Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Izrael gyarmatává...

Magyarország Izrael gyarmatává vált. Természetesen nem nyíltan, de már rég megegyeztek hazánk sorsáról. Van olyan ember akinek ez még nem esett le?

Figyelt kérdés

pár dolog ezzel kapcsolatosan...

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

1. Simon Perez kijelentése, miszerint felvásárolták Magyarországot

2. zsidó katonai felderítőgépek röpködnek felettünk, és senki nem tesz semmit

3. zsidó származású egyének a Parlament 4 pártjából 3-ban is.(MSZP,Fidesz,LMP)

4. az izraeli külügyminiszter látogatása a Parlamentbe a 2010-es áprilisi választások előtt 2 nappal... mely megbeszélésen ő, és Orbán Viktor vettek részt édes kettesben, és melyen az izraeli elmondta a lépéseket Viktornak a következő 4 évre.

5. Izraelben, izraeli gyerekeket (akiknek semmi kötődésük Magyarországhoz), magyar nyelven tanítanak az iskolában. A riporter megkérdezett egy kisgyereket: -Miért tanuljátok a magyart? Válasz: -Mert kell az új hazánkhoz.


2010. júl. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
37%

Aki egyetért a kérdezővel annak kiváló pszichiátert tudok ajánlani, a paranoid skizofrénia komoly dolog, ön- és közveszélyes.

Mellesleg SEMMILYEN felsőoktatást nem végeztem csak kicsit olvasottabb vagyok nálad. :P

2010. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
56%

"Aki egyetért a kérdezővel annak kiváló pszichiátert tudok ajánlani, a paranoid skizofrénia komoly dolog, ön- és közveszélyes.

Mellesleg SEMMILYEN felsőoktatást nem végeztem csak kicsit olvasottabb vagyok nálad. :P"


Bitang egy paraszt vagy. Egy olyan senki aki azt se veszi észre, hogy a háza teteje ég a feje felett.

2010. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
32%
Előző! Én paraszt vagyok te meg nevetséges. Nem tudom melyik a jobbIK. :P
2010. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 A kérdező kommentje:

kérem az ilyen válaszolókat, mint ez a kötekedős 79%, többet ne írjon

beszólogatni nem itt -a monitor mögött ülve- kell, hanem szemtől-szemben, úgy vagy igazi férfi... és én úgy hiszem te nem lennél igazi férfi, csak itt nagy a szád

annak örülök, hogy csak egy-két ilyen kriminális sötét van, akik a győzike show közben bepötyögnek valamit, és sokkal többen vannak, akik az én véleményemet osszák. köszönöm nektek

még egy furcsa dolgot hallottam a minap, ezt sajnos bizonyítani nem tudom, de egy nagyon okos és megbízható embertől hallottam, hogy a világ pénzeinek a nagy része 7 ember kezében van, és ebből 5 zsidó

2010. júl. 30. 23:10
 45/90 A kérdező kommentje:

Budaházy György több mint 1 éve börtönben rohad.

Most volt a tárgyalása, és még mindig nem engedik ki, pedig semmiféle bűncselekményt nem tudtak rábizonyítani. Azzal indokolták további fogvatartását, hogy veszélyes személy az emberekre, és fenáll a további bűnözés veszélye.

Ilyen a világon nincs. Ezt senkivel sem teszik meg. Azért nem engednek ki valakit (aki egyébként vétlenként ül), mert ha kiengednék, lehet, hogy bűnt követne el.

Hogy lehet ma ilyet megtenni? Vicc az egész. Szegény embert nagyon sajnálom, és főleg a feleségét, és a két kislányát.

Véleményeket esteleg írhattok.

2010. aug. 11. 01:54
 46/90 anonim ***** válasza:
73%

Az izraeli vagyok



Eszunk agaban sincs elhagyni a hazankat, sem Magyarorszagra, sem sehova. Haromezer evig jo volt nekunk ez a fold hazanak, jo lesz meg harmincezer evig.


Izraelben NEM tanitanak magyarul. Ha valaki ezt allitja, akkor mondja meg, hogy melyik varos, melyik iskolajaban "interjuvolta" meg azt a gyereket.



"Majd azrabok a tengerbe szorjak a zsidokat" Hat kedvesem az arabok 60 eve ezzel probalkoznak, de valahogy nem megy nekik. Gondolod, hogy en es a barataim szundizunk, mikor eppen probalkoznak?


"Ha valaki jart mar Izraelben"- es itt egy leiras kovetkezik, ami fenyesen bizonyitja, hogy aki leirta, az NEM jart Izraelben. Izrael a vilag legfejlettebb orszagai koze tartozik, minden szempontbol (a mezogazdasagot is beleertve).


Celozgattok, hogy MO-ra van izraeli bevandorlas. En egyetlen emberrol hallottam, aki MO-n szuletett, 40 eves koraban kijott Izraelbe, majd masfel ev utan visszament. De rajta kivul szerintem az utolso 60 evben egyetlen egy izraeli sem vandorolt be MO-ra. Nezzetek meg a sajat (mertekado ) statisztikatokat.


Ertsetek mar meg: Izrael a HAZANK, es megvedjuk mindenki ellen, es viragoztatjuk, es nem hagyjuk el. (Ugy nezem, a jobbikos magyarok nem ERZIK ezt a szot, hogy haza, kulonben nem teteleznenek fel olyan marhasagot egy EGESZ neprol, hogy felcsereli a foldjet massal. Tudjatok, a hazaszeretethez a FOLD szeretete is hozzatartozik).

2010. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
38%
Én cionista vagyok! Nem kicsit, nagyon. Azt szeretném ha kivétel nélkül az ÖSSZES európai és amerikai zsidó ill. kazár Izraelben élne. Egyedül a szerencsétlen palesztinokat sajnálom. Mégis inkább ők szenvedjenek, mint mi.
2010. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
2010. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
33%
79 ill. már 78%-os vagyok, és nem vagyok én igazi férfi, mert nő vagyok! XD De ismerem ezeket a "felvilágosult" embereket, mint te és bármikor szembe is nézek akár veled, akár a magadfajtával. Volt is már rá példa. :)
2010. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, nem is nő vagyok, csak átoperáltak az idegenek, és chippet ültettek az agyamba a H1N1 oltással. :D
2010. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!