Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy ha Izrael helyén ma Palesztina lenne, az sokkal jobb lenne?

Figyelt kérdés

Palesztina egy 4-5 milliós ország lenne, gyenge központi hatalommal.

Ugyanúgy a terroristák játékszere lenne, mint Jemen, Libanon, vagy Szíria, de ez miért lenne mégis jobb?

Libanon meg Irak is akkora terroristakeltetők, hogy ott szerintem 100 év múlva sem lesz jobb a helyzet.


Arról nem is beszélve, hogy az Arab-tavasz után Palesztina is összeomlott volna, mint Szíria.



2016. febr. 14. 09:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 anonim ***** válasza:
79%

"Persze azt is, hogy egy gyûlölködõ, kivált zsidógyûlölõ"


Mondtam már hogy nem gyülölöm a zsidókat. Tudom hogy te nem vagy képes felfogni de az hogy valaki elitéli izrael gyilkosságait az nem jelenti azt hogy zsidógyülölő. Ez két nagyon különböző dolog. Mintha azt mondnád hogy aki nem ért egyet Magyarország politikájával az nem magyar, sőt gyülöli a magyarokat. Mondanom sem kell hogy ez mennyire nevetségesen hangzik. Csak te és a hozzád hasonlók fejében jelenti azt.


Attol tartok hogy ezt a felfogást nevelik izraelben is a gyerekekbe, erről volt szó a videóban is.



Belinkeltem több videót amiben különböző zsidó embereket láthattál. Ami közös bennük hogy elitélik izrael tetteit és a cionizmust. Ettől szerinted már nem is zsidók. A nevetséges magyarázataidba nem is megyek bele. Biztos mind jelmezes ál zsidó, ezen jót nevettem :) de te biztosan komolyan gondoltad. Egyébként nem tudom milyen jogon döntöd te el hogy ki zsidó és ki nem. Vagy nálatok igy megy hogy kiátkozzátok egymást? Csak mert ez elég súlyos dolog, mert ha az illető zsidó és te azt állytod hogy nem, akkor az rágalmazás. A Tóra mint mobd ezzel kapcsolatban? Nem ártana ha utánanéznél. Biztos vagyok benne hogy nagy bün.



"Egyébként errõl a képrõl mondtam, hogy Bárki felvehet kaftánt, széles karimájú kalapot, ragaszthat szakált, pajeszt [link] és ezt fenntartom. "


Nem erről a képről mondtad. A vidóra mondtad amit linkeltem.



"Aki a zsidókat támadja, az antiszemita, de aki nyíltan támadja Izrael Államot, az szintén antiszemita"



Ez mit is jelent? Hogy Izrael szabadon gyilkolhatja és elüldözheti a palesztinkokat? Aki pedig ezt megemliti az antiszemita?


Az összes hozzászólásoddal csak megerősited amit korábban mondtam. Aki csak megemliti izrael gyilkosságait azt egyből antiszemita nácinak nyilvánitjátok.

2016. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/119 anonim ***** válasza:
28%

Mint már többször jeleztem, a 38%-os válaszoló MINDEN válasza azt bizonyítja, hogy azért hiszik azt egyesek, hogy ha Izrael helyén ma Palesztina lenne, az sokkal jobb lenne, mert

ELÕÍTÉLETEIK meggátolják õket az ismeretszerzesben és a tisztánlátásban.

Így természetesen ma 12:28 is.

Persze azt is, hogy egy gyûlölködõ, kivált zsidógyûlölõ TROLL.


Nem lehet, hogy ne tudná, hogy ostobaságokat / hazugságokat ír ( minden videóról világosan emagyaráztam, mi benne a manipuláció illetve a hazugság, bár VÉLEENYEM szerint ezt tudta, már amikor linkelte azokat. zért TROLL. )

( "Yaakov Shapiro" elszólása ( zsidó vallás "2000 éves" hagyománya 4000 év helyett ) alapos okot szolgáltat a FELTÉTELEZÉSRE, hogy nem is Shapiro és nem is zsidó, hanem keresztény. Mert a keresztény vallási hagyomány csakugyan mindössze 2000 éves. )

Ehhez az elõzõkön kívül még hozzáteszem, egyik szomszédom 4. sz. "kisfia" az õszi nagyünnepekre itthon volt, túl a második katonaévén és úgy elõimádkozott és leinolt ( felolvasott a Tóratekercsbõl ), mint egy kisangyal. Alig valószínû, hogy a hátralevõ 1 év alatt leszoktatnák a vallásról, annál is kevésbé, mert eszük ágában sincs.

