Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Izrael gyarmatává...

Magyarország Izrael gyarmatává vált. Természetesen nem nyíltan, de már rég megegyeztek hazánk sorsáról. Van olyan ember akinek ez még nem esett le?

Figyelt kérdés

pár dolog ezzel kapcsolatosan...

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot

2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit

3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)

4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.

5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


2010. júl. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon tévedsz, ha azt gondolod, hogy csak a Jobbikosoknak van tele a hócipője a zsidókkal és a cigányokkal.
2010. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 A kérdező kommentje:

utóbbi válaszolót azért nem értem,

mert ha nekem tele van a hócipőm a zsidókkal és a cigányokkal, akkor nyilván arra a pártra szavazok, amely szavat emel a velük kapcsolatos alapproblémákra

2010. júl. 23. 16:33
 33/90 anonim ***** válasza:
81%

Magyarország 1000 éves történelmében legalább 600, de inkább 700 éve gyarmat... Mindig valamelyik nagyobb hatalom fennhatósága alatt állt az ország, mégsem voltak "idegenszívű" emberek.

Ma meg mégis vannak. És az olyanok, mint én, akik egyszerű szívvel szeretik ezt az országot, és nem verik a mellüket, hogy legyünk önállóak, meg nyissuk már ki a szemünket és legyünk MAGYAROK... Na az ilyeneket is idegenszívűeknek nevezik.

Engem ez zavar, nem a zsindelyek uralma.

Amikor osztrák gyarmat voltunk, akkor is magyarok voltunk, most is ugyanúgy lehetünk magyarok.

2010. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
75%
utolsó, teljesen igazad van ,de minek zsidóztál? :D
2010. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
28%
Ideje lenne kinőni a mesék korszakából. Vagy még nem vagy középsulis sem, Kedves Kérdező? De, ha elmúltál már 14, akkor meg nem youtube-os mesevideók alapján kellene kialakítanod a világképedet.
2010. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
76%

21:14

Csak azért "zsidóztam", hogy súlyt adjak a mondandómnak. Gúnyosan értettem és gondoltam.

2010. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 A kérdező kommentje:

nem tudom nektek kik az őseitek... de az én, és a magyarok ősei évszázadokig életüket áldozták, hogy Magyarország fent maradjon, és ne váljon gyarmattá

ezek után mélységesen szégyelném magam a 17:06-os válaszoló helyében, hogy ilyent merészelt írni.. és mindenki aki vele egyetért

nem értem, hogy lehetnek valakinek ilyen nézetei, számomra ez magas

valószínű titeket Trianon is hidegen hagy, és talán az sem érdekelne, ha Magyarországot 20 év múlva Cigányországnak hívnák

nem szeretnék vitatkozni, számomra ez mondom... nagyon magas

meg kell valljam, mélységesen sötétnek tartalak benneteket, és nem tudom mi uralkodik a fejetekben

remélem kevés az ilyen ember, mint amilyenek ti vagytok

tudom, hogy ti is így tekintetek rám, de legyetek szívesek ne erről írjatok, hanem sokkal inkább azt írjátok le: hogyan tudjátok ti azt elviselni, hogy mások irányítanak bennünket? és itt nem is az elviselésről van szó, ti úgy veszitek mindezt, mintha jó dolog lenne, hogy esetleg Magyarország nem a magyarok kezében van

adjatok választ, legyetek szívesek

2010. júl. 26. 17:33
 38/90 anonim ***** válasza:
23%

Menj néprajz szakra egyetemen és megtudod miről beszélünk.

A magyar, a német, a francia, az angol... Ezek mind mind gyűjtőfogalmak, mert többfajta népcsoportot takarnak. A magyarok ősei, akiket emlegetsz nem magyarok voltak, hanem sok, soook népcsoport, akik összeálltak.

Az meg, h M.o. 700 éve gyarmat. Hát elég, ha csak a 6.-at kijártad. A Luxemburgi Zsigmond igazán magyar származásúnak hangzik, Mátyás király sem éppen árpádházi.

Ha már ennyire nem értesz minket kedves kérdező, mi azért had értsünk téged, és akkor te magyarázd el, hogy ki is a magyar pontosan?

Trianon? Az emberek nem Magyarországot siratták, hanem az Osztrák-Magyar Monarchiát... Ferenc Jóska, Mária Terézia magyarok voltak?

2010. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 A kérdező kommentje:

jolvan, látom veled sem lehet komolyan beszélgetni, mert elkezdessz okoskodni

nem érdekel, hogy milyen szakokat végeztél el az egyetemen

és fogalmam nincs, hogyan került ide az, hogy létezik-e 100% magyar, mint ahogy a polokon olvashatjuk

természetesen nincsen 100% magyar, és talán Európa minden országában így van ez

Hitler is osztrák volt, de azt hiszem ettől még a legnagyobb németnek tekint rá mindenki

nem értem hogy keveredtünk ebbe a témába, erre a kérdésre nem a néprajz könyvedet kellene elővenni, hanem sokkal inkább az eszedet

régen a törökök meg akarták hódítani egész európát, régen a habsburgok szerették volna, ha úgy ugrálunk, ahogy ők fütyülnek,

most pedig a zsidó érdekek uralkodnak, kevés az olyan ország, ahol ők nincsenek a hatalom színterén, úgy hiszem ők nem csak európa, hanem a világ meghódításában mesterkednek, csak nem minden esetben harcok által (bár erre is van példa), hanem az összeköttetéseikkel

2010. júl. 27. 06:42
 40/90 anonim válasza:
62%
Tényleg ennyi sötét ember van az országban?xd Minden tiszteletem a kérdezőé, hogy még ezek után is feljön írni...
2010. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!