Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Izrael gyarmatává...

Magyarország Izrael gyarmatává vált. Természetesen nem nyíltan, de már rég megegyeztek hazánk sorsáról. Van olyan ember akinek ez még nem esett le?

Figyelt kérdés

pár dolog ezzel kapcsolatosan...

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot

2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit

3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)

4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.

5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


2010. júl. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
81%
Ja és abban igazad van, hogy a mikro tényleg nem könnyű tantárgy.:)
2010. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
13%
Úgy látom valamiben azért egyet értünk. :)
2010. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
69%

Szóval 10-ből 9 csajnak bejössz? Gondolom, amíg meg nem szólalsz. Sztem keveset tanulsz, így túl sok időd marad ilyen baromságokkal foglalkozni.

Menj a moderátoroknak nyarvogni, vagy pontozd le a válaszom, ha nem tetszik, nekem ez a véleményem és slussz. Csak tudod az jut el a tudatodig, hogy személyeskedek, meg nem a kérdésre válaszolok, de pl. az, hogy TEGYÉL már valamit ahelyett, hogy itt vered a nyálad azt nem hallod meg. Csak keseregsz, nyammogsz ezen, ennek így semmi értelme. Jól néztünk volna ki, ha megvan ez az oldal, mikor Petőfi élt. Igenis lehetne forradalmat csinálni, mert mint látod sokan osztják ha csak részben is az elméletedet, tehát a tömeg megvan csak kéne egy vezető az élére... Budaházy nem volt jó erre a feladatra, nem beszélt elég ügyesen, nem mozgatott meg elég embert. Szóval kár ezekre a dolgokra, időt és gondolatot pazarolni, amíg nem jön egy igazi vezér, aki össze tudja fogni az embereket. Ez olyan dolog, mint az öngyilkosság. Aki beszél róla nem teszi meg, aki hallgat megteszi. Tehát Te vagy az, aki csak beszél róla, de annak meg semmi értelme.

2010. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
93%

Én vagyok a Jobbik szimpatizáns nő, akinek az ismerőse Nyírtason él!

Szerintem ezzel, hogy a kérdező itt kérdez ilyeneket, és megvitatja mindenkivel, aki ide látogat, hogy mi folyik kis hazánkban, már igen sokat tett, csak nézd meg a válaszok számát, hosszát!

Amúgy miért ne lenne erre ideje? Nekem 3 kisgyerek és házartás mellett is van rá időm, pedig játszok a gyermekeimmel, készülünk az iskolára a nagy fiammal, aki most lesz elsős, sőt, még főzök is, és rend, tisztaság van az otthonunkban. De van időm arra, hogy ezzel foglalkozzak, hogy az én gyermekeim egy SZEBB JÖVŐBEN élhessenek majd! MAGYAR Magyarországon!


Adjon az Isten!

2010. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 A kérdező kommentje:

11:30 kutyát nem érdekel, hogy milyen szakon hányasokat kapsz, ugyanolyan zöldfülű vagy az élethez, mint egy 16 éves gimnazistás

az egyetem semmi gyakorlatot nem ad, csak elméletben tanulod meg a dolgokat, és azt gondolod ettől császár is vagy

gratulálok egyébként a jó jegyeidhez, biztosan magas az ösztöndíjad, ami tényleg egy nagyon okos és céltudatos dolog, de hidd el néha jobb gondolkozni, mint a közgáz könyvekből várni a megoldást

mondjuk ha már annyira a tanulással foglalkozunk, látom a helyesírásra nem igazán sikerült megtanítani téged, pár hibát azért elkövettél, amivel semmi baj nem lenne, ha nem tartanád magad agytrösztnek

" Ha utána néztél volna, én még gimiben is tanultam földrajzból, hogy Izraelnek fejlett technológiája van a tengervízből ivóvíz készítésben."

a tengervízből ivóvíz készítés hihetetlen anyagias folyamat... nagyon sok pénzbe kerül a tengervízből édesvizet készíteni, ezért nem is nagyon készítenek, jobban megéri ha pl tőlünk ingyen kapják


16:10 igen drága, 10-ből 9, de lehet túl szerény voltam:)

a tanulást megvallom tényleg inkább hanyagolom, órákon figyelek, itthon semmi, de hidd el , még az is lehet, hogy több tapasztalatom van az élethez, mint neked

egyébként lenne lehetőségem nekem is egyetemre menni, mert nem rosszak a jegyeim, de jelenleg más célkitűzéseim vannak, kicsit gyorsabban szeretnék dolgozni, nem 25 évesen akarok munkába állni

de ha lehet a tanulás témát is inkább hanyagoljuk

2010. aug. 12. 22:18
 76/90 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon félreértettél, nem vagyok se császár, se zöldfülű csak egyszerűen másként gondolkodom, mint te, de úgy látszik más véleményét nehezen vagy képes elfogadni. Rendben. Minden jogod meg van hozzá.

