
33%

"12-es azt mondod hogy akkor nem a Fidesszel van a baj hanem a magyarokkal?"


Bár nekem közöm nincs a tozenketteshez ráadásul notórius fideszrühellő vagyok, de a magyar az egyetlen nép amivel nincs baj. Menj be Németországba és akkor fogod ezt megérteni.

júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 felkelhetetle ***** válasza:
76%

Ez ebben a formában elég proli kérdés.

Hova külföldre? Ott mivel foglalkoznál?

Nem mindegy, hogy mérnökként mész ki, tökéletes nyelvismerettel, vagy étterembe mosogatni, nyerlvismeret nélkül.

Ha a politikától várod, hogy jobb legyen az éled, akkor jó várakozást kívánok, addig amig rá nem jössz, hogy egy politikus sem azért dolgozik, hogy neked személy szerint jobb életed legyen, ezt csak te tudod elérni vagy senki, lehetsz a világ bármely pontján!

júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

17-es én nem azt várom el a politikától hogy jobb legyen az életem, hanem annyi az elvárásom a politikusoktól hogy normálisan dolgozzanak és legyenek sokkal tisztességesebbek, azért durva hogy Magyarország az EU legkorruptabb országa.

Nyugat Európába szeretnék költözni azt hogy melyik országba még nem tudom és még az sem érdekelne ha sz@r lenne a fizetésem.

júl. 13. 23:28
 18/75 anonim ***** válasza:
43%

Aki hazáját Orbanisztánnak hívja, bekajálja a Soros szervezetek hazugságait, az nyugodtan húzzon él, és ne is írjon ide többet. Ha a valóság is érdekel:


[link]

júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
19%

"Nem mindegy, hogy mérnökként mész ki, tökéletes nyelvismerettel, vagy étterembe mosogatni, nyerlvismeret nélkül."



Mért nem mindegy? Kimegy mondjuk Németországba mérnökként nyelvismerettel, nem ugyanazok a szakemberek fogják körülvenni mint ha öt elemivel megy ki mosogatni? Jó most értem én, hogy a közvetlen környezetében egészen másokkal fog dolgozni, de mikor a munkahelyéről kijön pont ugyanazokkal fog találkozni az utcán.

júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
39%
tipli! ne vár 26-ot. Ilyen emberek ne éljenek itt mint te!
júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!