Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van probléma az iskolai LMBT...

Van probléma az iskolai LMBT érzékenyítéssel? Szeretnénk ilyet?

Figyelt kérdés

Azért a kérdés, mert az ellenzék meg a melegek szidják a kormányt, hogy ilyet senki nem akar, viszont rendre kiderül, hogy valóban ők maguk sem ellenzik.

Érzékenyítés a következőket jelenti: 18 év alattiaknak szexuális felvilágosítás homoszexuális és transz emberek létezéséről, beleértve a nemváltástról való tájékoztatást, annak normalitását hangsúlyozva.

Szóval akarjuk ezt most vagy sem? Igazat mond vagy hazudik-e a kormánypropaganda, hogy ezt akarják itthon?



2021. dec. 13. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Semmi probléma nincs az érzékenyítéssel, az életkor mindegy, akarjuk
Mehet az érzékenyítés, de csak 18 év felett
Mehet az érzékenyítés, de csak 14 év felett
Senkinek nem kell érzékenyítés, az emberek majd eldöntik maguktól, hogy mire érzékenyek és mire nem
42 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Meleg vagyok, és számos szempontból is kisebbségi, hiszen apám lengyel volt, a dédim orosz, anyum csípőficamos és gyermekbénuláson átesett, az anyai nagybácsikám mozgáskorlátozott és értelmileg sérült volt.


Anyámat pl eltanácsolta a középiskolai osztályfőnöke, hogy ő tanítónő vagy tanárnő legyen, aztán mégis az lett, mert a szüleitől kapott támogatást érzelmileg.


Engem diszkrimáltak, le lengyel zsidóztak, pusztán azért mert lengyel vagyok, pedig római katolikus vallású lettem. Nem én választottam.


Én is ideje korán észrevettem, hogy meleg vagyok, felnőttként gondoltam bele, hogy miért nézegettem pasikat kisfiúként, plusz azt a szót, hogy B azt 3. osztályban hallottam és 11-12. osztályban csúnyán neki estek egy osztálytársnőmnek amiatt mert leszbikus, őt 3. osztályos koromban ismertem meg, akkoriban is osztálytársak voltunk és sejtettük akkor is, de eléggé nagy szemétség volt, hogy osztálytársnőim azt gondolták, hogy majd rájuk mászik ez a lány, ezért kellene érzékenyítés legalább középiskolában, mert, hogy ilyen kiközösítésnek elejét vegyük. Még szerencse, hogy én akkor szolidaritásból felvállaltam félig, és akkor kicsit átvettem ebből a támadásból.

2021. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1: te vagy ELTE hallgató csak más profilról?

Ezt leírtad már többször, és sajnálom (őszintén), ami veled történt. Ezzel a fajta érzékenyítéssel még egyet is értek mármint azzal, hogy jöjjön be pl. egy meleg és mondja el a gyerekeknek, hogy ő ezt hogyan élte meg.

Az LMBT meg a "tegnap pánszexuális voltam ma meg csillár"-féle gender elmebaj és a drag queenek a nemváltással viszont takarodjanak oda ahová valók. Ha érthető a különbség.

2021. dec. 13. 17:02
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Az a baj, hogy van az egyik fél, aki azt szeretné, ha gyerekek is úgy lennének nevelve, hogy elfogadóak legyenek másokkal (meg persze magukkal szemben is).

A másik oldal viszont ezt úgy állítja be, mintha a másik fél direktbe arra neveltetné a gyerekeket, hogy legyenek LMBTQ+… Illetve attól fél, hogy a “érzékenyítés” hatására a gyereke meleggé vagy transzá válik…

Nos ez nem így működik! Az, hogy melyik nemhez vonzódsz, milyennek érzed magad, azt sajnos nem tudod megválasztani.

2021. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3: nem, ez szerintem úgy működik, hogy a Fidesz egyértelműen propaganda célokkal pécézte ki magának az LMBTQ-t.

