Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket hogy érint a rezsi...

Titeket hogy érint a rezsi emelés? Kitudjatok majd fizetni a többletet??

Figyelt kérdés

Nekem kb 80-100e lenne a villanyom jövő hónaptól és 100% hogy ennyit nem tudok kifizetni havonta..

Ha nem vonják vissza ezt az agymenést, teljesen kilátástalan helyzetbe fogok kerülni...


2022. júl. 15. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
94%
Minket speciel sehogy. Legalábbis közvetlenül. 55nm-es panelban lakunk, a távfűtésre ugye nem vonatkozik, bár amióta leszigetelték a házat, igazából egyszer sem használtuk a fűtést, úgyhogy mindegy is. A villany pedig 140 kWH átlagosan, pedig sok árammal működő cucc van a lakásban, de szinte minden energiatakarékosra van cserélve. Lányoméknál detto, pedig 1 szobával nagyobb lakásban laknak. De ezen felül az összes többi rokonom szívni fog a családi házával. Kemény lesz!
2022. júl. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
17%

Sehogy. Most jót derülök a sok kacsalábon forgó palotás kertes házas emberen, aki lenéz, mert én panelban lakom. Kiröhögnek, mikor azt mondom, hogy sokkal kevesebbet kell fűteni, ha kegyeskedsz felvenni egy pulóvert. Majd most az arcukra fagy a mosoly.

Távfűtést használok (bár alig), az áram fogyasztás is 100 kWh körül van, gázóra nincs.

2022. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy se érint, pici panel, a távhő átalányom 10.000 Ft/hó, a villanyom 2000 Ft/hó....a vizem is csak ennyi.

Aki nagy családi házban él (és nem kőgazdag), az megfagy, kilakoltatják, vagy költöznie kell.

2022. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
14%
Jah és nem fogadok be senki rokont, aki (ahogy egyik előző válaszoló írta) lenézett,és kiröhögött, hogy nekem csak panel, távhős lakásra tellett...
2022. júl. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 anonim ***** válasza:
81%

Ez a legfrissebb hír, amit jelenleg találtam. Lényeg, hogy több a kérdés benne mint maga a válasz. Semmi sem biztos még, de ha ez tényleg be következik, akkor a magyar lakosság, komoly bajban lesz.


[link]


Én is családiházban lakom, de ezt már nem tudom, hogyan lehetne ki gazdálkodni. Gázfűtést az el lesz felejtve, vissza a fához. Az áram, az még kérdéses.

2022. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
67%

https://www.youtube.com/watch?v=FTIiz8FFWVo


4:48-nál kezdődik a lényeg, de érdemes az egészet végig nézni.

A kormánynak nincsen több pénze, hogy a továbbiakban is fent tudja tartani a rezsicsökkentés.

2022. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
66%
Mocskos Fidesz!
2022. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
87%

Engem szerencsére nem érint, mert átlag alatt vagyok mindenben.


A dologhoz meg csak annyit, hogy ilyen, amikor a valóság pofán vágja a fideszes vezetőket, és az ő jóvoltukból az gész országot. Éveken át képesek voltak ezzel a rezsicsökentéses dumával megszerezni a szavazatokat, és az árakat még akkor is befagyasztva tartani, amikor 2012 után világpiaci árak jó ideig alacsonyabbak voltak a hazainál. De most, hogy az árak emelkednek és a gát túloldalán már toronyház magasságú a víz, a gát nem bír többet, és kénytelenek elárasztani a völgyet. Aki meg nem bírja, az megfullad, őket nem érdekli.


Ez a kormány csak saját magával törődik, nem az országgal.


Ahelyett, hogy lassan, fokozatosan és kiszámíthatóan növelték volna a terheket, most az emberek nyakába zúdítanak mindent és a háborúra fogják. Ez pont olyan, mint amikor egy idióta szülő nem csatolja be a gyerekének a biztonsági övét, és amikor egy balesetben az kirepül az autóból, a szülő

a másik kocsit okolja, hogy "de hát az jött belé, egyébként nem lett volna baj".


Jó szülő az ilyen? Nem. Nos, ugyanezt lehet elmondani a jelenlegi kormányról is.

2022. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
94%

60 nm tégla társasházi lakás, fűtést és melegvizet (gáz) kivéve minden villany, a komplett konyha, 2 klíma, 2 laptop (HO + hobbi miatt) nonstop, mosó-, mosogató- és szárítógép a gyerek miatt majdnem napi szinten megy.

villanyból 136 kWh a havi, gázból 506 m3 az éves fogyasztásunk.

korszerű gépeink vannak, télen 21 fok van, nyáron 26-27-re van belőve a klíma és csak akkor ha tartósan 30-35 fokok vannak, nem pazaroltunk eddig se, nyáron nem csináltunk jégvermet és télen is fel tudtunk venni egy pulcsit a póló fölé.

észszerű lépés, de sajnos nem csak az fogja megszívni, aki luxi pálmaházat meg duplagarázst+medencét fűt, hanem az is aki bár nem csóró, de korszerűtlen házban él.


egyébként a neten található ennyi fogyasztásra ezentúl ennyit fogsz fizetni táblázatok nem kicsit túloznak, úgyhogy don’t panic!

2022. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
90%

A 19-es válaszolót kiegészítve: az is meg fogja szívni, aki teljesen átlagos magyar fogyasztóként nem nagycsaládos, "csak" két gyereket nevel egy vidéki családi házban, és emiatt az átlag fölötti a fogyasztásuk gázban a fűtés és a melegvíz okán, illetve - mivel szeretnek otthon főzni és elektromos tűzhelyük van - az áramfogyasztás miatt.


Nincs ez átgondolva egyáltalán. Csak az eszetlen kapkodás megy mindig.

2022. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!