Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Izrael gyarmatává...

Magyarország Izrael gyarmatává vált. Természetesen nem nyíltan, de már rég megegyeztek hazánk sorsáról. Van olyan ember akinek ez még nem esett le?

Figyelt kérdés

pár dolog ezzel kapcsolatosan...

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot

2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit

3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)

4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.

5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


2010. júl. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
71%

"Na most felteszem a kérdést: nem költözhet ide az, aki akar? Vannak bevándorlási szabályok, ezeknek kell megfelelni."


Azért lehet, hogy kikerekedne a szemed, ha az arabok idejönnének robbantgatni a zsidókat (he elég sokan letelepednének itt).

2010. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 Voltaire ***** válasza:
64%

74


1: ilyen alapon pl a spanyolokat is kiutasíthatnánk, mert őket meg a baszkok ölik.

2: Tőlem jöhetnek ide az arabok is, de akit elkapnak véres handzsárral a zsinagóga közelében, azt érdemei el nem ismerése mellett ki kell rakni az országból. Bárki letelepedhet, aki felfogja, hogy ez Európa. ( Bár, akkor az ország 95 százalékát ki lehetne toloncolni..)

2010. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
63%
Igen az ország 95%át ki lehetne toloncolni ilyen alapon, és legalább 30% magyart. :9
2010. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
79%

Végigolvastam a kommenteket. Szégyen, hogy egyes honfitársaimnak az alapvető életösztöne is hiányzik. Vajon miért pont Magyarországot választották a zsidók? Gondolom, azért mert itt a leggyengébb az emberek jelleme. Olaszországba ezt biztos nem lehetne megcsinálni, ők a távolkeleti dömping ellen is megpróbálják felvenni a versenyt. A volt jugoszláv tagállamok polgárai annyira összetartóak, hogy kevés esélyük lenne az izraelieknek.

Én nekem úgy sikerült a válságon túllendülni, hogy erősítettem a honfitársaimmal az üzleti kapcsolatokat, vagyis átnéztem minden személyes és céges beszerzést. És egytől-egyik "magyar megoldást" kerestem rá. Most visszajött ennek a haszna, mert tőlem rögtön vásároltak a belföldi cégek, míg egy multi kevésbé fog. Ez a megoldás az ország gondjaira.

2010. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
24%

"melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre."

" Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz"

"zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP) "

ezeket a hol hallottad? tudod bizonyítani? és ne ilyen kis sz*ros youtube videókkal-.-

A katonai felderítők peidg mindig is röpködtek, tudod ez a dolguk

Perez meg egy senki!

2010. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
74%

"1: ilyen alapon pl a spanyolokat is kiutasíthatnánk, mert őket meg a baszkok ölik."


De nem az ő tömeges bevándorlásukról van szó. Majd ha az vetődik fel, akkor új kérdést fog valaki kiírni. (De gondolom hasonló lenne a magyarok reakciója abban az esetben is). Mondjuk azon azért el kéne gondolkodni, hogy a bankárok és a pénzvilág nagy kutyáinak 99%-a nem a spanyolok közül kerül ám ki.

2010. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak Mo. gyakorlatilag az egész euroatlanti szövetség zsidók kezén van gazdaságilag. De hogy miért akarnának ide jönni Mo-ra azt nem értem.
2010. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
59%

Nem csak Mo. gyakorlatilag az egész euroatlanti szövetség zsidók kezén van gazdaságilag. De hogy miért akarnának ide jönni Mo-ra azt nem értem.


Jártál már Izraelben? Amerre a szem ellát sivatag és köves hegyek. Több hektáron csak datolyaültetvények és egyéb sikertelen mezőgazdasági kísérletezés. Árnyékban nyáron 43 fok a Holt-tenger partján. A jövőben a víz és a termőföld értékesebb lesz ,mint az arany.

És azért Mo.-ot választották,, mert itt a leghülyébbek az emberek. Pl. Szerbiában esélyük se lenne.

2010. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 A kérdező kommentje:

örülök, hogy az én válaszaimon kívül is vannak emberek, akik képesek érdemleges választ adni! így a későbbiekben sem szólnék hozzá a kérdésemhez.


még annyit hozzátennék a legutolsó válaszhoz, hogy Európában Magyarország rendelkezik a legkíválóbb termőtalajjal, és a Jobbik pontosan ezt szeretné kihasználni, mert ez teljes mértékben kihasználatlan marad. a magyar gazdáknak szinte lehetőségük sincsen labdába rúgni a multikkal, akik természetesen egészségtelenebbnél-egészségtelenebb termékekkel állnak elő a piacra

A víz esetén pedig természetesen az édesvíz amely számít. A tengervíz egy forintot nem ér, mert használhatatlan. Ha belegondolsz, hihetetlen sok országban szomjaznak az emberek, hisz évről-évre melegszik a levegő, évről-évre nem csak a jéghegyek, hanem az édesvizek is egyre száradnak ki. És hát ilyen melegben mi az, amit tudsz csinálni? Hát vedelsz ezerrel.. De nem csak az ivásról van szó, gondoljatok abba bele, hogy ha nincs édesvíz, mivel öntözöd a termékeid? Öntözés nélkül kiszárad minden. A sós(tenger)víz pedig alapjában elpusztítja a termékeket. Szomjazás terén egyébként talán Magyarország az, amely e veszélytől a leginkább mentes.

Ha belegondolsz, nagyon sok folyó megy keresztül országunkban. Duna,Tisza,Rába,Rábca,Dráva... had ne soroljam el minden folyónkat, hisz tényleg van belőlük pár. Vannak országok, ahol a vízet kő kemény pénzekért kell megvásárolni, mert tényleg akkora hiánycikk. Nem ám, mint nálunk, hogy amíg nincs teli a kád, engeded magadra...

A zsidók nagyon is okos emberek. Gondolkozzunk kicsit előre, hisz pénzt a jövőben lehet keresni.

Előrevetítem kicsit a jövőt: 20 év múlva, amikor Magyarországon, -az Egyenlítőtől azért elég távoli országban- lesz minimum 45-50 fok, másütt szerintetek mennyi lesz? Gondoljátok csak el, hogy akkora szárazságban mennyit fog érni az a víz, amelynek kiprivatizálása jelenleg is folyamatban van.

20 év múlva nem olajmágnások, hanem vízmágnások lesznek.

2010. júl. 23. 16:03
 30/90 anonim ***** válasza:
68%
oh nem is tudtam, h a Jobbikosok valójában zöldek! De egyetértek az UTOLSó mondattal!
2010. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!