Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/155 anonim ***** válasza:
50%

#59

A homoszexualitás és a fajtalankodás sem ugyanaz. Már elnézést, de a fajtalankodás az sokkal inkább a pedofíliához hasonlítható, ami viszont szerencsére a világon mindenhol büntetendő cselekmény, szemben a homoszexualitással. Szerencsére! Az, hogy te a leírt szövegnek hiszel, akkor ámbár legyen. Csak érdekes, hogy maga a pápa is elismeri azt, hogy nem kell elítélni azokat, akik vágyaik vagy vonzalmaik vagy éppen aktív szexuális élete alapján homoszexuális. Ezt saját fülemmel hallottam, amikor Dél-Amerikában volt körúton kb. 2,5 évvel ezelőtt. Úgyhogy erről ennyit.

2022. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/155 anonim ***** válasza:
5%

#61-nek:


Hát igen.


Minél több idő telik el, annál pontosabban tudnak fordítani, és korhűen értelmezni, igaz?


Vagy inkább az idő jótékony homálya kezdi egyeseknél elfedni?

2022. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/155 anonim ***** válasza:
25%
#58 A legtöbb videóját láttam, de azokban semmi ilyesmi nem hangzott el. Linkelnéd konkrétan azt a videót (lehetőleg konkrét időponttal), amiben ilyet mond?
2022. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/155 anonim ***** válasza:
18%
Tipikus jobbos műposzt.
2022. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/155 anonim ***** válasza:
64%

#63

Az Egyetem TV-nek adott interjújában hangzott el valami hasonló megjegyzés tőle. Ezen kívül több tv interjúban is elmondta ugyanezt. Ezeket meg sajnos nem is áll módomban belinkelni, mert a legtöbb tv csatorna nem teszi közzé külön az ilyeneket.


Egy videóanyag: https://www.youtube.com/watch?v=wfWr5BPuyMI&t (ha jól emlékszek - most nincs időm és türelmem újra végignézni - akkor ebben is beszél erről a dologról)

2022. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/155 anonim ***** válasza:
46%
#65 Pechedre ezt pont láttam, és semmi ilyesmi nem hangzott el benne. Szóval kiderült, amiben eddig is biztos voltam: hogy hazudsz.
2022. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/155 A kérdező kommentje:

Kaptam egy valóban kedves üzenetet, a küldő nevét ki nem írva bemásolom ide, tanulságos:


"leszögezném már az elején, hogy én heteró emberként írok neked

utólag már bánom, hogy elolvastam a kérdesedre kapott válaszokat

nem vagyok otthon a témában, szóval ha marhaságot mondok bocsi

tudtommal ez az lmbtq micsoda egy közösség, ami jogokat akar, és egymás között verik a nyálukat arra, hogy ők mennyire elvannak nyomva

az, hogy te meleg férfiként nem tartod magad lmbtq tagnak szerintem az tök rendben van

ne kövezz meg érte, de szerintem azok az emberek, akik abba a közösségbe tartoznak valami pszihés gondokkal küzdenek, mert miközben elfogadásról papolnak nap, mint nap, aztán ha valaki nem ért velük egyett vagy a te estedben azt mondod, hogy egy ilyen közösségnek nem akarsz tagja lenni egyből egy szenny ember vagy

ez az egész csak hiszti részükről, én úgy gondolom, hogy ezeknek az embereknek kisebbségi komplexusa van és képesek megtenni bármit azért, hogy érvényesülni tudjanak

kihisztizték a házasságot, szerencsére külföldön, a mikulásból b*zi lett és még sorolhatnám

és az a baj, hogy az ilyen idióták miatt, mint a nagy lmbtq közösség sározzák be az olyan NORMÁLIS melegeket, mint pl te

és ha megengeded, akkor válaszolnék a kérésedre itt privátba, mert ha kommentben válaszolok biztos kapom az ívet, én a helyedben adnék még egy esélyt a fidesznek, mert én úgy látom, hogy más opció nem igazán van

ez az MZP gyerek egy vicc, előnyére fordítaná azt, hogy sok fideszes idős ember elhunyt

gyalázat

amúgy meg kitartást, és ne engedd, hogy ez a közösségnek nevezett szenny beszippantson"

2022. jan. 4. 15:09
 68/155 anonim ***** válasza:

Kérdező, komolyan azt várod tőlünk, hogy elhiggyük ezt a "levelet kaptam" mesét?


Senki nem tart téged "szenny embernek", ahogy írtad. Csak azt mondtuk, nem az vagy mint aminek mondod magad.

2022. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/155 anonim ***** válasza:
Gondolom véletlen egybeesés a neked író "nem te" ajánlata a Fideszre és az első kereső kifejezés #FIDESZ XD XD XD
2022. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/155 anonim ***** válasza:
85%

#66

Az, hogy nyalod a Mi Hazánkat azt már tudom. Az pedig tény, hogy a Mi Hazánk Mozgalom elnöke többször kijelentette, hogy mit gondol a homoszexualitásról valamint arról, hogy miként kellene őket "átnevelni", miközben erre nincs esély.


#67 (kérdező)

Azért, hogyha tényleg ezt privát levélben kaptad, akkor megint téged minősít, hogyha ezt nyilvánosságra hozod. Másfelől, ahogy már korábban is írtam. Ha homoszexuális (meleg) vagy, akkor akár tetszik, akár nem, akkor is LMBT ember vagy. Nem véletlen nem használom a Q betűt, mert az egy minden szexuális kisebbségre vonatkozó gyűjtőszó.

2022. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!