Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
 131/155 anonim ***** válasza:

#131

Bár nem az én válaszom, de a #103 kommentelő több bizonyítékot is hozott neked, hogy Toroczkai miként vélekedik a homoszexuálisokról. Amit én állítottam az pedig néhány hete egy televízió interjúban hangzott el. A televízió nem publikálta interneten később az anyagot sajnos.


Szóval nagyon jól összefoglaltad, hogy miért is kell neked bizonyítanod, hogy a Te állításod a helytálló. Ezt nagyon benézted!

2022. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/155 anonim ***** válasza:
46%
Én meg azt hallottam a tévében, hogy a Föld lapos. Nem tudod bizonyítani az ellenkezőjét? Akkor bizony a Föld lapos!
2022. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/155 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes megfigyelni, hogy a búziknak szinte mindig van valami egyéb szoftverhibájuk is, mint pl. most Gabika esetében :)
2022. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/155 anonim ***** válasza:
91%

#133

Toroczkai László, a Mi Hazánk Mozgalom elnöke nagyjából 2 hete egy hosszabb interjút mondta el legutóbb, hogy ő "támogatja az átnevelő táborokat" és azt is kimondta, hogy "a melegeket átnevelő táborokba küldené".


Legyél szíves elolvasni a #103 által linkelt cikkeket, melyekben szó szerint idézik Őszentségét, Toroczkai László uraságot! Ameddig ezt nem teszed meg, addig legyél szíves az uszításodból és az MHM nyilvános "nyalásából" ezen a fórumon, legalábbis ennél a kérdésnél visszavenni. Vannak itt a GYK-n is olyan kérdések, ahol ez bőven megtehető.

2022. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/155 anonim ***** válasza:
46%

A 103-as linkjeiben szó sincs átnevelő táborokról, márpedig te ezt állítottad. Szóval még mindig várom a bizonyítást, trollocska.

Azt is mondta valaki egy interjúban, hogy te pedofil vagy, a saját fülemmel hallottam. Ha nem tudod cáfolni, megy a feljelentés, és börtönbe fogsz kerülni.

2022. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/155 anonim ***** válasza:

#134

Veled ellentétben én nem mások hazugságait hirdetem és az igazságot ferdítem el. A #103 kommentelő világosan linkelt bizonyítékokat Toroczkai kijelentésére. Kedves #133 és #134, Ti csak arra vagytok jók, hogy egymás ellen hergeljétek a homoszexuálisokat és a nem homoszexuálisokat. A kérdezőnek éppen ez volt a szándéka a feltett kérdéssel.


Hozzatok ellenpéldát, hogy Toroczkai elnök úr, sosem tett ilyen kijelentést valamint próbáljátok meg hivatalos irányból cáfolni azokat, amiket leírtam. Ameddig erre nem vagytok képesek, addig hazugnak és egyszer s mint uszítónak foglak venni benneteket!

2022. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/155 anonim ***** válasza:

#136

Először bizonyítsd Te azt, hogy Toroczkai elvtárs sosem mondott olyat, amit én állítottam. Saját fülemmel hallottam karácsony környékén Toroczkai úr ilyentén való kijelentését. Arról pedig nem tehetek, hogy nem minden csatorna publikálja videóit az interneten.

2022. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/155 anonim ***** válasza:
Tudod, nem szokásom trollokat etetni, de te annyira szórakoztató vagy, hogy nem tudlak itthagyni :D Nem baj, legalább lejáratod a búzikat :D Viszont mivel nem tudtad cáfolni, itt a bizonyíték, hogy nemcsak búzi, de pedofil is vagy. Emberek, ne engedjétek a gyerekeiteket Szabó T. Gábor közelébe, különösen a fiúkat ne! :D
2022. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/155 anonim ***** válasza:

#139

Azzal, hogy engem pedofilnak állítottál be egy olyan dolgot csináltál, ami személyemben sértő és hazug. Ezért ez a válaszod jelentve lett.


A Toroczkai mentegetéséből pedig elég volt és bizonyítsd, hogy sosem mondott olyat, amit én állítottam és saját fülemmel hallottam.

2022. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/155 anonim ***** válasza:

Toroczkai már nagyon vigyáz, hogy mindent csak virágnyelven mondon. A régi írásait és kijelentéseit mélyen elásták. Ezért ilyen "bátor" a kérdező alteregója.


Gábor, ne erőltesd, valóban neked kell bizonyítanod ha valamit állítasz. Itt az a probléma, hogy mindegy hogyan bizonyítod (fotó, video, újságcikk), soha nem fognak neked hinni, mert fotelhuszárok.


Én is tudok bűncselekményekről, arról is, hogy sok rejtve marad, mert az áldozatok nem mernek rendőrségre menni, mert félnek a megaláztatástól és a meghurcolástól, mert a mai rendőrség még nem minden városban áll az áldozatvédelem csúcsán.


Ha egy tanácsom lehet, ne vedd fel a kesztyűt, azért írnak neked ilyen válaszokat, hogy utána felbosszantsanak téged, ők meg este leisszák magukat és közben hülyére röhögik magukat azokon az embereken, akik áldozatai ezeknek a létező és sajnos nem ritka abúzusoknak. 70 felett gondolj arra, hogy nekik is lesznek gyerekeik és retteghetnek majd, nem lesz-e valamelyik meleg, mert akkor bele kellene nézni a tükörbe és számot kell vetni miféle emberek ők valójában.


De maradjunk a nyilvánvalóan heteró kérdező álkérdésénél, arra reagálnék újra: [link]


Ebben a cikkben több esetet is lejegyeztek. Csak azért teszem ide, mert a kérdező és alteregója így tud mire reagálni.


Azért mekkora morálja lehet a kérdezőnek, hogy melegnek hazudja magát, aztán a homoszexuálisok elleni atrocitásokért felelősöket veszi védelmébe. Csak hogy az LMBTQ közösséget szapulhassa. Nagyon nem bánnám, ha kipucolnák a sok álkérdését és alteregóját erről a honlapról. Aminek a szabályzatába nagyon nem illik bele a gyűlöletkeltés és az uszítás semmilyen kisebbség ellen. Szomorú, hogy gyűlölködő propagandát lehet terjeszteni itt, valódi embereknek okozva valódi fájdalmat. Akik talán többé nem is keresnek itt válaszokat, mert elriasztja őket ez az ellenséges közeg. Nem tudom elképzelni, hogy ez bárkinek hasznos volna, a hirdetések miatt mondom, hogy még csak gazdaságilag sem.

2022. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!