Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg vagyok, viszont nem...

Meleg vagyok, viszont nem bírom az LMBT-t és szeretem Istent és a hazám. Akkor én most kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Nem bírom az LMBT-t, mint ahogy a nyugatról bejött és átvett baromságokat sem, mint pl. a Halloween. Szerintem az egyenlőtlenség minimális a melegek és heterók között, és egyáltalán nem vagy csak alig szenvedek hátrányt emiatt bárhol - főleg, mert nem kezelem az életemben központi helyen, és nem tudják rólam, mert semmi közük hozzá. A Pride-os magamutogatás taszít, és infantilis, felesleges dolognak tartom, ami nem növeli, hanem kontraproduktív módon csökkenti az elfogadást. A családról alkotott képük messze ellentétes az én felfogásommal és az sem tetszik, hogy bárkiből bármilyen nemű, fajú, bolygójú lényt akarnak csinálni.

Fontosnak tartom a tradíciókat, nagyapám, aki elmondta nekem egyszer, hogy biszex volt megjárta a háborút és nagyon büszke vagyok rá, mellette pedig Magyarországra ls a történelmünkre.

Szóval azon gondolkodtam, hogy bár nem köt már le a politika annyira mint régen, hogy ki képviselne engem?

A Mihazánk áll a felfogásomhoz a legközelebb, viszont elmondták nem egyszer, hogy a melegeket piszkos, gusztustalan és beteg embereknek tartják. Az ellenzék kizárva, mert a politikájuk mindent inkább részesít előnyben (pénzt, egyént), mint a hazát. A szegényeket, valóban részorulókat csak szavakban képviselik. Ez utóbbi ugyanúgy elmondható a Fideszről (hajléktalantörvény), mert bár rájuk tudnék leginkább szavazni, mivel azt gondolom, hogy a homofóbtörvény csak politikai húzás volt és nnem gondolják komolyan, mégiscsak egy elitista pártról beszélünk, aminek a legfőbb tényleges programja a lopás.

Szeirntetek akkor ki maradt nekem? Ismeretlen pártot is mondhattok.



2022. jan. 3. 07:59
 141/155 anonim ***** válasza:

#141 (ma 18:06)

"A következő kezdetű komment:

Toroczkai már nagyon vigyáz, hogy mindent csak virágnyelven mondon. A régi írásait és kijelentéseit mélyen elásták. Ezért ilyen "bátor" a kérdező alteregója.

...

Én is tudok bűncselekményekről, arról is, hogy sok rejtve marad, mert az áldozatok nem mernek rendőrségre menni, mert félnek a megaláztatástól és a meghurcolástól, mert a mai rendőrség még nem minden városban áll az áldozatvédelem csúcsán."


Sajnos így van! Az általam ismert ügyben ugyan gyorsított eljárás volt, de a rendvédelmi szerv nem publikálta a helyzetet, a hozzátartozók és az érintettek pedig nem kívántak médiafelkelést okozni. Én személy szerint ismerem az egész családot a nagymama révén. Azóta a gyerekkel is tudtam néhány szót váltani. Teljesen össze van törve.


A Toroczkai és a virágnyelv kérdéskörében is lehet valami. Ha az érintett figyel rá, de nem mindig teszi ezt meg. Ráadásul a televíziók sem minden anyagukat publikálják úgy, ahogy kellene. Az RTL Klubra ez végképp igaz, ahogy TV2 videóinak megtekintése sem lett egyszerűbb az új platformmal. Az ATV és a Hír TV a kivétel ez alól, de még az utóbbi sem mindig volt ilyen precíz a feltöltésekkel, mint mostanában. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen videókat akár a YouTube is letilthatja, pont az indulatkeltés és uszítás miatt.

2022. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/155 anonim ***** válasza:

#140 Én nem csináltam mást, csak a te logikádat követtem. Szerinted valaki mindaddig bűnös, amíg nincs bizonyítva az ellenkezője.

#141 Először is: nem vagyok a kérdező alteregója, szerencsére ebben a témában az emberek többsége normális, így ennél a kérdésnél is többen képviseljük a normalitást. A cikkben egyetlen magyarországi esetet említenek, amikor Magyarországon búzikat vertek, de még a cikk sem állítja, hogy a támadás összefüggésben lenne a ferde hajlamukkal. Lehet - sőt, valószínű -, hogy csak random beléjük kötöttek a cigányok, ahogy az ilyen esetek többségében.

2022. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/155 anonim ***** válasza:

#143

Ne hazudj! Te olyan bűncselekménnyel vádoltál meg a #139 írásoddal, amit nem hagyhattam szó nélkül. Az pedig világos, hogy a Kérdező NEM homoszexuális, hanem egy az általad "normálisnak" hazudott embereket uszítsa a szintén normális homoszexuálisok ellen. Amihez Te és a hozzád hasonló provokálható egyének, akik ezután provokálóvá előlépve asszisztál is. Azt ismétlem: Nem tűrhetem, hogy bűncselekménnyel vádolj meg! Egyébként hál'Istennek a családom ismer és megbízik bennem, így akár a kiskorú gyermekeiket (akár a fiúkat is) hosszútávon hajlandóak rám és a páromra bízni.

