Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket hogy érint a rezsi...

Titeket hogy érint a rezsi emelés? Kitudjatok majd fizetni a többletet??

Figyelt kérdés

Nekem kb 80-100e lenne a villanyom jövő hónaptól és 100% hogy ennyit nem tudok kifizetni havonta..

Ha nem vonják vissza ezt az agymenést, teljesen kilátástalan helyzetbe fogok kerülni...


2022. júl. 15. 00:20
 51/108 anonim ***** válasza:
13%
Örülök, hogy nincs, az ilyen ember inkább ne is szaporodjon. Majd meglátod te is idővel miről beszéltem, kiket tartottál el
2022. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
39%
De amúgy miért szegénységi bizonyítványa az valakinek, hogy nem érdekli mások gyereke?
2022. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 anonim ***** válasza:
46%
Vajon a sok ökör miért gondolja, hogy aki családos, az nem tesz bele a közösbe? 🤣 Mi ez a zsigeri utálat a gyerekesek iránt? Nekem családom van, és szerintem 3x annyi adót fizetek mint egy egyedülálló szuperhős valaha is fog. Na nem baj, utáljuk csak egymást, majd amikor bem lesz mint zabálni, meg nem lesz gáz, mert Putyler elzárja, akkor is öljük egymást. Óvoda bameg.
2022. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 anonim ***** válasza:
30%

Azért ne szaporodjak, mert úgy gondolom, megérdemlik a családok az adóvisszatérítést? Komolyan mondom, neked nagyon nagy gondok vannak az agyadba :DD Eszem megáll…

Nem az a baj, hogy nem érdekel mások gyereke, hanem a stílusod, ahogy beszélsz. Egyszerűen undorító

2022. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:
14%

Nekem meg te vagy undorító…

Mr. Szuperhős apuka meg lehet van amelyik egyedülállónál többet adózik, de gondolom nem utasította vissza az adóvisszatérítést mondván nincs rá szüksége, köszöni jól keres.

Amúgy ja, megfagy mindenki ha úgy van, a 150nm-es csokos hodályban is, meg a 40nm-es panelben is 😊

2022. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 anonim ***** válasza:
66%
Csokból csak 150 nm-es hodályt vettek az emberek igen... Zsigerből utálsz mindenkit aki kihasználta a kormány által nyújtott lehetőségeket? 😆
2022. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 anonim ***** válasza:
33%
Ne sajnáld már ennyire mástól a pénzt..
2022. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 anonim ***** válasza:
40%

Ti most kajak ketten támadtok vagy egyazon személy irogat? Na mindegy. 😀😂

Amúgy aki gyesen van pl nem adózik.🤷🏽‍♀️💩

2022. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 anonim ***** válasza:
59%
Ketten vagyunk. Igen az nem adózik. Meg a nyugger sem, meg a fogyatékos sem, meg a gyerek sem, meg a rokkantnyugdíjas sem, meg a munkanélküli sem. Mindenkit utálsz aki nem egyedülálló dolgozó?
2022. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 anonim ***** válasza:
85%
49: Én szívesen kifejtem, hogy a 21. században nem a petróleumlámpa meg a sötét középkor a cél. Ami megrémít, hogy úgy tűnik, sokan mint te nem értik, miért nem az. Tényleg menjünk visszafelé az őskorig, 20 éves várható élettartammal meg 50es IQ-val? Szép új világ a visszafejlődés?!
2022. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!