Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Izrael gyarmatává...

Magyarország Izrael gyarmatává vált. Természetesen nem nyíltan, de már rég megegyeztek hazánk sorsáról. Van olyan ember akinek ez még nem esett le?

Figyelt kérdés

pár dolog ezzel kapcsolatosan...

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot

2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit

3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)

4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.

5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


2010. júl. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
26%

Ősöd üzen, A NAP PÁRDUCA,

MESSZE IDŐT VISZEK

TUDD:

ISTEN FÖLDEDRŐL VEZETTE TUR NEMZETET

SZERTE VILÁGBA LETT ÍGY

NAPKELÉSTŐL VÉGIG NAPNYUGVÓ NAGY VIZEKIG TUR IVADÉKOK ÁLDOTT URUSZÁGA.

NEHÉZ IDŐK UTÁN SZABADULTOK KÍNZÓ TEHERTŐL S RÖVID LESZ ÚR ÍTÉLETE. NAP JŐ S URUSZÁGOD ÉBRED. IGAZ LÉGY ÚTJAIDON!

2010. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
38%
Tegyük fel, hogy igaza van a kérdezőnek, akkor játszunk el egy kicsit a gondolattal. Én ha zsidó lennék, és az lenne a célom, hogy felvásároljak egy országot, akkor valamelyik gazdaságilag fejlett államot választanám. Pl. Németország, Anglia vagy Oroszország. Semmi képen nem Magyarországot. Mi van Magyarországnak, ami annyira kell a zsidóknak? Nincs se olajunk, se földgázunk, se aranyunk se semmi értékes, csak egy haldokló mezőgazdaságunk. Ha úgy gondoljátok, hogy már a gazdag országokat felvásárolták és most Magyarország van soron, akkor más országoknak miért nem tűnik fel, csak a magyar hazafiknek? Hol van az összes európai titkosszolgálat?
2010. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
14%

"2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit "


Szlovák területek felett kémkedtek a mi javunkra. Ha netán Slotáék bepróbálkoznának valamivel. A magyar és az izraeli kormány és katonai vezetés megállapodása volt az akció mögött, nincs benne semmi rendkívüli. Ez az eset is csak azt bizonyítja, hogy Magyarország számára előnyös a barátkozás azzal az Izraellel, amely a világ egyik legfejlettebb hadseregével rendelkezik.

2010. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 A kérdező kommentje:

"Ha a kérdező elmondja, hogy mit dolgozik, és milyen a magánélete, akkor nem nyomok még pár ilyen jó poént!"

ha annyira érdekel drága showderklubbos.... 20 éves vagyok. 10-ből 9 csajnak bejövök, és 10-ból 6 csaj ribanc, úgyhogy a szexuális életemmel sincsenek problémák. a munkám pedig jelenleg a tanulás, csak néha dolgozom, legfőképp egy vállalkozó haveromnak segítek be.

a poénkodást pedig ne azért hagyd abba, mert most én elmondtam magamról pár dolgot, hanem mert ami nem megy, nem kell erőltetni!


a személyeskedést ezennel legyetek szívesek fejezzétek be! nem azért írtam ki a kérdést, hogy engem szapuljatok, hanem hogy megosszátok a kérdéssel kapcsolatos véleményeiteket

ha nem értetek egyet, lehet érveket, ellenérveket felhozni


drága 74% 12:30! neked pedig külön örülök, hogy nőként ilyen jól látod a helyzetet:)

2010. aug. 12. 00:33
 65/90 A kérdező kommentje:

00:00-as válaszolónk!

téged hányszor vertek már át az életben?:) van egy olyan gyanúm, hogy nagyon sokszor

ha tv-t nézel, akkor körülbelül minden percben

és látom a hír tv, vagy az atv az megy ezerrel


erről az ócska kamu dumáról egyébként én még nem hallottam sosem. kíváncsi lennék hol hallottad, vagy netán a fejedből pattant-e ki a nap utolsó másodperceire.

látom nagy sűrűn nézel tv-t, úgyhogy biztos láttad azt is, hogy miután kitudódtak a felderítőgépek, mindenki azt mondta, hogy nem tudja miért lehettek itt az izraeli repülők

elég furcsa, hogy később bejelentik, hogy mégis tudtuk ám:)

de barátom... ami ennél is durvább, hogy te be is veszed!

2010. aug. 12. 00:41
 66/90 A kérdező kommentje:

egyébként én azt veszem észre, hogy a válaszolók közül 10 emberből 6 zsidó.

ha kiírok Norvégiával kapcsolatosan is egy ugyanilyen kérdést, szerintetek hány norvég válaszoló lesz? ...mibe fogad velem valaki, hogy egyetlen egy sem?:)

2010. aug. 12. 00:48
 67/90 anonim ***** válasza:
39%

"Mi van Magyarországnak, ami annyira kell a zsidóknak? "


Édesvizünk. Hiába van olajad, aranyad, víz nélkül megdöglesz.

2010. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
39%

"és az lenne a célom, hogy felvásároljak egy országot, akkor valamelyik gazdaságilag fejlett államot választanám. "


Szerinted melyik vállalkozást könnyebb megvenni? Azt amelyik jól megy és sok profitot hoz a tulajnak, vagy azt amelyik haldoklik és tele van adóssággal? Nem sok üzleti érzéked van.

2010. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
54%

23:44-es vagyok.

Ezt érdekes hallani, hogy semmi üzleti érzékem sincs, mivel gazdasági karon tanulok. :) Ja és makroökonómiából 5-re vizsgáztam, pedig nem egy könnyű tárgy. Szóval egy kicsit azért konyítok a gazdasági folyamatokhoz. Ha sok pénzem volna inkább egy profitáló vállalkozásba fektetnék, sokkal kisebb a rizikió, pláne sokkal kevesebb a munka vele, hogy jó vállalkozást alakítsak ki belőle. Tudok egy példát is mondani, lást a MALÉV. Beletört a magyar állam bicskája, de még az orosz milliárdosé is, hiába volt sok tőkéje. Pedig úgy gondolnád, hogy egy országos repülőtársaságot könnyű felvirágoztatni. Te milyen részvényt vásárolnál, ha pénzed volna, RABA vagy RICHTER?

Igen, a víznek van értelme, de nem csak Magyarországnak van sok édesvize. Ha utána néztél volna, én még gimiben is tanultam földrajzból, hogy Izraelnek fejlett technológiája van a tengervízből ivóvíz készítésben. Erre utal a fejlett zöldség- és gyümölcstermelése. Lássunk egy jobb oldali cikket erről: [link]

Egyébként nem az mondom, hogy a zsidók milyen ártatlan bárányok, nem akarom őket védeni sem, de ez túlzás, hogy gyerekeket képeznek ki, hogy betelepítsék vele Magyarországot.

2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
66%

"egy profitáló vállalkozásba fektetnék"


A befektetés az más, mint amikor megveszed. Egyébként én is gazdásznak tanulok. Mikroból nem voltam ugyan 5-ös, de hidd el én is megtanultam.

2010. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!