Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi bajotok a New World Order...

Mi bajotok a New World Order (Új Világrend) -el?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgy tűnik, hogy efelé sodródik a bolygónk, számtalan politikus elmondta már, hogy ez a vég cél, rengeteg elméletet lehet olvasni, stb. Kérdésem az lenne, hogy ha ez még létre is jönne, tehát egyetlen globális világállam lenne, akkor az miért rossz nekünk? A világot ígyis egy politikai elit, különböző titkos társaságok, na meg a kiválaszott nép :P irányítják. Mi változna annyira hogy ezellen ilyen eszeveszetten kapálódzik mindenki? Félre ne értsetek, én nem akarom, hogy ez legyen. Csak nem értem, miért lenne akkora hátrány, kérlek magyarázzátok el.
2011. szept. 2. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
69%

65%-os légy szíves ne értetlenkedj már, én középfokú rigó utcai angollal megértem.


"we are as a people inherently and historically opposed to secret societies, to secret oaths and to secret proceedings"

-> itt ezzel azt akarja mondani, hogy MÉG akkor SEM fognak titkolozni, ha kiszívárgott az ügy a támadásról. Mivel eredendően és úgy a történelmüknél fogva az USA egy nyílt, befogadó, nem titkolódzó ország. Ezért említ előtte FELELŐSSÉGET is. (Persze nem szó szerint)


De kérdezhetném, hogy miért pont itt akarja az NWO-t leleplezni? Semmi értelme.

2011. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
60%

jó, én itt befejeztem, nevetséges, ahogy kiforgatjátok a szavait... ez a "tanulj meg angolul" szöveg meg szintén wtf, amikor az elején elmondtam hogy tudok angolul, és elolvastam az idevonatkozó részt.

Jobbak vagytok mint Gyurcsány, amikor az öszödi beszédet elemezte :D

2011. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:54


Én nem állítottam, hogy nem tudsz angolul. Csak túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a society-nek(pláne, ha secret van előtte :))...

2011. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
60%
Nekem van IELTS
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
42%
Na újrakezdem, mert ez a szar vmiért elküldte az alig elkezdett kommentemet. Szóval nekem van IELTS és TOEFL nyelvvizsgám, ami elég magas szintű és igaza van a többi hozzászólónak. Itt arról beszél, hogy ELLENZIK a dolgot. A szöveg többi részében sem mond el húú de nagy dolgokat, csak az angolnak egy igen irodalmi változatát használja, tele szakzsargonokat , ami egy külföldi számára félreérthető. Sőt, talán még egy műveletlenebb amerikai is félreértheti.
2011. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
72%

de nem az a kérdés hogy ellenzik, vagy nem, hanem hogy a secret societies, secret oaths, secret proceedings alatt az amerikai kormányt értette-e, vagy valami másra utalt e (nevezetesen arra, amit mondott: secret societiesre)


meg hogy az alatt, hogy az ellenség láthatatlan, ő gerjeszti a hidegháborút, és hogy politikai és gazdasági műveletek hajt végre, a kommunizmust értette-e, vagy pedig egy felszín alatti dolgot, ami az amerikai politikára is nagy hatással van.

2011. szept. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%

14:16


"a secret oaths, secret proceedings mennyit változtat a lényegen? ezek sem egy hivatalos állami szervezetre utalnak..."


Változatlanul nem vagy képes megérteni, hogy az egész mondatot kell elolvasni, nem 3 szót kiszótárazni belőle.

2011. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:38


A beszéd 1961-ben hangzik el.


Néhány héttel a Disznó-öbölbeli akció után, ami a sajtón keresztül szivárgott ki és ez volt a kudarcának egyik oka a korabeli felfogás szerint.


A téma a sajtó felelőssége.


Kennedy kifejti, hogy az amerikai nép mindig is ellene volt a titkosságnak, és az amerikai alkotmány szellemével ellentétes lenne a titkolózás és cenzúra, DE (és erről szól a beszéd) a sajtónak mégiscsak felelősen kellene viselkedni.


Ez a téma. Természetesen bármit mögé képzelhetsz, mert ha kellően paranoid vagy, akkor egy "jó napot" mögé is képzelhetsz valami olyasmit, hogy ellopták a zsidók a napot, és a szovjetek helyettesítették egy izzólámpával. Skizofrének sokkal durvább dolgokat is gondolnak, szóval nem lenne egyedi az eseted.

2011. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
72%

most magadat ismétled. a témához való legelső hozzászólásomban megköszöntem hogy linkelted és rávilágítottál a szövegkörnyezetre, ami tényleg érdekes, viszont nem értem hogy az általam idézett részek miért veszítik el a jelentésüket...


kb mintha az öszödi beszédre azt állítanátok, hogy gyurcsány nem is beszél arról, hogy csalással jutottak be, hanem az a beszéd arról szólt, hogy mennyire fontosak a reformok


és mostmár tényleg befejeztem, mert már csak a köröket futjuk

2011. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
70%

"a témához való legelső hozzászólásomban megköszöntem hogy linkelted és rávilágítottál a szövegkörnyezetre, ami tényleg érdekes, viszont nem értem hogy az általam idézett részek miért veszítik el a jelentésüket..."


Ha tényleg nem érted, hogy miért fontos a szövegkörnyezet egy mondat üzenetének megértéséhez, akkor egyszerűen ostoba vagy, funkcionális analfabéta.

2011. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!