Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homofóbia a társadalom...

A homofóbia a társadalom számára hasznos dolog?

Figyelt kérdés
Végülis a hagyományos keresztény értékrendbe nem fér bele az LMBTQ és sokan nem szeretnék hogy ez megváltozzon. A konzervatív értelmiségiek cikkeket írnak vagy intelmeket fogalmaznak meg, a papok imádkoznak, a huligánok meg durván kifejezik nemtetszésüket, de a cél úgyis közös, hogy az ilyen jellegű provokatív, magamutogató megnyilvánulásokat, mint a Pride perifériára szorítsák.

2022. aug. 24. 12:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/162 anonim ***** válasza:
57%
Mind a kettő szélsőség, fogadják el hogy léteznek melegek aztán kész.
2022. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/162 anonim ***** válasza:
38%
Ez a "homofóbia" egy humbuk fogalom. Szó szerint azt jelenti: fél a homoszexuálisoktól. Ilyen fóbia nem létezik. Azokra süti rá a hűdeszabadelvű politikai elit ezt a jelzőt, akik ellenzik azt a tébolyt, ami a "civilizált, hiperfejlett" nyugaton történik ezügyben. Speciel azt, hogy transznemű Hamupipőkével, meg drag queen parádéval hülyítsék a gyerekeket, mert ők még befolyásolhatók.
2022. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/162 anonim ***** válasza:
64%
#12 vagy esetleg akik az egyenjogúságot pártolják? Az aztán felháborító tényleg. Egy “jogállamban” egyenjogúság? Ki hallott már ilyet?
2022. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/162 anonim ***** válasza:
97%

Új válaszoló vagyok, szerintem kár belemenni, hogy mennyire természetes vagy genetikai a dolog, a kérdés szerintem nem erre irányul.


Hasznos-e a társadalomnak a homofóbia?

Igazából... fel kéne hozni érveket, hogy miért hasznos. Az oké, hogy sokan művelik, de ettől még nem lesz valmai hasznos.


Mit ad a társadalomnak a homofóbia?

Mivel lesz szegényebb/gyengébb a társadalom a homofóbia hiányában?


Őszintén... én nem tudom, nekem nincsenek mellette érveim.

Nektek vannak?

2022. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/162 anonim ***** válasza:
18%

#13

Tudod, hol kell egyenjogúságért harcolni? Pl. az iszlám államokban. Ott nem olyan kérdések szereplnek ám a palettán, hogy "miért ne lehetne két apja a gyereknek", hanem pl. olyanok, hogy miért ne kelljen meghalnia csóri embernek csak azért, mert meleg. Na ott harcoljanak egyenjogúságért. Itt semmilyen bántódásuk nem esik. Nem rugdossák őket, nem köpdösik őket, nem alázzák meg őket egyfolytában. Amikor a szabadságban is szabadságért harcolnak, azt hisztinek hívják, akár honnan nézzük.

2022. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/162 anonim ***** válasza:
70%
#15 van jogegyenlőség, vagy nincs? Nincs. Nem azt szoktátok mondani, hogy mindenki a maga háza körül sepregessen?
2022. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/162 anonim ***** válasza:
32%

#16

Sorold már fel, hogy milyen területeken szenvednek jogi hátrányt, légyszíves!

2022. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/162 anonim ***** válasza:
25%
Teljes jogú tagjai a homoszexuálisok a társadalomnak.
2022. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/162 anonim ***** válasza:
76%
Látom, a kérdést mindneki leszarja. ELnézést, hogy próbálkoztam.
2022. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/162 anonim ***** válasza:
86%
#17 nem házasodhatnak. Nem fogadhatnak örökbe gyereket. Öröklésnél nincsenek meg ugyanazok a jogaik, mint a házasoknál. Egészségügyi ellátásban, ha életveszélyben van az egyik a párja nem “hozzátartozó”.
2022. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!