Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/155 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk azt, hogy mivel itt egyesek azt állítják, hogy Toroczkai sosem mondta azt, amit én állítottam, akkor kérem, hogy ezt bizonyítsa be, ameddig ő nem bizonyítja, addig én sem vagyok rá hajlandó...


Azt, hogy homoszexuálisként maradok a Fidesznél, annak a 2006-os eseményekhez is köze van, meg ahhoz, hogy amit azzal kapcsolatban a baloldal hazudik (ezzel kapcsolatban azért is tudok biztosat, mert jelen voltam, valamint akkor rendőr volt több rokonom valamint az egyikük a Fidesz tagja is volt)..

2022. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/155 anonim ***** válasza:
Te állítottál valamit, neked kell bizonyítanod. Amit csinálsz, az a bizonyítás áthárítása nevű érvelési hiba. De mivel csak hazudozol és trollkodsz, én feladom a veled való vitatkozást. Inkább jól dugasd meg a pici popsidat, annak több értelme van számodra.
2022. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/155 anonim ***** válasza:
38%

Mi volt 2006-ban? A fidesz altal hergelt hulyek gyujtogattak, tomboltak.

A hulye rendorok meg alltak mint a bamba hulyek


Amugy mindenkinek jogaban all hulyenek lenni es b.zikent a fideszre szavazni

2022. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/155 anonim ***** válasza:
25%
A Fideszre.
2022. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/155 anonim ***** válasza:
22%

#92

Te is állítottál valamit, így neked is meg kellene próbálnod bizonyítani, hogy sosem állított vagy mondott Toroczkai László, a Mi Hazánk Mozgalom nevű gittegylet elnöke olyasmit.


#93

Ott voltam 2006. október 23-án, minden állítással szemben, semmilyen uszítás nem volt a Fidesz részéről. Sőt! A Szervezők megkérték a megemlékezésen részt vevőket, hogy az Astoriát a Blaha, a Ferenciek tere és Ferenc körút irányába hagyják el. Igen, akik közelebb voltak a Deák téri aluljáróhoz, azok elindultak a felszólítás ellenére a Deák tér irányába. A másik pedig, mivel több akkori rendőr is rokonom, így tisztában vagyok vele, hogy kormányzati parancsot kaptak a következőre:

- A Lehel téri szélsőséges (Jobbik) tüntetőket tolják rá a Fidesz nagygyűlésre;

- A Fidesz nagygyűlést erőszakba kell torkoltatni, hogy rá lehessen húzni Orbánra a dolgot.

A 2006. szeptember 16/17-i eseményeket pedig Toroczkai valamint Vona-Jakab vezette Jobbik szervezte, amihez azzal asszisztált a kormányzó elit, hogy felszerelés nélküli rendőröket vezényeltetett ki a Szabadság térre. Egyébként pedig a tüntetők békés része jóval hátrább, az amerikai nagykövetség előtt volt.


Világosan leírtam, hogy azok után nem vagyok hajlandó a kommunistákra és modern kori utódaikra voksolni, hogy a családomat kirabolták. Nem vagyok hajlandó az áruló LMP, Jobbik nevű gittegyletekre voksolni, akik csak a hatalomvágyuk miatt összefogtak azokkal, akik ellen megerősödtek.

2022. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/155 anonim ***** válasza:

#95


Hazudsz. Lelked rajta

2022. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/155 A kérdező kommentje:
95 - veled semmiben nem értettem eddig egyet, de ebben most végig.
2022. jan. 6. 03:57
 98/155 anonim ***** válasza:

#89-nek:


Semmit nem találok róla, pedig már egy TOR-t is bevetettem, és az Onion hálózatát is átnéztem.


Mindenhol beszélnek róla. Ki-ki ízlése szerint, de annyit le lehet szűrni hogy egyértelműen átnevelő-táborokról beszélt benne, és ha nem is "kiírtást", de felszámolást emlegetett.


Nem csodálom, hogy eltávolították mindenhonnan.

2022. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/155 anonim ***** válasza:
#98 Kuruc.info? Bitchute? Nem hiszem, hogy ezekről is kicenzúráznák. Ha ezeken a helyeken sincs fent, akkor soha nem is létezett ilyen videó.
2022. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/155 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van itt mindenki rákattanva a videókra. Fel lehet tenni a kérdést Toroczkainak és meg fogja válaszolni, hogy mit gondol a homoszexuális emberekről. Van aki már tudja mit fog válaszolni, valaki még nem tudja és hitetlenkedik. Lehet azért, mert nem ismeri eléggé Toroczkait, nem tudom. Nekem nincs kétségem az álláspontja felől.
2022. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!