Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
 101/155 anonim ***** válasza:
0%

Hát, az isten szexuálja már meg!


Van aki látta, hallotta.


Van aki bár a videót nem találja, de mindenhol az akkori botrány okáról olvas.


Mi a faxom kell még?!

2022. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/155 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira érdekel baxdmeg, akkor kérdezd meg TE Toroczkait!


Mi vagyok én?


A csicskád, vagy mi?!

2022. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/155 anonim ***** válasza:
90%

Nem gondoltam, hogy ilyen indulatokat váltok ki belőled. Rákerestem neked, itt az első találat:


[link]

Azt találta kijelenteni T. László vádlott, hogy: "egy egészséges társadalomban nem lehetne ilyen beteg állatoknak ilyen felvonulást tartani". Még azt sem mondhatod, hogy a felvonulást szapulta egyedül, a melegekről alkotott véleménye az, hogy "beteg állatok".


[link]

Itt a melegeket deviánsnak és sátáni csoportnak tartotta.


[link]

"Toroczkai László oldala már nem elérhető, de emlékezetes, hogy ott nem egyszer publikált kemény tartalmat a kedvenc témáiról: melegekről, cigányokról, „emberállat„-okról, „őrjöngő előember”-ről, megalázó módon lefogott, és földre kényszerített menekültektől."


[link]

Itt jól látható, ahogy Toroczkai úr elmésen és szándékosan belekeveri a pedofíl embereket az LMBTQ közösség lejáratása érdekében: "Toroczkai: Megmutatta valódi, gonosz arcát az úgynevezett LMBTQP-közösség".

Ugyanitt olvasható, hogy a melegeket aberráltaknak tartja: "Elfogadhatatlan, hogy a törvény jobban védjen egy aberráltat, mint egy gyermekeket nevelő édesanyát"


Mindezekből tökéletesen látható, hogy a Mi hazánk pártra meleg ember csak stadion méretű kognitív disszonanciát alkalmazva képes szavazni.

2022. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/155 anonim ***** válasza:
46%

[link]

A felvonuláson részt vevőket szapulta, ez még az általad idézett félmondatból is kiderül. A normális melegek elhatárolódnak ettől a provokatív, közszeméremsértő homárparádétól.


[link]

A cikk szándékosan félremagyarázza Toroczkai szavait. Az LMBTQP-propagandát folytatókat és támogatókat nevezte sátáni csoportnak, amiben igaza is van.


[link]

444? Na ne, azért ne süllyedjünk már ilyen mélyre :D


[link]

Ha az LMBTQP-nek nem részei a pedofilok, akkor miért tiltakoznak ennyire a pedofilellenes törvény ellen? És a homoszexualitás valóban aberráció, de eddig nem erről beszéltünk.

2022. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/155 anonim ***** válasza:
85%

Tisztelt kérdezők, hozzászólók!


Az, hogy mit tud okozni az előítélet és a kisebbségek elleni uszítás, akár melyik politikai oldalé is legyenek. Nagyjából másfél órája beszéltem egy volt osztálytársnőmmel, akivel az ismeretségünk nagyjából 61-62 évre nyúlik vissza. Az idősödő korban lévő asszony mára már többszörös édesanya, nagymama, dédnagymama. Szóval a hölggyel beszélgetve, olyat hallottam, amit itt sokan megpróbálnak tagadni. Sajnos már a tinik között is van jó néhány szélsőség.


A hölgy 16 éves unokáját és vele azonos nemű (17 éves) párját karácsony előtt nagyjából 1 héttel csak azért verték meg, mert kézen fogva mertek menni az utcán. A támadók is tinédzserek voltak. A hölgy unokája arc- és orrcsonttörést, többszörös csukló-, fel- és alkartörést, agyrázkódást és több zúzódásos sérülést szenvedett. A korábbi sportolói reflexekből adódó védekezési mechanizmusnak is köszönhetően a másik fiú némileg enyhébb sérüléssel megúszta. Bár neki is eltört mindkét csuklója és több ujja és enyhe zúzódásos sérülései keletkeztek.


Szóval politikai ideológiai okból valamint vallási hovatartozástól elfogultsággal túlfűtött embereknek ajánlanám, hogy mindig gondolják végig, hogy miként beszélnek, írnak a homoszexualitással kapcsolatban.

2022. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/155 anonim ***** válasza:
61%

Semmi nem bizonyítja, hogy

1) megtortent az eset

2) ha valoban volt is valami tamadas, annak az inditeka a volt vagy valos homoszexualitas

2022. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/155 anonim ***** válasza:

#104: az értő olvasás képességeden van mit fejleszteni.

Ha valami úgy néz ki mint egy kacsa, hápog mint egy kacsa, úgy jár mint egy kacsa, akkor az kacsa.

Toroczkai nem értene egyet azzal, hogy itt próbálod őt kimosdatni. Büszke ő az elveire.

2022. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/155 anonim ***** válasza:

#106

1) A te cáfolatodat sem bizonyítja semmi. Én az érintett nagymamától hallottam.

2) Mivel első kézből tudom (ugyanis a nagyszülő is egy háztartásban él az egyik kiskorú sértettel), így biztosra veszem, hogy igaz. És tudom, hogy sokáig a volt osztálytársnőm sem volt túlzottan elfogadó a melegekkel. Ennek oka éppen az a fajta nevelés volt, amit a mi korosztályunk kapott. Ráadásul képeket is kaptam arról, hogy hogyan néztek ki a támadás után a gyerekek.


Bár ne lenne igaz.

2022. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/155 anonim ***** válasza:
A 106-osnak igaza van. Egyébként Magyarországon (is) nagyobb eséllyel vernek meg azért, mert fehér vagy, mint azért, mert búzi vagy.
2022. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/155 A kérdező kommentje:
105: ebből lett rendőrségi ügy? Mert ezt így akár ki is találhattad. Ha igazad lenne már erről zengene a sajtó.
2022. jan. 7. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!