Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
14%
A Mi Hazánk Mozgalomra. Nincs semmi bajuk a magadfajtákkal, ők is csak az agresszív, szélsőséges, gyermekmegrontó LMBTQP propagandát ellenzik.
2022. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 anonim ***** válasza:
88%
". A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni." 100000%, hogy nem vagy meleg, ha azt gondolod, hogy ez az állítás igaz a melegekre
2022. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/155 A kérdező kommentje:
Budaházy Edda piszkos embereknek nevezte őket meg sok egyéb másnak.
2022. jan. 3. 08:02
 4/155 anonim ***** válasza:
70%

"Nincs semmi bajuk a magadfajtákkal, ők is csak az agresszív, szélsőséges, gyermekmegrontó LMBTQP propagandát ellenzik."


Ezt egy magadfajta dúvad neonácitól egy ilyen hsz után nyilván elhisszük. :)

2022. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/155 A kérdező kommentje:
2: az LMBTQ-ra és genderre igaz.
2022. jan. 3. 08:03
 6/155 anonim ***** válasza:
89%
#3 Nem tudom, Budaházy Edda mondott-e ilyet valaha, de neki nincs köze a Mi Hazánkhoz.
2022. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/155 anonim ***** válasza:
23%

Senkire.

Bár én nem vagyok meleg, én sem szavazok.


Legalább annyira utálom az ellenzéket, mint a Fideszt.

2022. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/155 anonim ***** válasza:
88%
Akire akarsz.
2022. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/155 anonim ***** válasza:
31%
Fideszre.
2022. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/155 anonim ***** válasza:
5%

Szereted istent?


Érdekes. Akkor miért veszed semmibe az intelmeit?


1Korinthus 6:9, 9-10


9 Vagy nem tudjátok, hogy igazságtalanok nem örökölhetik Isten országát? Ne tévelyegjetek: sem paráznák, sem bálványimádók, sem házasságtörők, sem bujálkodók, sem fajtalanok, sem tolvajok, sem nyerészkedők, sem részegesek, sem rágalmazók, sem harácsolók nem fogják örökölni Isten országát.



Róma 1:26


Ezért Isten hagyta, hogy hatalmukba kerítsék őket a szégyenteljes nemi vágyak. Asszonyaik a természetes nemi kapcsolat helyett a természetelleneset választották.



Ne hivatkozzál te istenre, jó?

2022. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!