Csakhogy, ettől még az LMBTQ bőven rászolgál a kritikára, és nyújtanak is dügövel muníciót a Fidesznek, merthogy amit állítanak róluk az történetesen nyugaton egyre inkább létező dolog.

A leginkább azzal lehetne ütni a kormányt, ha bebizonyítják, hogy semmiféle ézékenyítést nemváltásról meg egyéb degenerált dolgokról NEM AKARNAK.

Ehelyett viszont rendre kiderül, hogy támogatják a dolgot, meg kapunk tőlük meleg Mikulást és transznemű Szűz Máriát.

Így elég nehéz hazugsággal vádolni a kormányt, valljuk be.

2021. dec. 13. 17:07
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Igen ELTE hallgató vagyok és már leírtam neked, hogy szociálpszichológiából tanultam, hogy hogyan építették fel régen is a gyűlöletpropagandát és hogy ezt sokan nálam okosabb szakemberek is mondják, hogy a FIDESZ ugyanezt csinálta a menekültekkel 2015-ben, mint az LMBTQI emberrekkel, és hiába mondom kérdező, hogy sajnálod, hogy ha magát a homoszexualitást és transzneműséget degenerációnak nevezed. Tudod hány orvostan hallgató meleg barátom van? Akik már rezidensként dolgoznak? Majd ha annyit tanulsz mint ők, na akkor normálisnak foglak tartani, lehet, hogy pont az egyik meleg haverom lesz majd a házi orvosod.

Én lehet csak az ELTE-n tanulok, de nem azért vettek fel mert melegségemre plusz pontot kaptam, hanem mert meg volt a tudásom és hidd el van olyan meleg, transz ismerősöm, akik MENSA tagok, vagyis legintelligensebb emberek társaságában foglalnak helyet, meg vannak akik egyszerű építő ipari segédmunkások, vagy autószerelők.

2021. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%

#1-es az a lengyel/eltés homokos, aki már több profilról előadta ugyanazt a kamu sztorit. Unalmas.


A kérdéssel kapcsolatban: felvilágosítást kell tartani, erre van az iskolapszichológus/biológiatanár. Random civil embereknek semmi keresnivalójuk az iskolában.


Egyébként pedig szerintem az ellenzék és az LMBTQ-sok előbb-utóbb ezt akarják majd csinálni, csak most még megy a hazudozás, hogy erről szó sincs.

2021. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6: igen, ezzel egyetértek.


"ELTE hallgató" amúgy rohadt szánalmas, hogy ezt írod le mindig, hogy te mit tanultál, tehát amit mondasz ahhoz kétség nem fér. Nekem is van két diplomám, akkor erre mit lépsz?

Amúgy meg ezt is elugattam rengetegszer, hogy tisztában vagyok azzal, hogy a a Fidesz gyűlöletpropagandát épít.

Csakhogy az a véleményem, hogy könnyű dolga van veletek, mert sajnos bőven adtok okot rá, hogy gyűlöljön titeket az ember.

És ez a legkevésbé sem az, hogy homokosak vagytok.

2021. dec. 13. 21:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Hetes nekem vannak barátaim, eléggé sokrétűek, olyanok is vannak akik anyám révén a barátaim, mert templomból és mert baráti köreiből kerültek, ők heterók, nem gyűlölnek, tudod miért? Lehet tudnak róla, hogy aktivista voltam a meleg közösségen belül, de tudják, hogy alapvetően jó ember vagyok és társadalmi szolidaritásból cselekszek mindig..
2021. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Valaki érti amit 8-as beszél?
2021. dec. 13. 21:43
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt akartam mondani, hogy van egy kiterjedt ismertségi-baráti köröm, amely egyrészt korábbi egyházközösségnek köszönhető, másrészt civil aktivizmusom hatására is megismertem nem csak LMBT szervezettel foglalkozó aktivistákat, ott pl vannak heteró édesanyák és édesapák is, és egyáltalán nem az alapján ítélnek meg, hogy én LMBT informális szervezeten belül milyen aktivista tevékenységet fejtettem ki szűk közösségen belül vagy azon túl...
2021. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!