Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/155 steven95 ***** válasza:
0%
#20 ő az a fajta aki az LMBT -t egy képződménynek tartja hitvallással/ideológiával míg ő maga mihazánkszimpatizáns ifjonc-képződmény akit az azonos nemű vonzza,de valahogy mindenki heterónak nézi, legalábbis tesz róla.
2022. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/155 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen buta propaganda kérdést...
2022. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/155 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, a kérdésedben azt állítod, hogy meleg vagy. Aztán azt, hogy nem vagy meleg. A kérdésedben hazudtál vagy az utóbbi hozzászólásodban?
2022. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/155 anonim ***** válasza:
34%
Egy meleg, aki ilyen válogatott szóhasználattal írja ki a kérdését, nem lehet, hogy az LMBT betűszót félreértse, egyértelműen ehhez a közösséghez tartozik a második betű szerint. Ezért is kamu kérdés. Ismerd el, kérj bocsánatot, aztán menj vissza a pártirodába tanácsért.
2022. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/155 A kérdező kommentje:

Mondjuk sokat elmond, hogy a Mihazánkos kommentelő próbált kedveset szólni hozzám, mondván, hogy nincsen bajuk a melegekkel.

Ezzel szemben az LMBTQ-s megszólalók szerint először is nem lehetek meleg, mert hát az nem fér a világképükbe, hogy egy meleg mást gondol, mint a szent LMBTQ... másodsorban akkor is LMBTQ-s vagyok, ha nem akarok az lenni... színvonalas társaság. Bár ne ti képviselnétek engem.

2022. jan. 3. 12:38
 26/155 steven95 ***** válasza:
0%
Téged senki nem képvisel, ne aggódj.
2022. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/155 A kérdező kommentje:
Jobb is mintha egy olyan szintű arc mint amilyen te vagy veregetne vállon.
2022. jan. 3. 12:42
 28/155 steven95 ***** válasza:
27%
Hát ja. Még a végén buz*nak hinnenek a haverjaid. Az meg magánügy, míg nem arról kell velük dumálni, hogy verik be a csajoknak a lompost.
2022. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/155 A kérdező kommentje:
Nem hisznek annak, mert tudják, hogy az vagyok. Nem tudom mit akarsz meg kinek bizonyítani a vergődéseddel, de kezdesz önmagad paródiájává válni.
2022. jan. 3. 13:11
 30/155 steven95 ***** válasza:
0%
Én csak teli akarom hányni a kérdésed kommentfalát, úgyis van bepótolni valóm, amennyi szar ehhez hasonló kérdést kiírtok. Örülj neki. Kiérdemelted. :)
2022. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!