Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/155 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon hasznos volt a válaszod, mert azonnal megerősítetted amit eddig is lehetett sejteni rólad:

1. betegesen agresszív beidegződésed van, torzult moralitással, elhanyagolható empátiával

2. másokat kisebbségek elleni támadásra uszítasz

3. alapvető fogalmakkal sem vagy tisztában, mint például mit jelent a ciszheteró

4. informatikailag alulképzett vagy, mert képtelen vagy rákeresni egy ismeretlen szóra mielőtt válaszolsz

5. alternatív valóságban élsz vagy nem okoz nehézséget a valóság tagadása, mert azt képzeled, nem történtek még melegek elleni támadások pusztán szexuális orientációjuk miatt


Azt gondolom, ehhez nincs mit hozzátenni. Normális ember helyetted is szégyelli magát az itt folytatott emberiségellenes, kártékony tevékenységed láttán.

2022. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/155 anonim ***** válasza:
17%

1. Nem én vagyok agresszív, hanem ti búzik, mert szándékosan provokáljátok az embereket, lásd pl. ezt a kérdést.

2. Nem uszítok senkit semmire. A szélsőséges provokációtok ellen viszont fel kell lépni.

3. A ciszhetero nem alapvető fogalom, hanem a ti kitalációtok.

4. Mint már írtam, leszarom, mit értetek az ilyen baromságok alatt.

5. Mivel egyetlen búzik elleni támadásról sem tudtatok hitelt érdemlő bizonyítékot mutatni, kénytelen vagyok úgy gondolni, hogy nem történtek ilyenek Magyarországon.

2022. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/155 anonim ***** válasza:

#152

1. A kérdező biztosan nem homoszexuális, mert csak az állít olyan, hogy "ő meleg, de nem LMBT"


2. Sajnos több kommented ennek ellenkezőjét erősítik meg.


3. A ciszheterot én itt ezen az oldalon olvastam először. Alapvetően cisznemű viszont évszázadok óta létező. A születési- és biológiai nemét elfogadókat nevezik így, vagyis a homoszexuálisok is ciszneműek, hisz ők elfogadják a születési- és biológiai nemüket.


4. Fogalmakkal nem vagy tisztában te sem! Ezt a 3. ponttal bizonyítottad.


5. Az a helyzet, hogy te pedig azt nem tudod bizonyítani, hogy a hozzád hasonló szélsőséges uszítók hatására nem történtek homofób támadások.

2022. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/155 anonim ***** válasza:
#152: Gábor már válaszolt neked. Az 5-ös pontban mondottakkal gyakorlatilag beírtad magad abba a kiskönyvbe, ahol a laposföld-hívők és a vírustagadók élnek boldog szimbiózisban. Sok boldogságot a kis kompániáddal!
2022. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/155 anonim ***** válasza:

#154

Én sosem hittem a lapos Földbe és sosem voltam vírustagadó, ahogy oltástagadó sem. Magam is átestem a fertőzésen és túl vagyok három oltáson is. Az, hogy te miket művelsz itt, azzal pedig éppen engem erősítesz.

2022. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!