Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy ha Izrael helyén ma Palesztina lenne, az sokkal jobb lenne?

Figyelt kérdés

Palesztina egy 4-5 milliós ország lenne, gyenge központi hatalommal.

Ugyanúgy a terroristák játékszere lenne, mint Jemen, Libanon, vagy Szíria, de ez miért lenne mégis jobb?

Libanon meg Irak is akkora terroristakeltetők, hogy ott szerintem 100 év múlva sem lesz jobb a helyzet.


Arról nem is beszélve, hogy az Arab-tavasz után Palesztina is összeomlott volna, mint Szíria.



2016. febr. 14. 09:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/119 anonim ***** válasza:
48%

„Arról nem Izrael tehet, hogy a Hamasz élő pajzsként használja a lakosságot”


A leggyakoribb cionista hazugság: „Mi báránykák vagyunk! Ők a gonoszok, mert pajzsnénk használnak mindenkit!”

Ez teljes mértékben megegyezik azzal a retorikával amivel a nácik védték magukat anno:

[link]


Ezt az „emberi pajzs” teóriát már évtizedek óta használták népirtók a tetteik leplezésére.


[link]


A többi része a válaszának meg teljesen értelmetlen, ugyanis Szaúd-Arábia és sok öbölmenti arab ország már évtizedek óta szövetséges a cionistákkal:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__7..


A Washington Post 1969 szeptember 17. számában a szaúdi király még azt is elismeri, hogy zsidó felmenői is vannak.


„Izrael látja el a Gázai övezetet ivóvízzel”


Erről hirtelen ez jutott az eszembe:

[link]

2016. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/119 anonim ***** válasza:
33%
#9:Az a baj,hogy neked minden soródból,kérdésfeltevésedből árad a zsidógyűlölet. Én úgy vagyok vele,hogy nem szeretem és nem gyűlölöm sem az arabokat,sem a zsidókat,viszont úgy gondolom a zsidóknak is joguk van élni valahol.És mivel az nem működött,hogy a világban szétszórva éljenek(évszázadokon át tartó progromok,holokauszt,stb.)én a zsidó-palesztin ellentétben,inkább nekik adok igazat,bár úgy gondolom egyértelmű igazság nincs ebben a kérdésben. Annak ellenére,hogy számtalan e témában feltett kérdésednél elolvastam,megnéztem az általad linkelt szövegeket,videókat.Az meg szerintem elég egyértelmű,hogy ha Izrael helyett Palesztina lenne,akkor se lenne béke.Nem csak a zsidók számára,az arabokéra sem.Hiszen az azért látható,hogy a muszlim terrorszervezetek számára,semmiféle problémát nem jelent a muszlimok gyilkolása sem.
2016. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/119 anonim ***** válasza:
20%

Sakkozo, ez most nem keres, hanem a leheto legkomolyabb KOVETELES:

kerek filmet arrol, vagy eredeti, felismerheto hanganyagot arrol, hogy mit mondott Ayelet.

Az allitasod FELHABORITO ES SZEMET HAZUGSAG!!!!!!!!

Ezt ugy is mondom, mint aki szemelyesen ismeri a miniszter asszonyt, es ilyen mondas ELKEPZELHETETLEN tole!

2016. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/119 anonim ***** válasza:
44%

Ugy mellesleg Sakkozo, vele szemben aljaskodsz.


[link]

2016. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/119 anonim ***** válasza:
70%

#12


Nem egyszer hangsúlyoztam, hogy nincs bajom a zsidókkal. Tisztelem is őket, amiért annyi mindent adtak a világnak. Nekem a cionizmussal van a bajom. Csak a Nyugat mossa hazug módon egybe az anticionizmust az antiszemitizmussal.


Nekem az is beszéfes, hogy a muszlimokon kívül az ott élő keresztények és vallásos zsidók is anticionisták:

[link]

[link]

[link]


#13


[link]


Itt a források:

[link]

[link]

[link]

[link]


„Ezt ugy is mondom, mint aki szemelyesen ismeri a miniszter asszonyt, es ilyen mondas ELKEPZELHETETLEN tole!”


Mik ki nem derülnek... és még én vagyok a Putyin ügynök...

2016. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/119 anonim ***** válasza:
36%
Eleg sokszor mondtam mar, hogy turista csoportokat vezetek Izraelben IS. Ayelet Shaked nem volt mindig miniszter, hanem egy helyes kedves lany, akinek a csaladja, ha vallasos zsido csoportot vittem, akkor pentek estenkent gyakran latott vendegul csoporttagokat. De nem csak ok, ez szamos vallasos csaladnal szokas.
2016. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/119 anonim ***** válasza:
36%
Ja, es nincs sem kep sem hang. Aljas hazugsagokat terjesztel tehat.
2016. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/119 anonim ***** válasza:
70%

„Ja, es nincs sem kep sem hang. Aljas hazugsagokat terjesztel tehat.”


Látszik, hogy meg sem nézted a linkeked, sőt mégcsak ki sem nyitottad.

Persze az is benne van a pakliban, hogy egy szavat sem tud angolul.


Ebben az esetben itt van a „lebutított” változata a válaszomnak:

[link]


Mivel turista csoportot vezet Izraelben ezért nyílván nem jelent gondot a héber nyelv.

2016. febr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/119 anonim ***** válasza:
58%

Ebben sincs semmi, megcsak hasonlo sem ahhoz, amit maga "idez" tole.

Ugyhogy jobb lenne nem eroszakoskodni, hanem elismerni, hogy hazudott - vagy mondjuk enyhebben: megtevesztettek magat.

2016. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/119 anonim ***** válasza:
23%
#15:Nekem még a cionizmussal sem lenne bajom.Végülis ez egy 19.században indult zsidó nemzeti mozgalom,melynek célja a történelmi Izrael területén egy zsidó állam létrehozása,helyreállítása,valamint a zsidó érdekek védelme a világban.Legalábbis a Wikipédia szerint.Mi ezzel a gond?Az más kérdés,hogy a vannak szélsőségesek köztük,de hol nincsenek?
2016. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!