Úgyhogy a rágalmazást az a "rabbi" "Yaakov Shapiro" követte el, nem egyszerûen egy ember, hanem egy egész hadsereg, végsõsoron egy egész állammal szemben.


( Mielõtt megint fröcsögnél, vedd figyelembe, hogy én VOLTAM Izraelben, személyes tamasztalataim vannak, engem nem tudsz megetetni a hülye pallywood - videókkal, fotókkal. Azt s tudom, hogy készülnek. :) )


" "Aki a zsidókat támadja, az antiszemita, de aki nyíltan támadja Izrael Államot, az szintén antiszemita"

Ez mit is jelent? Hogy Izrael szabadon gyilkolhatja és elüldözheti a palesztinkokat? "


NEM.

Ez azt jelenti, hogy közönséges troll vagy, amit az sem ment, hogy nem magyarajkú lévén nem ismered a magyar szavak jelentését, mert utána kellett volna nézned, mielõtt lemondod.

A leírt, kimondott szónak SÚLYA van. ( Majd nézd meg ezt is, hogy mit jelent! )


Szóval, mint az elején jeleztem, a 38%-os válaszoló MINDEN válasza azt bizonyítja, hogy azért hiszik azt egyesek, hogy ha Izrael helyén ma Palesztina lenne, az sokkal jobb lenne, mert

ELÕÍTÉLETEIK meggátolják õket az ismeretszerzesben és a tisztánlátásban.

Így természetesen ma 12:28 is.

Persze azt is, hogy egy gyûlölködõ, kivált zsidógyûlölõ TROLL.

+++++++

Aki a TÉNYEKRE kíváncsi, végignézi az elõzõket.

+++++++

ma 06:44


Az a kép, aminek linkjében MNOO71117 van, az nem játékfilmbõl való, hanem 2007 nov. 17-én, szombaton készült a Batthyány-örökmécsesnél a széljobberek ( engedély nélküli ) tüntetésén. Az MNO-ról mentettem el, sajnos ott a cikk már nincs, de az indexen még van: [link] ; [link] a második másnapi, a képek ugyanazok, rákattintva képsorozat.

A linkelt MNO képen a maskaráról írtam, mellete a csaj a tomcat csaja ( aki tényleg zsidó, annyira, hogy ha a bambagyár kommentjei nagyon elszabadultak, beszólt, hogy az neki má shock ), jobboldalon tomcat ( polgár tamás ) kipában ( jelenleg asszem a BVH vendégszeretetét élvezi, megérdemelten. Gondolom, kipa nélkül. Nyugi, nem azért, valami erõszakért. De lehet, má letöltötte és kinn van, nem figyeltem, annyira nem vok ráizgulva. ( esetleg a csajára, de biztos van annyi pénze, hogy beengedték ) )

A HVG videóján is láthatod a fószert, 2:33 - 2:45 ( a link 2_33 -nál indul ) [link]

2016. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/119 anonim ***** válasza:
17%
Sajnalom, igazad kell legyen, de a film foszereploje akkor is nagyon hasonlit hozza. Megprobalom megkeresni a filmet, es beadom a kepet.
2016. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/119 anonim ***** válasza:
40%

[link]

Megtalaltam! Ezzel a szinesszel kevertem ossze.

2016. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 anonim ***** válasza:
66%

"Mint már többször jeleztem, a 38%-os válaszoló MINDEN válasza azt bizonyítja, hogy azért hiszik azt egyesek, hogy ha Izrael helyén ma Palesztina lenne, az sokkal jobb lenne, mert

ELÕÍTÉLETEIK meggátolják õket az ismeretszerzesben és a tisztánlátásban."


Légyszives írd le legalább háromszor minden hozzászolásodban :) Azt hiszed ha sokszor leírod akkor igaz lesz? :)



"Mielõtt megint fröcsögnél, vedd figyelembe, hogy én VOLTAM Izraelben, személyes tamasztalataim vannak, engem nem tudsz megetetni a hülye pallywood - videókkal, fotókkal. Azt s tudom, hogy készülnek."


Persze minden videó amiben izraeli katonák palesztinokat gyilkolnak, kinoznak vagy vernek csak megrendezett :) Biztos palesztinok beöltöztek izraeli katonának :) És azt a többszáz palesztin gyereket is igazábol palesztinok ölték meg.


Azok a zsidók akiket láttál a videókban meg mind jelmezes szinész :) vagy csak pénzért beszél vagy nem normális, ja és persze egyik sem zsidó mert ugye te döntöd el ki zsidó és ki nem.


