Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/155 anonim ***** válasza:
35%

Egyértelműen álkérdés.


A Mi hazánk is megtalálta a Gyk honlapját és elkezdte tolni a kampányt. Most megpróbálják maguk alá húzni a melegeket is, minden szavazatra szükség van, ha benn akarnak lenni a parlamentben.

2022. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/155 anonim ***** válasza:
24%
A Táncsicsra szavazz!
2022. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/155 anonim ***** válasza:
31%
Én senkire se szavazok. Mindegyik oldalt egyformán utálom.
2022. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/155 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem téves képzeted van az ellenzékről.

Az LMBTQ esetében is az van, hogy néhány egyén, vagy kisebb csoport szélsőséges túlkapása miatt az egész LMBTQ közösséget elítélik, pedig a többség nem ért azzal egyet, mindazonáltal a Fidesz lakájmédiája ezt erősen meglovagolja, és ferdítve közöl tényeket. Bunkók, ostobák stb. mindenhol vannak, de nem helyes csak ezek alapján ítélkezni.


Számos hajléktalannak biztosítottak lakást, és együttműködnek konstruktív civil szervezetekkel, amit a Fidesz ellehetetlenített, ignorált.


Az önkormányzatok rendre szívnak, mert a Fidesz kiszolgáltatottá teszi őket azzal, hogy megvonja tőlük a bevételeik jelentős részét, és csak célirányos beruházásokra ad, hatáskörüket is csökkenti, gyakorlatilag gyámságba véve azokat.


Nem attól válik valaki hazaszeretővé, hogy reggeltől estig döngeti a mellét, hogy én szeretem a hazámat! És képzeld el, az ellenzéki összefogás sem azzal kel fel reggelente, hogy na most jól elárulom a hazámat, jól keresztbe teszek neki, milyen jó móka lesz...


Éppen azért küzdenek, mert valóban szeretik a hazájukat. Persze minden pártban vannak olyan politikusok, akiknek ha dönteniük kell a saját érdek vagy a haza érdeke között, akkor a sajátot választják, csak ez a Fideszben szervezetten megy, és kb semmit nem csinálnak önzetlenül a haza érdekében, az ellenzékben meg kb. elszigetelt esetekről lehet beszélni max. Lehet persze Ádámig és Éváig visszamenni, de ha ezt akarod, és következetes akarsz lenni, akkor arra kell jutnod, hogy jobb, ha nem is szavazol.

2022. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/155 steven95 ***** válasza:
26%
TROLL vagy ÖNMARCANGOLÓ. Válassz kérdező.
2022. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/155 A kérdező kommentje:

14, amikor rendre vallásgyalázó esetek lengik körül az LMBT-t, és ez ellen nem szólalnak fel, sőt, az európai szóvivőjük transznemű Szűz Máriát gyárt meg férfival smároló Mikulást... ott én nehezen hiszem el, hogy a többség nem ért vele egyet...

Amúgy én nem vagyok "LMBT személy", viszont vannak meleg és leszbikus barátaim, ismerőseim. Ha érthető a különbség.

2022. jan. 3. 10:26
 17/155 anonim ***** válasza:
69%

#10, #16-nak:


Ha megkérhetlek még egyszer, akkor te Istent káromlóan a szádra ne vedd!


Nem mintha vallásos lennék, de gyűlölöm a képmutatást. Ha úgy jobban tetszik, akkor a Farizeusokat.


Aki az egész életvitelével lábbal tiporja Isten szavát, az ne merészeljen a Bibliára, vagy Istenre hivatkozni!

2022. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/155 anonim ***** válasza:
79%
És ha ez neked nem tetszik, akkor vitatkozz a Bibliával.
2022. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/155 anonim ***** válasza:
35%
08:02 miért ne lehetne meleg? Vannak meleg ismerőseim, nem támogatják a transzikat, ahogy az egész mozgalmat sem. Csak mert valaki meleg nem jelenti azt hogy tapsikol a nemváltásra.
2022. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/155 Andizsuzsi ***** válasza:
38%

"Meleg vagyok"


"Amúgy én nem vagyok "LMBT személy"


Na most akkor sürgősen döntsd el.

2022. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!