Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van probléma az iskolai LMBT...

Van probléma az iskolai LMBT érzékenyítéssel? Szeretnénk ilyet?

Figyelt kérdés

Azért a kérdés, mert az ellenzék meg a melegek szidják a kormányt, hogy ilyet senki nem akar, viszont rendre kiderül, hogy valóban ők maguk sem ellenzik.

Érzékenyítés a következőket jelenti: 18 év alattiaknak szexuális felvilágosítás homoszexuális és transz emberek létezéséről, beleértve a nemváltástról való tájékoztatást, annak normalitását hangsúlyozva.

Szóval akarjuk ezt most vagy sem? Igazat mond vagy hazudik-e a kormánypropaganda, hogy ezt akarják itthon?



2021. dec. 13. 16:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20 Az a baj hogy a szülők többsége is homofób, nem militáns homofób aki meg akarná verni őket és társai, csak szimplán előítéletesen.

Nekem pl baromi szar volt hogy szülők homofób kijelentéseket tettek előttem, közben magamban meg tudtam hogy más vagyok, később változott a véleményük mikor coming outoltam, de az már a 20 as éveimben volt.


Nem hiszem hogy rendes felvilágosítás sok időt venne igénybe és az életünkre nagyon nagy hatást gyakorol, sokkal fontosabb lenne mint etika, mindennapos tesi és társai.

Szerintem olyan 5-6x 45 perc alatt át lehetne rágni az egész témán, beleértve a hetero és homoszexualitást, védekezést, STDk, a beleegyezés fontossága és társai.

A legtöbb ember azt nem érti meg hogy nem promótálni szeretnénk a melegséget, mit promótáljunk rajta, valaki vagy ilyennek született vagy nem, inkább az a cél hogy mindenki megfelelő információt kapjon a szexualitásáról, bármi legyen is az és legyen lehetőség segítségkérésre.

2022. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!