Az ilyen hozzászolásokkal nevetségessé teszed magad, de jó hogy leírtad, mert legalább mindenki láthatja mit is képviselsz.



"Persze azt is, hogy egy gyûlölködõ, kivált zsidógyûlölõ TROLL"



Mondtam hogy nem gyűlölöm a zsidókat. Ez csak a te hazugságod. Te akarod megmondani ki zsidó és ki nem, és azt is ki a zsidógyülölő. Kinek képzeled magad?

2016. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/119 A kérdező kommentje:
38%-ossal szerintem be lehet fejezni a vitatkozást. Úgysem érti meg, csak nyomja a palesztin propagandát, felesleges rá fecsérelni az időt.
2016. márc. 19. 16:34
 117/119 anonim ***** válasza:
4%

"minden videó amiben izraeli katonák palesztinokat gyilkolnak, kinoznak vagy vernek csak megrendezett "


Pontosan. Nem, mintha nem fordulna elõ, hogy egy katona megfeledkezik magáról, csakhogy olyankor nem szokott ott lenni a kamera, amit felvesznek, az bizony megrendezett.


Aki nem tudja, hogy a zsidó vallás nem két, hanem négyezer éves és azt sem, hogy az Izraeli HOnvédségben biztosítják a vallás gyakorlását, hát azon nem sokat kell dönteni, eldöntötte õ maga.


Szóval ihazad van, kérdezzõ, a 38%-os ma 15:41 válaszból ismét csak az alábbi következtetések valamelyike vonható le:


1) A válaszoló közönséges troll, aki egyáltalán nem foglalkozik sem annak az értelmével, valóságtartalmával, amit olvas, sem annak az értelmével, valóságtartalmával, amit ír. Csak ír, mindegy, hogy mit, célja KIZÁRÓLAG a VESZEKEDÉS ( ez a legvalószínûbb )

2) A válaszoló funkcionális analfabéta, így az olvasott szöveg értelme rejtve marad elõtte.

3) Nem magyar az anyanyelve, ezért olykor nyelvi nehézségei vannak, amiket észzre sem vesz. ( Lehet, hogy pl török, akkor ezért linkel olyan klippeket, melyek címe, magyarázata török. )


4) Helyesbítek: legvalószínûbb mindhárom együtt. :)

2016. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/119 anonim ***** válasza:
70%

"38%-ossal szerintem be lehet fejezni a vitatkozást. Úgysem érti meg, csak nyomja a palesztin propagandát, felesleges rá fecsérelni az időt."



Én csak a tényeket mondom. Egyetlen palesztin vagy arab oldalt sem linkeltem, de több olyat is amiben zsidók nyilatkoznak és elítélik izrael tetteit vagy nemzetközi civil szervezetek nyilatkoznak. A videók és képek is önmagukért beszélnek tovább a megölt palesztinok nagy száma is. A tőletek jött válaszok sajnos ezt igazolják. Kapásból tagadtok mindent, mindenért a palesztinokat hibáztatjátok, és még egy rakás hazugságot hallhattunk tőletek.

2016. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/119 anonim ***** válasza:
31%

Igazad van, kérdezzõ, a 38%-ossal nem érdems. Amiket irkál, köszönõviszonyban sincs a valósággal, de azért tényeknek nevezi, mert azét tények, mert õ aszongya(gya).


ma 09:46 válasz is azt bizonyítja, hogy azért hiszik azt egyesek, hogy ha Izrael helyén ma Palesztina lenne, az sokkal jobb lenne, mert

ELÕÍTÉLETEIK meggátolják õket az ismeretszerzesben és a tisztánlátásban.


VÉLEMÉNYEM SZERINT, a ma 09:46 válaszból ismét csak az alábbi következtetések valamelyike vonható le:


1) A válaszoló közönséges zsidógyûlölõ troll, aki egyáltalán nem foglalkozik sem annak az értelmével, valóságtartalmával, amit olvas, sem annak az értelmével, valóságtartalmával, amit ír. Csak ír, mindegy, hogy mit, célja KIZÁRÓLAG a VESZEKEDÉS ( ez a legvalószínûbb )

2) A válaszoló funkcionális analfabéta, így az olvasott szöveg értelme rejtve marad elõtte.

3) Nem magyar az anyanyelve, ezért olykor nyelvi nehézségei vannak, amiket észzre sem vesz. ( Lehet, hogy pl török, akkor ezért linkel olyan klippeket, melyek címe, magyarázata török. )


4) Helyesbítek: legvalószínûbb mindhárom együtt. :)

2016. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!