Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Izrael gyarmatává...

Magyarország Izrael gyarmatává vált. Természetesen nem nyíltan, de már rég megegyeztek hazánk sorsáról. Van olyan ember akinek ez még nem esett le?

Figyelt kérdés

pár dolog ezzel kapcsolatosan...

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot

2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit

3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)

4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.

5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


2010. júl. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
27%

és ezt a kérdést miért nem lehet jelenteni a moderátoroknak?


csak nem a náci összeesküvés miatt? :D

2010. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 A kérdező kommentje:

Látod, ész érvek és tények ellenére még mindig mondod az elvakult hülyeségeket. Még a szemednek sem hiszel. Lehet neked akárhány diplomád, sikerült ennyire elbutítani.

Tudod amit javasolsz nekem, az egyenlő lenne saját magam kicsinálásával.

Budaházy György 1 év 1 hónapja bent csücsül a börtönben, előzetesben, és nem tett semmit. Nem tudják elítélni semmivel sem, de mégis megfosztják a demokrácia adta jogaitól, a szabadságjogától. Közben Marian Cozma gyilkosai kint szaladgálnak szabadon. Ez demokrácia szerintetek? Dehogyis az! Nem volt itt semmiféle rendszerváltozás, maximum kivonultak a ruszki zsidók, és jöttek helyettük az izraeli zsidók.

Bármennyire is szeretnéd, én nem fogom a nagy forradalmár szerepét betölteni, csak meg szerettem volna írni e kérdést, látni szerettem volna a véleményeket.

Szimplán annyit fogok a dolgok ellen tenni, hogy várok 2014-ig, és a Jobbikra teszem a szavazatomat, és reménykedek, hogy sokan így tesznek velem együtt.

2010. júl. 23. 10:16
 13/90 anonim ***** válasza:
15%
Úúúúúúúú ez nagyon gyanúúús, hogy ezt a kérdést nem lehet jelenteni... De nem is baj már kilestem az ip-det küldöm is a helikoptereket! Menekülj, ha nem egy izrael börtönben akarsz elektrosokktól meghalni... XP
2010. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 A kérdező kommentje:

röhejesek vagytok, nem is értem miért akartam én itt bármit megbeszélni

jelentsétek a kérdést a moderátoroknak, vagy akár a mazsihisznek is beküldhetitek, úgyis haszontalan volt az egész

további jó koldulást, kedves magyarok!

2010. júl. 23. 10:17
 15/90 anonim ***** válasza:
33%

Holnapra a Vonát is elraboltatom. XD De nem logikus? Hát azt gondoltad, hogy hagyom Vona bácsit működni? Elraboltatom, oszt jó nagyot!

De legalább Budaházy nem csak a gép előtt kockult. Ha másért nem ezért tisztelem. Amíg nem cselekszel egy cél érdekében, legyen az bármilyen cél, addig ez csak vinnyogás. A tehetetlenkedő ember, meg minden zsidónál rosszabb emberfajta. :/

2010. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 A kérdező kommentje:

A továbbiakban nem fűzök hozzá a válaszaitokhoz semmit sem

amit akartam, leírtam, talán még többet is mint azt előre elgondoltam.

Ga pedig jelentettétek a kérdést, a moderátoroktól kérem, hogy a felhasználásomat is töröljék, hisz más témában sem akarok megnyilvánulni.

Ha szítottam volna a tüzet, akkor bocsánatot kérek, semmi ilyent nem akartam elérni, szimplán szerettem volna a tényekkel feltűzdelt kérdésemre választ kapni, egyetértetek-e velem. Úgy látom, senki nem cáfolta meg az érveket, maximum engem ócsárolt, tehát belátjátok a dolgokat. Köszönöm, ennyit akartam megtudni! További jó csevegést, nélkülem!

2010. júl. 23. 10:28
 17/90 anonim ***** válasza:
65%
Kedves Kérdező! Az előző kommentedből kiderült, hogy nem fogsz többet válaszolni. Természetesen ezt nem kívánom felülbírálni. A magam részéről én már annyi mindent hallottam mostanság, hogy nem tudom, hova tegyem le a voksomat. Ezt nem is fogom megtenni. Az viszont kicsit nekem furcsa, hogy mindenkit, aki nem ért egyet Veled, azt rögtön lehurrogod...Ez körülbelül olyan, mintha a saját véleményedhez keresnél támogatókat...Eléggé "szélsőséges" természetű kérdést tettél fel, úgyhogy számolnod kellett azzal, hogy lesz aki gyökeresen mást fog gondolni erről a témáról. (Amúgy ha tényleg ekkora gáz lenne, akkor nem lehet, hogy egy "kicsit" jobban le lenne védve ez a dolog titkosszolgálat stb által?)
2010. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 Voltaire ***** válasza:
44%

Sok értelme nem lesz, de hát próbáljuk meg.



1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot


Bevásárolják magukat a pontos fordítás, azzal meg semmi baj sincsen szerintem, tekintve, hogy szabad piac van.


2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit


Én sem teljesen értem, hogy miért engedélyezték, de szerinted a műholdak korában 2 (kettő) géppel térképeznék fel az országot? Egy rakat országon átrepültek, ott senki sem ajvékolt, hogy jajj, megfigyelnek.


3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)


Ez nem is értem. Ha és amennyiben megválasztják őket, miért ne juthatnának be zsidók, ruszinok, pirézek, melegek, biszexek, transzexuálisok, stb a parlamentbe? Nem ez a demokrácia?


4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.



Minden bizonnyal, végül is alighanem olyan hülyék, hogy két nappal a választások előtt közlik, személyesen. Mert ugye te ott voltál beépített széklábként, és tudod, hogy miről beszéltek.


5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


Na most felteszem a kérdést: nem költözhet ide az, aki akar? Vannak bevándorlási szabályok, ezeknek kell megfelelni.

2010. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim válasza:
62%
Ha esetleg ezt még olvasnád, sok buta ember van a világon, hazánkban pedig akit lehet elvakítanak. Örülök, hogy te még látsz 2-ig!Ha lenne szavazati jogom én is melléd állnék.Ilyenkor lehet igazán látni, hogy hány ember vak...Sajnálom, hogy idáig süllyedünk, de ugyebár a kis tökös gyerek fogja be a pofáját mert ugye nincs annyi joga, mint egy felnőttnek. Meg ugye még hülye az ilyesmihez...Amugymeg írták itt, hogy szerezz pártfogókat, hasonló gondolkodásúakat. Hát üzenném, hogy ha nem is az utcán, de itt ez a kérdés, és csak az én fejembe fordul meg, hogy itt is el lehet rajta gondolkodni? (Az interneten ezt amugy is többen látnák mintha kimegy az utcára). Nem szeretnék haragot szítani, csak annyit kérnék, hogy gondolkodjunk el egy kicsit.Persze nem kell egyformának lenni, csak kapjunk már észbe, bár tudom, hogy kussolni egyszerűbb...További szebbet és jobbat!
2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
91%

"Úúúúúúú ez nagyon gyanúúús, hogy ezt a kérdést nem lehet jelenteni... "


Ez azért van, mert valaki már jelentette.

2010. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!