2022. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/155 anonim ***** válasza:

Nem ti vagytok a normálisok, hanem a többség, akik ismerik az élni és élni hagyni elvét. Akik tisztelik a másikban az embert.


Nem sikerült végigolvasni a cikket, túl hosszú volt, ugye?

2022. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/155 anonim ***** válasza:

#145

Élni és élni hagyni elvét? Ne röhögtesd már ki magad te nem normális! Éppen ti akarjátok öngyilkosságba kergetni azokat a tiniket, akik abban a korban szembesülnek a másságukkal, ahol most megtiltják teljesen az erről való kommunikációt. Az un. "normális" réteg tisztában van vele, hogy amióta emberiség van, azóta létezik a homoszexualitás és ez nem betegség, emiatt senkit nem szabad kirekeszteni. Ezzel szemben te, aki "normális"ként aposztrofálod magad, pedig szánt szándékkal uszítasz, indulatot keltesz és hazugságot terjesztesz, majd bűncselekménnyel vádolsz meg engem.

2022. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/155 anonim ***** válasza:

#144 Te azt írtad, Toroczkai átnevelő táborba küldené a búzikat. Én nem tudtam cáfolni, tehát (szerinted) igaz. Én azt írtam, pedofil vagy. Te nem tudtad cáfolni, tehát a fenti logika alapján ez is igaz. Nem értem, mi a probléma :D Viszont annyira hülye vagy, hogy nem fogtad fel, hogy a 145-ös válaszoló veled van :D

#145 Képzeld, végigolvastam a cikket, a releváns részére reagáltam is. Mi kellene még?

2022. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/155 anonim ***** válasza:

#147

Én azóta keresem azt az interjút, amibe világossá tette, amit én állítottam. Az viszont tény, hogy az érintett médium nem tette közzé vagy olyan videómegosztón tette ezt meg, ahonnan a melegek elleni uszítás miatt törölték.


Én sokkal okosabb vagyok, mint te. Azért is merem kijelenteni, hogy a Kérdezőnek éppen az volt a szándéka, hogy összeugorjanak itt az emberek.

2022. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/155 anonim ***** válasza:
Persze, okosabb vagy, mint én :DDDD Komolyan beszarok rajtad :DDD
2022. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/155 anonim ***** válasza:

#146 Nem olvastad végig vagy elsunnyogtad az egyik részleteiben leginkább leírt esetet:


"Pénteken szélsőjobboldali tüntetők zavarták meg Szegeden az Amnesty International Magyarország, a Budapest Pride és a Szegedi LMBT Közösségért csoport által szervezett, jelképes házasságkötési eseményt.

A Szegeder beszámolója szerint a résztvevőknek lehetősége volt „oltár elé járulni” és házassági esküt tenni, az esküvőn résztvevő násznép tagja pedig bárki lehetett, bár jellemzően az összegyűlt tömegből vonultak ismerősök. Az egyetlen elvárás az volt, hogy a résztvevők elfogadják a pár szabad döntését és szeretettel viseltessenek irántuk.

Azonban az eseményt 4-5 rendőr feltűnése után nagyjából 15 ellentüntető zavarta meg, akik zászlókat téptek szét, és molinókat téptek le. Így csak folyamatos atrocitások közepette folytatódhatott az esemény, az ellentüntetők egy részét rendőri intézkedés alá vonták."


Te előkaptad a cigány-kártyát, de valljuk be őszintén, a történetből nem az jön le, hogy ők lettek volna az elkövetők. A viselkedésminta, a bűnelkövetés módja a szélsőjobboldali felforgató, szigorúan ciszheteró fehér férfiakra jellemző.


Nem lennék meglepve ha valamelyik kurucinfós, vadhajtásos vagy pesti srácos oldalon fent lenne az elkövetők fotókkal illusztrált hősködése és hőssé avatása.


De tényleg érdekelne, most hogy nagyjából tisztába tettük mik is vagytok valójában: mi motivál benneteket, miért érzitek ezt a viselkedést követendőnek? Miért van, hogy soha nem vagytok képesek elítélni amikor egy kisebbség ellen erőszakot követnek el?


Képes lennél kimondani, hogy ha bárki megtámad egy meleget, pusztán annak a szexuális orientációja miatt, az elítélendő? Ilyen alapvető morális kijelentésre foghatóak vagytok?

2022. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/155 anonim ***** válasza:
46%

Eddig búzik megveréséről volt szó, ezért nem foglalkoztam ezzel a résszel. Akárkik is voltak, nagyon jól tették, amit tettek. Az ilyen deviáns, provokatív magatartással szemben minden jóérzésű embernek kötelessége fellépni. Mondjuk a ciszheteró nem tudom, micsoda, de nem is érdekel.

Igen, ha valaki megtámad egy búzit pusztán a ferde hajlamai miatt, az elítélendő. Ilyen viszont minimum az ún. "rendszerváltás" óta nem történt Magyarországon.

2022. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!