Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket hogy érint a rezsi...

Titeket hogy érint a rezsi emelés? Kitudjatok majd fizetni a többletet??

Figyelt kérdés

Nekem kb 80-100e lenne a villanyom jövő hónaptól és 100% hogy ennyit nem tudok kifizetni havonta..

Ha nem vonják vissza ezt az agymenést, teljesen kilátástalan helyzetbe fogok kerülni...


2022. júl. 15. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
19%
Majd spórolok. Lehet a tóban, patakban is mosni, petróleum lámpával világítani, fával fűteni, állatokat tartani, veteményezni. Rühellem az egész bagázst, akik parlamentben lógatják a lábukat, de be kell látni, eléggé elkényelmesedett az emberiség. Régen, amikor villany se volt, miért voltak boldogabbak, összetartóbbak az emberek?
2022. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem tudod elképzelni. Én is házas vagyok és tudatosan nem vállalunk gyereket mert nem engedhetjük meg magunkat, még így sem, hogy átlag felett keresünk. Nem sajnálom tőlünk, de mi is apránként tudunk nagyobb terveket valóra váltani, nekünk is jóljött volna az adóvisszatérítés, és akkor most a rezsi árakon csak megvonnánk a vállunkat és élünk tovább ugyanúgy.


Nem én sajnálom amúgy tőlük, látnád a kisgyerekesek tekintetét az üzletben, sőt volt aki már be is szólt mert mertem venni dinnyét májusban mikor 800ft volt kilója, és a sorban szóvá tette, hogy “5000volt csak a dinnye”. Rajta meg ott csüngött a gyerek meg benne volt már a deci is. Nem tudom sajnálni a gyerekeseket, de ne tegyék hangosan szóvá és ne irigyeljék hogy “3 milyen autójuk van” vagy hogy “hány autójuk vaaaaan????” úgy hogy kint ülök a kertben és hallom… mert nekik is lehetne ha nem a gyerek lenne a hobbijuk.

2022. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 anonim ***** válasza:
56%
Senkinek se a gyerek a hobbija… Milyen kifejezés ez egyátalán.. Jobb is, ha nem vállaltok gyereket.
2022. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
21%
Hát akkor nevezzük veszteséges vállalkozásnak ;) de a hobbi szebben hangzott :(
2022. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 anonim ***** válasza:
45%
Igazából pont lesza*om kinek van gyereke kinek nincs. De most hogy előkerült a rezsi kérdés mindenhol azt olvasom, hogy “gyerekem van, 3 gyerekkel megfagyunk” stb. Biztosítalak róla én is ugyanúgy tudok fázni mint bárki gyereke ha hideg van. Nekem meg benti kutyám van, télen fázna kint, mégse írom a rezsis posztok alá hogy dehát megfagyunk a kutyámmal.. mert az se érdekel senkit. Minden emberi élet egyenlő akár van gyereke akár nincs. És én sem várom el az államtól hogy a kutyám miatt megsajnáljon pedig nekem van olyan fontos a kutyám, mint másnak a gyerek 😊(sőt fontosabb mint bárki gyereke, de gondolom bárkinek is fontosabb a gyereke mint az én kutyám) nem kell telesírni vele a csatornákat hogy megfagy a gyerek, mert te vállaltál gyereket, nekem is megfagy a kutya, én vállaltam kutyát én bajom. Csáó
2022. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/108 anonim ***** válasza:
21%
Ez csak a saját szegénységi bizonyítványod.
2022. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 anonim ***** válasza:
85%
32. vagyok. a gyerekkel picsogóknak mondom: nekünk is van gyerekünk, de csak annyi amennyit kényelmesen el tudunk tartani, történjen BÁRMI (egyikőnk tartós beteg lesz, meghal, beteg vagy speciális igényű lesz a gyerek, adósságot örökölünk, stbstb…) a tudatos gyermekvállalás szó nem mond semmit? nem azt jelenti hogy akartam “babátni” nem becsúszott, hanem fel is vagyok készülve a következő évekre, minden téren.
2022. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 anonim ***** válasza:
0%
46: nak lepontozhatsz akármennyiszer, megérdemled a sorsod te is
2022. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
0%
41. vagyok. Megértem, ha a lepontozók nem értenek egyet, de legalább szoruljon belétek annyi intelligencia, hogy kifejtitek ti is az álláspontotokat.
2022. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 anonim ***** válasza:
56%
Kedves 48-as, nekem még nincs gyerekem, és gondom se lesz a rezsi miatt se, de nagyon zavar mennyire megkeseredett vagy és milyen stílust engedsz meg magadnak :)
2022. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!