Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csináljak? Titeket is...

Mit csináljak? Titeket is ennyire idegesít a Fidesz? Megéri csak ezért kiköltözni?

Figyelt kérdés
Kiköltöznék külföldre a magyar politika miatt csak az a baj hogy szeretek itt élni meg a munkahelyemen is elvagyok, csak egyedül a Fidesz idegesít de nagyon. Már Németországi munkát is néztem nettó 1800Eu/hós fizetéssel és nem kérnek nyelvtudást sem, rá érnék ott megtanulni a nyelvet

júl. 2. 17:06
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
Hát én emiatt nem költöznék ki a szeretsz itt élni. De a te döntésed , és mindenképpen a saját döntéseidre hagyatkozz és ne ezekre a válaszokra . Persze segít ha megnézed a válaszokat mert tudsz ellenérveket és mellette érveket keresni
júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Ne nézz híradót és híreket és akkor tök jól el leszel.
júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%

"néztem nettó 1800Eu/hós fizetéssel"

Ilyen fizetését akkor érdemes kimenni, ha itthon minimálbért keresel.


1800 euróval, ott jól nem fogsz élni.

júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha kimész ott nem fog idegesíteni??
júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Engem is idegesít, nem kapcsolom be a Kossuth rádiót meg egyébként más híreket sem olvasok max. Portfolio így egész jól elvagyok.🌹🌼🥀🌸🌝
júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

4-es akkor nem idegesítene annyira mert nem az én adómból lopnának, nem látnám mindenhól azt a idegesítő propagandát és nem érdekelnének annyira a Fidesz botrányok amiből egyre több van.

3-as jelenleg nettó 380 ezret keresek, és figyelembe véve a Német albérlet árakat meg egyébköltségeket, többet tudnék félretenni Németországban mint itthon

júl. 2. 17:35
 7/32 A kérdező kommentje:
Helyesbítenék mert még akkor is az adómból lopnának mert ugye az EU-s pénzek az Európai adófizetők pénzéből vannak
júl. 2. 17:40
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Az az álláshirdetés amiben az van írva hogy nem kell nyelvtudás az hazugság. Ha nem beszéled a nyelvet és nincs szakmád akkor szarul fogsz élni. Ez bármelyik országra igaz nem csak Németországra.
júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8-as csak az első pár év lenne nehéz, de legalább nyugodt lennék és nem lennék tiszta idegbeteg
júl. 2. 17:45
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem, aki ilyen hülyeségeken felidegesíti magát, külföldön még nehezebben illeszkedik be.
júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!