Köszönöm a gratulációt, tényleg magas az ösztöndíjam, remélem neked is összejön, ha eldöntöd, hogy egyetemre mész egyszer. De nagyon távol állok ahhoz, hogy "agytröszt" legyek. Én csak szeretek nálam okosabbak könyveit olvasni, mondjuk a makrót nem teljesen önszántamból kellet bevágni, de inkább hagyjuk. Kösz, hogy kijavítottad a helyesírási hibám, ígérem legközelebb figyelmesebben olvasom le amit írtam. Ja és kaptam én már kettest középsuliba nyelvtanból, szóval távolról sem vagyok én "császár". Nem is akarok az lenni!

Mivel látom, nem tudjuk a egymást meggyőzni nem is próbálkozom tovább, sok sikert kívánok neked a lányokhoz és az élethez, biztos jól fogsz boldogulni, a sok tapasztalatoddal. Ügyesen rájöttél erre az összeesküvés elméletre is.

21/l

2010. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 A kérdező kommentje:

bocsánatot kell kérjek, nem tudtam, hogy lány vagy. ha tudom, másként viszonyulok hozzád.

örülök, hogy céltudatos vagy. remélem sokra viszed az életben. a véleményed elfogadom, más kérdés, hogy tudom... nagyon rosszul látsz bele ebbe a helyzetbe. azt fogadd el, hogy senki sem tökéletes, mégha okos is vagy -ami tényleg igaz lehet-, akkor is vannak dolgok, amelyekhez nem értessz, vagy nem jól állsz hozzá. na ez a kérdés egy ilyen dolog.

az utolsó mondataid pedig... nem nehéz észrevenni, csak kicsit ki kell tekinteni abból a világból, hogy mindenkinek elhiszel mindent. ha nem is ebbe a témába, de ez egy jótanács akart lenni az elkövetkezendő életedre.


egyébként én azt gondoltam, hogy az emberek 80%-a rá fog jönni a kérdésem kiírása, és a sokszori válaszaim után, hogy mekkora gáz van. viszont azt veszem észre, hogy 65% nem ért velem egyet. ez nagyon elszomorít, dehát ez van. azt fújjátok, amit a médiából hallotok. abból a médiából, amelyben az emberek 80%-a zsidó.


egyébként egy kérdésem újból ki kell írnom, mert nem kaptam rá választ...:

szóval én azt vettem észre, hogy a válaszolók közül 10 emberből 6 zsidó.

ha kiírok Norvégiával kapcsolatosan is egy ugyanilyen kérdést, szerintetek hány norvég válaszoló lesz? ...mibe fogad velem valaki, hogy egyetlen egy sem?:)


na mibe?

2010. aug. 13. 01:17
 78/90 anonim válasza:
66%

A sok idióta hisz a médiának, te meg ellenpéldának a kuruc.info szintű lapokból vett információidat veszed? Talán voltál kint Izrael-ben, beszéltél izraeliekkel, tudod mi folyik odakint? Fogadjunk, hogy nem. Csak olvastál valamit az egyik oldalon, aztán azt szajkózod, mint valami szentírást, aki meg nem ért veled egyet, az hülye, idióta, szemellenzős, teljesen rosszul látja a dolgokat, stb. Elárulok neked valamit kedves kérdező: az internet is egy médium, és legalább akkora marhaságokat lehet terjeszteni rajta, mint a tv-ben, újságokban, rádióban. Az egyik kitalál valami újat, valami érdekeset, valamit, ami okolható a rossz helyzetünk miatt. És te simán beszopod, és eleve úgy teszel fel egy kérdést ezen az oldalon, hogy már kezdésnek hülyének állítod be azt, aki nem ért veled egyet. Tekints egy kicsit magadba, hangoztatod, hogy te nem hiszel a médiának, honnan tudod, hogy téged nem paliztak be?


Személyeskedtem a hozzászólásomban? Hú de leszarom.

