Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/155 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg troll.
2022. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/155 anonim ***** válasza:
25%

Olyan hogy LMBTQP NEM LÉTEZIK.

Innen ismerhető fel a buta fidezses ☺️

2022. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/155 anonim ***** válasza:
76%
Én se vagyok lmbtq személy, én meleg vagyok. Az lmbtq egy politikai mozgalom. Nem kíván minden meleg a részese lenni. Szerintem ezt nem olyan nehéz megérteni.
2022. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/155 A kérdező kommentje:
33 - Ungár Péter is elmondta ezt, akit liberális létére nagyon tisztelek. De az LMBT szeret az összes meleg nevében beszélni, pedig hát minket nem kérdeztek meg tudtommal.
2022. jan. 3. 15:59
 35/155 anonim ***** válasza:
18%

Az LMBTQ betűszó nem jelent sem mozgalmat, sem pártot, csakis azokat, akiket az egyes betűk jelölnek: leszbikusok, melegek, biszexuálisok, transzneműek és queerek. Ezt mindenki tudja, aki ezekhez a csoportokhoz tartozik.


Csak azok fogalmaznak másképp, akik ciszheterók és a kormánymédiából tájékozódnak. Nem ért egyet minden LMBTQ ember a Pride-dal, egyes LMBTQ szervezetek konkrét kijelentéseivel, ezt aláírom. De egy meleg sosem mondhatja, hogy ő nem része az LMBTQ közösségnek. Ha mégis ilyet ír valaki, akkor az csak melegnek állítja be magát és valamit el akar adni az olvasónak.

2022. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/155 A kérdező kommentje:

35 - én nem tartozom ehhez a mozgalomhoz, hiába erőlteted.

Attól, hogy te veszed magadnak a bátorságot és engem a megkérdezésem nélkül besorolsz a mozgalmad alá, majd a nevemben célokat és elveket fogalmazol meg, attól még mindig nem leszek a mozgalom tagja, pusztán egy ember, akinek visszaéltek a személyével és a szájába szavakat adtak.

Sajnálom, hogy ennyi eszed nincs, hogy ezt felfogd, hogy nem beszélhetsz más nevében a felhatalmazása nélkül. És hiába ismétled el, hogy az csak egy betűszó, mert a betűszó nem csinál mozgalmat meg követel melegházasságot és gúnyol ki keresztény értékeket.

2022. jan. 3. 16:57
 37/155 A kérdező kommentje:

35 - az érvelési hibát amit rendre elkövetsz amúgy "nem igazi skót" hibának hívják:

[link]

2022. jan. 3. 17:00
 38/155 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, nagyon kilóg a lóláb!

Fidesz troll vagy a javából

2022. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/155 anonim ***** válasza:
0%

Ismerem az említett érvelési hibát, de itt nem erről van szó. Per definíció egy meleg ember az LMBTQ közösség tagja.

Amit állítok az az, hogy egy meleg ember, aki ilyen választékosan fogalmaz, feltehetően tájékozottabb az átlagembernél, mindenképp kell tudja ezt a tényt. Persze nem lehetetlen, hogy az írásmódja egy tanulatlan embert takar, de valljuk be, igen kicsi az esélye.

A vádaskodásaidból úgy tűnik, csak olyan rigmusokat ismételgetsz, amiket a homofóbok mondanak. Mint a keresztényellenesség, a hazafiatlanság.

2022. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/155 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartozok semmilyen lmbtq közösséghez, hiába erőltetitek.

Nádasdy Ádám is ugyanezt mondta és ő se tanulatlan.

Ne más határozza már meg, hogy minek a tagjának tekintem már magam.

2022. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!