Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Izrael gyarmatává...

Magyarország Izrael gyarmatává vált. Természetesen nem nyíltan, de már rég megegyeztek hazánk sorsáról. Van olyan ember akinek ez még nem esett le?

Figyelt kérdés

pár dolog ezzel kapcsolatosan...

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot

2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit

3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)

4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.

5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


2010. júl. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozott is a chip rendesen. Kitörölt mindent az agyadból.
2010. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 A kérdező kommentje:

78% ezekkel a poénokkal inkább ne menj a showderklubba ha lehet:)


zsidók nektek pedig feltennék egy találós kérdést

ha zsidó vagy, és semmire nem kell nektek hazánk, Magyarország, akkor mégis miért írkáltok egy magyar oldalra, miért beszéltek magyarul milliós nagyságú társaitokkal együtt?

a svédek, dánok, olaszok nem beszélnek magyarul, nem élnek itt

ti mégis miért?

2010. aug. 11. 11:12
 53/90 anonim válasza:
69%

Peti válasza:


Jajj annyira bírom a bal- és jobboldali retardáltak "inteligáncs" vitáját. :DD

Mindig olyan jókat kacagok, amikor valamelyik barom megnéz egy áldokumentumfilmet a YouTube-on és készpénznek veszi, amit látott. Vakítás mindkét oldalról az megy, egymás vaknak, tudatlannak beállítása az megy, de a közös megoldás az soha nem fog megszületni. Csak jók voltak azok a diktatúrák, legalább az ilyen marhák nem terjeszthették a baromságaikat, megfertőzve ezzel a többi idiótát. Bocs, de kikívánkozott. :) Ez minden retardáltnak szólt a topikban, főleg azoknak, akiknek alapvető helyesírási kihívásokba is beletörik a bicskájuk. :)

2010. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 A kérdező kommentje:

sajnálom, hogy te csak a youtube-os videó alapján értesültél a dolgokról

nekem nem a youtube-os videó a bizonyítékom

azt ami ma Magyarországon történik, szerintem nem kell bizonygatni

sajnálom, hogy te nem vetted még észre

2010. aug. 11. 12:10
 55/90 anonim ***** válasza:
25%
Miért,szerinted mi történik Magyarországon ami téged ennyire felbosszantott?
2010. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
79%

Végig olvastam minden hozzászólást, kommentet. Elképesztő, hogy miért kell így marni egymást az embereknek.

Mi a férjemmel egy pici falu legutolsó utcájában lakunk, ami mára szinte cigánysorrá vált, de mi mégis itt lakunk, pedig Jobbik aktivisták, szimpatizánsok vagyunk. Senkit nem zavar, még kopogtatót is adtak a cigányok a Jobbiknak! De nem is ezért írok, hisz nem az a kérdés, hanem a zsidók bevándorlása.

Van egy nagyon kedves ismerősöm, aki Nyírtason él. Nyírtas egy szép Szabolcs megyei kis falu, amit szinte teljes egészében felvásároltak izraeli állampolgárok, akik nem keresztények. Számomra ez kellő bizonyíték.

Nos, ennek az ismerősöm szomszédjának megvették és felújították a zsidók a házát, autót tettek a feneke alá, medence van a ház udvarán, és az egykori tulaj, mint haszonélvező, maradhatott a házban, de ha ő meghal, akkor a gyerekeinek nem lesz öröksége. És hogy miért vették meg ezt a házat a zsidók? Mert évente TÖBBSZÖR jönnek "haza" ,és olyankor ebben a házban laknak, a haszonélvezőknek meg ki kell őket szolgálniuk, mert a rabbijuk kijelentette, hogy Nyírtass mindig is a zsidóké volt. Hát igen, Tas vezér biztos már 1100 évvel ezelőtt körül volt metélve, nem? Szóval a hát egykori tulajdonosa kisemmizte a saját gyermekeit.

Na mindegy, mi is venni akartunk jobb helyen egy jobb házat, de nem vagyunk hajlandóak hitelt fizetni, jó nekünk a cigányok között, még mindig becsületsebbnek tartom őket, mint a zsidókat! Jah, és egy banknál sincs folyószámlánk, jó nekünk a Takarékszövetkezet, ami 100% magyar!