2010. aug. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
77%

16.10 vagyok. Amúgy én voltam kibucban, önkénteskedtem Afrikában és Hollandiában tanultam jódarabig... Szóval sok emberrel beszéltem, sokfajta véleményt hallottam nagyon sokmindent láttam, és tapasztaltam. Ezért tudom, hogy egyfelől igazad van, mert a média valóban hazug, másfelől pedig tényleg nem láttál még eleget, kell valami amin dühönghetsz, a kuruc infó-szerű lapok az emberek ezen igényét elégíti ki, szóval az ő elméleteiket sem lehet készpénznek venni. Míg a média azért mossa az agyakat, hogy jó gondolatmentes fogyasztók legyünk, addig a kuruc infó kihasználja, hogy jónéhány embernek nem tetszik ez a helyzet, a fogyasztói társadalom, a kapitalizmus, a nemzeti identitásvesztés... Ők pedig ezért alakítanak, torzítanak az igazságon. Keresd a közép utat.

Amúgy én azt fájlalom, amit korábban is írtam, hogy rengeteg ország van, ahol több a bevándorló, és/vagy sokkal vadabb a kapitalizmus, ettől ők még nem vesztik el a nemzeti identitásukat. Magyarországon ez az identitás vesztés, már sokkal korábban elkezdődött, nem a zsidók vagy a Szabad Kőművesek ténykedése miatt, hanem a történelmi helyzetünkből adódóan: Átjáró ország vagyunk, kapu a balkán, kelet és nyugat közt, Trianon előtt is ez volt a szerepünk.

Manapság az individualizmus korában pedig, mikor az individum olyan fontos, ebből következően a nemzeti hovatartozás, azaz nemzeti tudat is fontossá vált, rajta kaptuk magunkat, hogy kissé gyökértelen nemzet vagyunk, sok a múltunkban a félhomály.

Ezért alakulnak ki most szélsőséges nézetek.

Mindenesetre én nagyon szeretem ezt az országot, nem azért mert tudtunk hátrafelé nyilazni, vagy olyan történelmi alakjaink vannak, mint vannak, hanem pont úgy szeretem ahogy van. Ezzel a gyökértelenséggel, és búskomorsággal együtt. Más nemzetekre is pusztulás vár, és nem mi leszünk az elsők.

Én megértem amit írsz, ha nem is teljesen értek egyet vele, kérlek próbáld meg te is megérteni miről beszélek.

Egyetérteni nem kell. :)

2010. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 A kérdező kommentje:

1.52

meg fogsz lepődni, de nem olvasom a kurucot. havi egyszer ha belenézek, már sokat mondtam. izraelben se jártam még és valószínűleg nem is fogok:) ,sőt zsidókkal se beszélgetek.

én nem izraelben való problémákról beszéltem, hanem Magyarországon levő problémákról. azt hiszem hogy lássam a körülményeket, ahhoz elég, ha itt élek.

azt pedig jól látod, idáig egyetlen emberrel sem értettem egyet, aki lehurrogott. hisz senki sem adott értelmes választ és érveket ellenem


9:41 te viszont elég keményen kiállsz a véleményed mellett, amit el is fogadok. adtál nekem érveket is, a tiédet mondhatom a legjobb válasznak idáig. ha volna kalapom, meg is emelném előtted. viszont akkor leírom, miben tér el a véleményünk.

előszőr is a gyökértelen nemzet kifejezés kicsit megütötte a szemem. nem értem pont te hogy tudsz ilyet írni. történelmünk nagyon is sokáig nyúlik vissza, kalandozó hadjáratainkról is tanulhatunk, és őéldául még ima is maradt fent: ,,A magyarok nyilaitól ments meg urunk, kérlek!'' A történelem könyvekben lehet olvasni régmúltonkról is. hihetetlen sok irodalmi, művészeti alkotásunk maradt fent, nekünk vannak a világon a legtöbb feltalálóink. ezt a gyökértelen nemzet kifejezést elődeink nevében is kikérem. Amerika tényleg gyökértelen nemzet minden tekintetben, de mi nem vagyunk azok.

abban teljesen egyetértünk, hogy máshol több a bevándorló mint itt, csak annyi a baj ezzel, hogy engem nem érdekel se Franciaország, se Anglia. engem egyedül Magyarország érdekel.

egyébként abban is igazad van, hogy más nemzetekre előbb vár a pusztulás, a franciák például már rég elpusztultak, mint nemzet. tele négerrel,arabbal,törökkel,cigánnyal. az utcákon szinte csak öregek járkálnak, nem látni fehér fiatalokat, csak nagy családos bevándorlókat.

egyébként nagyon érdekes téma ez is, de most nem ebben a témában írtam a kérdést.

2010. aug. 13. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!