Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket hogy érint a rezsi...

Titeket hogy érint a rezsi emelés? Kitudjatok majd fizetni a többletet??

Figyelt kérdés

Nekem kb 80-100e lenne a villanyom jövő hónaptól és 100% hogy ennyit nem tudok kifizetni havonta..

Ha nem vonják vissza ezt az agymenést, teljesen kilátástalan helyzetbe fogok kerülni...


2022. júl. 15. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
30%
21. kopasz p!csára nem kell 4 gyerek…
2022. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy egyetértek a 31essel

Megint a gyerekesek sipákolnak, minek szültetek? Mit gondoltatok, hogy majd mindig lesz adovisszatérítés meg támogat majd az állam meg eltart gyerekkel együtt? Vagy mégis mi?


Az ba..ná még ki a biztosítékot, ha a gyerekeseknek maradna a teljes rezsicsökkentés, mert jaj nehogy a 4 gyerekes családba megfagyjanak, elég ha megfagy az az adózó aki dolgozik, adózik, eltartja ezeket a semmirekellőket is, és nehogymár a fizetéséből jusson még arra hogy bekapcsolhassa a klímát….

2022. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 mindentudó99 ***** válasza:
51%
#29 Majd biztos megmondod mit kellene tennünk ugye? Gondolom menjünk utcára tüntetni a világpiaci árak ellen ugye es akkor minden a régi lesz. Nem lesz. Bízhatunk abban hogy finomítanak rajta ha nem rögtön akkor a fűtésszezonban. Vagy mindenki keres egyénenként alternatív megoldást. Én visszatérek a fafűtésre. Szerencsére tudok szerezni erdészettől talán elfogadhatóbb áron. A panelosnak meg üzenem attól hogy én nem szeretem más szeretheti a kis lakást az ő dolga. Engem nem izgat. De hogy te miért örülsz annak hogy a kertesházasok rosszul járnak nem tudom. Tudod és is építkeztem már nem 150-180 m2 eset mint régen volt szokás . Mert régen potom pénzért adtákbévtizedekig a szenet. De még egy szolidabb 110m2 es ház kifűtése gázzal is egy vagyon lenne. Akik meg beleszülettek megőrököltek egy 160m2 es hodájt és még azt sincs pénze modernizálni az mit csináljon? Nem ő tehet róla hogy ekkora. Bontsa el háromnegyedét?
2022. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:
93%
32: Nekem egy gyerekem sincs, de megint megoldották, hogy ne is legyen, mert jó diplomával is megint ott tartunk, hogy megélni meg tudok, de a félretett pénz 0 forint lesz.... kösziköszi
2022. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
83%
Hozz a világra még egy magyart mozgalom, Budaházy Edda nem rémlik? Azt meg ki gondolná, hogy ezt intézi a kormányunk, hogy lehetetlenség legyen gyereket nevelni hacsak nem kőgazdag valaki
2022. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
36%
Dőzsöltek az adóvisszatérítésen, röhögtek a markukba és azokon akik nem kapták vissza, most meg pislognak mint ponty a szatyorban hogy háp háp háp de nekem gyerekem vaaaaan háp háp de én szültem. Nem érdekel senkit.
2022. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:
29%
Hát azt azért ne magyarázd meg, hogy nem kell több pénz annak, akinek gyereke van :D És leszögezném, hogy én se tartom emberileg többre aki gyereket vállalt, mint azt, aki nem. De hülyeség lenne azt mondani, hogy nem érdemelnék az adóvisszatérítést.. Dehogynem.. És nem mindenki kárörvendett ám ezen, a legtöbben csak csendben örültek neki.
2022. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell több pénz neki a KÖZÖSBŐL. Az ő gyerekét tartsa el ő. Mi fizetjük az eüt neki is, hogy ingyen szüljön, az iskolát hogy legyen fűtve úgy hogy nincs gyerekünk. Nem jár neki több pénz mert a gyerek az ő hobbija. Senki más hobbiját nem támogatja az állam. Nekem ugyanúgy jár a 24 fok a lakásba a saját fizetésemből befizetett számla után, mint bárki csecsemőjének. Ha a gyereke közös, és én is el kell tartsam, akkor vághassam is pofon ha az üzletben ordít és zavar.


Ne jöjjenek azzal se, hogy de a nyugdíjad ők termelik ki… nekem elég tetemes összeget levonnak havonta a fizetésemből a nyugdíjra. Nekem nem kell hogy ők kitermeljék, magyarul nekem nem tesz jót azzal ha szül. Akkor tenne jót, ha társadalmilag hasznos gyereket szülne és kötelező lenne kitaníttatnia, de aki ezt látja hogy anya apa segííílybű él, az szerinted mennyire akar majd más példát követni?

2022. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
29%
Hogy lehet valaki ennyire megkeseredett? :D Komolyan, nevetséges, mennyire sajnálod mástól a pénzt. Azért nem a családok a hibásak, mert kalap szr a kormányunk. Az nem zavar, hogy a KÖZÖSből mennyi megy nekik?
2022. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
22%
Azért a családi adókedvezmény meg a segély nem ugyanaz. El tudom képzelni, milyen életed lehet sajnos..
2022. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!