Szóval, van zsidó bevándolás. És szerintetek kinek van ma ebben az országban annyi pénze, hogy az elárverezett lakásokat, házakat megvegye? Csak mert a berátnőm földhivatali dolhozó, és igen sokszor olvas olyan neveket, mint pl: Rebeca Stein, vagy Joszif Heinmüller és hasonlók! Magyarországi állandó lakcímmel!

2010. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
22%

Ha a kérdező elmondja, hogy mit dolgozik, és milyen a magánélete, akkor nem nyomok még pár ilyen jó poént!

Az összes ilyen bevándorolnak a zsidók, meg Dobogókő a világközepe, meg a Szabad Kőművesek is M.o.-t akarják mindenáron elmélet hívője, akikkel élőben találkoztam, kisebbségi komplexusos v. egészségtelenül magabiztos, félénk v. agresszív, vagy egyszerűen egyrakás szerencsétlenség, aki nem tud mit kezdeni magával, és elég lusta ahhoz, hogy inkább ezekben az elméletekben kutakodjon és higyjen, minthogy elmenjen egy állás interjúra, vagy találjon egy jó nőt/férfit magának.

Bűnbak képzés így hívják ezt a folyamatot, igen az Ószövetségben van, amikor a zsidók fognak egy öszvért, rápakolják a bűneiket, és kiküldik a sivatagba jelképesen. Ettől persze ők maguk nem lettek ártatlanok, de jobban érezték magukat.

Mivel ilyen emberek hisznek ezekben az elméletekben mániákusan, ezért nem történik semmi érdemleges, mert azt én sem mondom, hogy nincs egy csipet valóság tartalma ezeknek a dolgoknak, de akkor ne csak rágódjatok rajta, hanem csináljatok valamit kisf@szúak, már bocsánat! És akkor a nő is munka is összejön, a végén meg már nem is a magyarság helyzete fog bántani, hanem, hogy nem tudod kiaranyoztatni a medencédet, és te is ugyanúgy lopod majd az ország pénzét, mint bárki más, aki hozzáfér.

2010. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
37%

Az izraeli vagyok


A kerdezonek: mar sokszor irtam ezeken az oldalakon - de ugy latszik te csak a jo jobbikos kerdesekkel foglalkozol -hogy az apai nagyszuleim MO-rol jottek haza, miutan nagyapamat munkaszolgalatra es Sziberiaba kuldtek, a nagyanyamat meg a Krupp Muvekhez "egy kis munkara". Innen tudok magyarul. Es miert erdekel ez az oldal? Nagyapam emlekere olvasok es irok neha magyarul.


A jobbikos holgynek pedig ugy tunik, fogalma sincs a nemzetkozi gazdasagi folyamatokrol. Lehet, hogy azon a Nyirtason vasarolt izraeli allampolgar valami telket befektetesre, mint ahogy Izraelben is vasarolnak magyarok (nem magyar zsidok, hanem magyar magyarok) lakasokat. Sot mi tobb, nem csak magyarok, hanem amerikaiak, franciak, sot szaud arabiaiak is. Feltetelezem, hogy MO-n is. (Mellesleg nincs olyan IZRAELI nev, hogy Rebeka, ez a Biblia magyarra forditasa, vagyis az illeto nem izraeli)

2010. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
12%
De bírom én is az ilyen kérdéseket.Én nem szavaztam idén és legközelebb sem fogok,ettől még magyarnak tartom magam, de valószínűleg nem vagyok annyira magyar mint bármelyik jobbikos,FIDESZ-es...Stb. Kérdező,most én kérdeznék tőled,Mondj egy országot, ahol nincs ekkora betelepülés?Ha én gazdag lennék,és lakóparkokat építenék, sőt időm is lenne rá elég, miért ne építhetném meg akár egész Szentest egy nagy lakóparknak?Van az a pénz amiért mindent megszerezhetnék, hidd el egy-egy jobbikos is eladná a "szent" földet párszázmillióért.Szóval, felhúznák egy hatalmas lakóbarkot,és Izraelben reklámoznám, hogy milyen jó is, mert amíg egy magyarnak nincs rá pénze, egy zsidónak(ahol jobbak az iskolák, és a bérek) lehet hogy igen.De ugyanezzel a módszerrel, akár Itakai lakosokat is telepíthetnék be, már ha jobban megérné, mint eladni aranyáron a zsidóknak.
2010. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
0%
Hú, valaki szépen bemásolta ide a kuruc.infot már megint...
2010. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!